ActivăSRL

ISOGOLD MANAGEMENT S.R.L.

Sat Băneşti Com. Fântânele, Jud. Suceava, 727231

CAEN 7020: Activități de consultanță în afaceri și management

CUI
41489908
Reg. Com.
J2019001399334
Înființată
6 august 2019
Vechime
7 ani, 2 luni
Cifra de afaceri 2025
500 mii lei
Profit net 2025
284 mii lei
Angajați 2025
1

Situație fiscală (ANAF)

  • Activă fiscal
  • Plătitoare de TVA
  • Nu figurează cu datorii la ANAF

Stare la Registrul Comerțului

  • funcțiune

Ultimul status ANAF: INREGISTRAT din data 06.08.2019

Rezumat

Pe scurt

ISOGOLD MANAGEMENT S.R.L. (CUI 41489908) este o societate cu răspundere limitată activă din satul Bănești, comuna Fântânele, județul Suceava, înființată în 2019. Activitatea principală este Activități de consultanță în afaceri și management (CAEN 7020).

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 500.126 lei (+166% față de 2024) și un profit net de 283.667 lei, cu 1 angajat.

Este înregistrată în scopuri de TVA.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
41489908
Nr. Reg. Com.
J2019001399334
EUID
ROONRC.J2019001399334
Cod CAEN principal
7020 - Activități de consultanță în afaceri și management
Data înființării
6 august 2019
Vechime
7 ani, 2 luni
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Sat Băneşti Com. Fântânele, Jud. Suceava, 727231

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (2)
  • BOU••• GABR•••
  • BOU••• MA••• CRIST•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2019 - 2025, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2025

+166,3% față de 2024

500.126 RON

2024: 187.777 RON

0200k400k600k2019202020212022202320242025Anul 2019: 125.834 RONAnul 2020: 167.000 RONAnul 2021: 168.776 RONAnul 2022: 344.117 RONAnul 2023: 238.098 RONAnul 2024: 187.777 RONAnul 2025: 500.126 RON

Profit net 2025

+429,9% față de 2024

283.667 RON

2024: 53.537 RON

0100k200k300k400k2019202020212022202320242025Anul 2019: 112.619 RONAnul 2020: 157.231 RONAnul 2021: 150.106 RONAnul 2022: 331.842 RONAnul 2023: 131.427 RONAnul 2024: 53.537 RONAnul 2025: 283.667 RON

Evoluție pe ani

  • 2025

    Cifra de afaceri
    500 mii lei
    Profit net
    284 mii lei
    Angajați
    1
  • 2024

    Cifra de afaceri
    188 mii lei
    Profit net
    54 mii lei
    Angajați
    1
  • 2023

    Cifra de afaceri
    238 mii lei
    Profit net
    131 mii lei
    Angajați
    1
  • 2022

    Cifra de afaceri
    344 mii lei
    Profit net
    332 mii lei
    Angajați
    1
  • 2021

    Cifra de afaceri
    169 mii lei
    Profit net
    150 mii lei
    Angajați
    -
  • 2020

    Cifra de afaceri
    167 mii lei
    Profit net
    157 mii lei
    Angajați
    -
  • 2019

    Cifra de afaceri
    126 mii lei
    Profit net
    113 mii lei
    Angajați
    -

Analiză

Indicatori financiari 2025

Marjă netăBun
57%Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 56,7 lei profit net.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăBun
1,97Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 1,97 ori datoriile.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareBun
42%Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

42% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2025

    Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  2. 2023

    Înregistrarea în scopuri de TVA

  3. 2022

    Cel mai mare profit net din istoric

  4. 2019

    Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Suceava cu nr. J33/1399/2019.

În cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre ISOGOLD MANAGEMENT S.R.L.

Este ISOGOLD MANAGEMENT S.R.L. activă?

Da. ISOGOLD MANAGEMENT S.R.L. figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Care este cifra de afaceri a ISOGOLD MANAGEMENT S.R.L.?

Cifra de afaceri a ISOGOLD MANAGEMENT S.R.L. în 2025 a fost de 500.126 lei, în creștere cu 166% față de 2024.

Ce profit a avut ISOGOLD MANAGEMENT S.R.L. în 2025?

În 2025, ISOGOLD MANAGEMENT S.R.L. a înregistrat un profit net de 283.667 lei.

Ce activitate are ISOGOLD MANAGEMENT S.R.L.?

Activitatea principală a ISOGOLD MANAGEMENT S.R.L. este Activități de consultanță în afaceri și management (CAEN 7020).

Unde are sediul ISOGOLD MANAGEMENT S.R.L.?

ISOGOLD MANAGEMENT S.R.L. are sediul social la adresa Sat Bănești Com. Fântânele, Jud. Suceava, 727231.

ISOGOLD MANAGEMENT S.R.L. este plătitoare de TVA?

Da. ISOGOLD MANAGEMENT S.R.L. este înregistrată în scopuri de TVA.

ISOGOLD MANAGEMENT S.R.L. are datorii la ANAF?

Nu. ISOGOLD MANAGEMENT S.R.L. nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre ISOGOLD MANAGEMENT S.R.L.

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].