RadiatăSRL

IRYROM SRL

Str. Lt. Mucenic Nr. 39, Mun. Huşi, Jud. Vaslui, 735100

CAEN 4711: Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun

CUI
37705469
Reg. Com.
J37/392/2017
Înființată
7 iunie 2017
Vechime
9 ani, 4 luni
Cifra de afaceri 2022
245 mii lei
Profit net 2022
11 mii lei
Angajați 2022
2

Stare la Registrul Comerțului

  • radiată

Ultimul status ANAF: RADIERE din data 18.01.2024

Rezumat

Pe scurt

IRYROM SRL (CUI 37705469) a fost o societate cu răspundere limitată din Huși, județul Vaslui, înființată în 2017 și radiată în 2024. Activitatea principală era Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun (CAEN 4711).

Ultimul bilanț, din 2022, arată o cifră de afaceri de 244.566 lei (-5,3% față de 2021) și un profit net de 11.416 lei, cu 2 angajați.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
37705469
Nr. Reg. Com.
J37/392/2017
EUID
ROONRC.J37/392/2017
Cod CAEN principal
4711 - Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun
Data înființării
7 iunie 2017
Vechime
9 ani, 4 luni
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Str. Lt. Mucenic Nr. 39, Mun. Huşi, Jud. Vaslui, 735100

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (1)
  • ROM••• EMAN•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2017 - 2022, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2022

-5,3% față de 2021

244.566 RON

2021: 258.346 RON

0100k200k300k201720182019202020212022Anul 2017: 67.512 RONAnul 2018: 222.792 RONAnul 2019: 268.013 RONAnul 2020: 258.353 RONAnul 2021: 258.346 RONAnul 2022: 244.566 RON

Profit net 2022

+28,9% față de 2021

11.416 RON

2021: 8.854 RON

-5k05k10k15k201720182019202020212022Anul 2017: -3.438 RONAnul 2018: 374 RONAnul 2019: 5.241 RONAnul 2020: 3.066 RONAnul 2021: 8.854 RONAnul 2022: 11.416 RON

Evoluție pe ani

  • 2022

    Cifra de afaceri
    245 mii lei
    Profit net
    11 mii lei
    Angajați
    2
  • 2021

    Cifra de afaceri
    258 mii lei
    Profit net
    9 mii lei
    Angajați
    2
  • 2020

    Cifra de afaceri
    258 mii lei
    Profit net
    3 mii lei
    Angajați
    2
  • 2019

    Cifra de afaceri
    268 mii lei
    Profit net
    5 mii lei
    Angajați
    2
  • 2018

    Cifra de afaceri
    223 mii lei
    Profit net
    374 lei
    Angajați
    2
  • 2017

    Cifra de afaceri
    68 mii lei
    Profit net
    -3 mii lei
    Angajați
    2

Analiză

Indicatori financiari 2022

Marjă netăAtenție
4,7%Față de anul anterior: în creștere
20182019202020212022

Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 4,7 lei profit net.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăBun
1,66Față de anul anterior: în scădere
20182019202020212022

Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 1,66 ori datoriile.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareAtenție
60%Față de anul anterior: în creștere
20182019202020212022

60% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2024

    Stare încheiată la ONRC: Dizolvare

  2. Radierea din Registrul Comerțului

  3. Stare nouă la ONRC: Dizolvare

  4. Stare încheiată la ONRC: Funcțiune

  5. 2022

    Cel mai mare profit net din istoric

  6. 2019

    Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

Vezi toată cronologia (1 eveniment în plus, 2017 - 2017)
  1. 2017

    Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Vaslui cu nr. J37/392/2017.

În cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre IRYROM SRL

Este IRYROM SRL activă?

Nu. IRYROM SRL a fost radiată din Registrul Comerțului în 2024.

Care este cifra de afaceri a IRYROM SRL?

Cifra de afaceri a IRYROM SRL în 2022 a fost de 244.566 lei, în scădere cu 5,3% față de 2021.

Ce profit a avut IRYROM SRL în 2022?

În 2022, IRYROM SRL a înregistrat un profit net de 11.416 lei.

Câți angajați avea IRYROM SRL?

Conform bilanțului pe 2022, IRYROM SRL a avut în medie 2 angajați (față de 2 angajați în 2021).

Ce activitate avea IRYROM SRL?

Activitatea principală a IRYROM SRL era Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun (CAEN 4711).

Unde avea sediul IRYROM SRL?

IRYROM SRL avea sediul social la adresa Str. Lt. Mucenic Nr. 39, Mun. Huși, Jud. Vaslui, 735100.

IRYROM SRL are datorii la ANAF?

Nu. IRYROM SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre IRYROM SRL

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].