Marjă netă
BunDin fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 20,4 lei profit net.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
IRON TECHNOLOGY CNC SRL (CUI 37584340) este o societate cu răspundere limitată activă din satul Enculești, Oraș Ștefănești, județul Argeș, înființată în 2017. Activitatea principală este Operațiuni de mecanică generală (CAEN 2553).
În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 2,33 mil. lei (+48% față de 2024) și un profit net de 474.198 lei, cu 6 angajați.
Este înregistrată în scopuri de TVA.
| An | Valoare |
|---|---|
| 2017 | 114.480 lei |
| 2018 | 588.032 lei |
| 2019 | 1.821.804 lei |
| 2020 | 1.241.058 lei |
| 2021 | 1.321.064 lei |
| 2022 | 1.775.042 lei |
| 2023 | 1.763.526 lei |
| 2024 | 1.576.877 lei |
| 2025 | 2.328.329 lei |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 2.328.329 | 1.576.877 | 1.763.526 | 1.775.042 | 1.321.064 | 1.241.058 | 1.821.804 | 588.032 | 114.480 |
| Profit net | 474.198 | 332.654 | 831.587 | 790.899 | 529.141 | 391.140 | 731.600 | 331.018 | 61.768 |
| Număr mediu de angajați | 6 | 6 | 5 | 5 | 5 | 6 | 6 | 3 | - |
| Active imobilizate | 3.527.250 | 1.660.306 | 1.682.263 | 1.193.622 | 650.552 | 810.478 | 961.862 | 653.806 | 114.636 |
| Active circulante | 263.026 | 256.227 | 677.775 | 498.841 | 890.943 | 694.577 | 557.146 | 235.357 | 34.006 |
| Stocuri | 18.101 | 14.022 | 11.074 | 16.854 | 13.763 | 11.868 | 5.466 | 175 | 2.250 |
| Creanțe | 370.747 | 278.497 | 294.791 | 406.288 | 799.277 | 454.579 | 344.060 | 81.592 | 31.247 |
| Datorii | 2.413.253 | 652.639 | 891.811 | 830.835 | 304.639 | 474.352 | 641.757 | 325.738 | 86.674 |
| Capitaluri proprii | 1.377.023 | 1.243.381 | 1.422.726 | 791.139 | 1.141.380 | 910.239 | 731.800 | 392.986 | 61.968 |
Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 20,4 lei profit net.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
Activele circulante acoperă doar 11% din datorii.
Verde ≥ 1,5, roșu sub 1
64% din activele firmei sunt finanțate din datorii.
Verde ≤ 60%, roșu peste 80%
Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.
Numărul dosarelor, instanța, obiectul, calitatea procesuală și termenele, pentru orice firmă.
Creează cont gratuitFirmele în care apar aceleași persoane și firmele înregistrate la aceeași adresă.
Creează cont gratuitPoziția după cifra de afaceri, la nivel național și în județ, între firmele cu același cod CAEN.
Creează cont gratuitÎn cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului și dosarele în instanță pe ani. Creează un cont gratuit.
Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu apr-iul 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.
Da. IRON TECHNOLOGY CNC SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.
Cifra de afaceri a IRON TECHNOLOGY CNC SRL în 2025 a fost de 2.328.329 lei (2,33 mil. lei), în creștere cu 48% față de 2024.
În 2025, IRON TECHNOLOGY CNC SRL a înregistrat un profit net de 474.198 lei.
Activitatea principală a IRON TECHNOLOGY CNC SRL este Operațiuni de mecanică generală (CAEN 2553).
IRON TECHNOLOGY CNC SRL are sediul social la adresa VALEA MARE-ENCULEȘTI Nr. 83, Sat Enculești, Oraș Ștefănești, Jud. Argeș, 117716.
Da. IRON TECHNOLOGY CNC SRL este înregistrată în scopuri de TVA.
Nu. IRON TECHNOLOGY CNC SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.
Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.
Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].