RadiatăSRL

IRON MOUNTAIN ROMANIA SERVICE SRL

Str. Gării Nr. 21, Mun. Cluj-Napoca, Jud. Cluj, 400267

CAEN 6311: Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web și activități conexe

CUI
32481930
Reg. Com.
J12/3392/2013
Înființată
18 noiembrie 2013
Vechime
12 ani, 10 luni
Cifra de afaceri 2018
12,8 mil. lei
Profit net 2018
585 mii lei
Angajați 2018
162

Stare la Registrul Comerțului

  • radiată

Ultimul status ANAF: DIZOLVARE FARA LICHIDARE(FUZIUNE) din data 29.01.2019

Rezumat

Pe scurt

IRON MOUNTAIN ROMANIA SERVICE SRL (CUI 32481930) a fost o societate cu răspundere limitată din Cluj-Napoca, județul Cluj, înființată în 2013. Activitatea principală era Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web și activități conexe (CAEN 6311).

Ultimul bilanț, din 2018, arată o cifră de afaceri de 12,8 mil. lei (+25% față de 2017) și un profit net de 584.731 lei, cu 162 de angajați.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
32481930
Nr. Reg. Com.
J12/3392/2013
EUID
ROONRC.J12/3392/2013
Cod CAEN principal
6311 - Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web și activități conexe
Data înființării
18 noiembrie 2013
Vechime
12 ani, 10 luni
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Str. Gării Nr. 21, Mun. Cluj-Napoca, Jud. Cluj, 400267

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (3)
  • H••• GUN••• MA••• BORGM•••
  • MAA••• ARM••• JACQ•••
  • RÖTT••• H••• HEL•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2013 - 2018, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2018

+24,5% față de 2017

12.845.404 RON

2017: 10.316.084 RON

05 mil10 mil15 mil201320142015201620172018Anul 2013: 63.552 RONAnul 2014: 4.843.755 RONAnul 2015: 6.358.493 RONAnul 2016: 7.820.579 RONAnul 2017: 10.316.084 RONAnul 2018: 12.845.404 RON

Profit net 2018

+266,2% față de 2017

584.731 RON

2017: 159.685 RON

-400k-200k0200k400k600k201320142015201620172018Anul 2013: -212.574 RONAnul 2014: 316.400 RONAnul 2015: 336.822 RONAnul 2016: 559.222 RONAnul 2017: 159.685 RONAnul 2018: 584.731 RON

Evoluție pe ani

  • 2018

    Cifra de afaceri
    12,8 mil. lei
    Profit net
    585 mii lei
    Angajați
    162
  • 2017

    Cifra de afaceri
    10,3 mil. lei
    Profit net
    160 mii lei
    Angajați
    121
  • 2016

    Cifra de afaceri
    7,8 mil. lei
    Profit net
    559 mii lei
    Angajați
    78
  • 2015

    Cifra de afaceri
    6,4 mil. lei
    Profit net
    337 mii lei
    Angajați
    61
  • 2014

    Cifra de afaceri
    4,8 mil. lei
    Profit net
    316 mii lei
    Angajați
    55
  • 2013

    Cifra de afaceri
    64 mii lei
    Profit net
    -213 mii lei
    Angajați
    -

Analiză

Indicatori financiari 2018

Marjă netăAtenție
4,6%Față de anul anterior: în creștere
20142015201620172018

Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 4,6 lei profit net.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăBun
2,50Față de anul anterior: în scădere
20142015201620172018

Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 2,50 ori datoriile.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareBun
33%Față de anul anterior: stabil
20142015201620172018

33% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2019

    Radierea din Registrul Comerțului

  2. Stare încheiată la ONRC: Reorganizare - fuziune prin absorbție

  3. Anularea înregistrării în scopuri de TVA

  4. 2018

    Stare nouă la ONRC: Reorganizare - fuziune prin absorbție

  5. Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  6. Cel mai mare profit net din istoric

Vezi toată cronologia (3 evenimente în plus, 2013 - 2017)
  1. 2017

    Schimbarea denumirii

    RECALL INFORMATION SERVICES SRL → IRON MOUNTAIN ROMANIA SERVICE SRL

  2. 2014

    Înregistrarea în scopuri de TVA

  3. 2013

    Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Cluj cu nr. J12/3392/2013.

În cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre IRON MOUNTAIN ROMANIA SERVICE SRL

Este IRON MOUNTAIN ROMANIA SERVICE SRL activă?

Nu. IRON MOUNTAIN ROMANIA SERVICE SRL a fost radiată din Registrul Comerțului.

Care este cifra de afaceri a IRON MOUNTAIN ROMANIA SERVICE SRL?

Cifra de afaceri a IRON MOUNTAIN ROMANIA SERVICE SRL în 2018 a fost de 12.845.404 lei (12,8 mil. lei), în creștere cu 25% față de 2017.

Ce profit a avut IRON MOUNTAIN ROMANIA SERVICE SRL în 2018?

În 2018, IRON MOUNTAIN ROMANIA SERVICE SRL a înregistrat un profit net de 584.731 lei.

Câți angajați avea IRON MOUNTAIN ROMANIA SERVICE SRL?

Conform bilanțului pe 2018, IRON MOUNTAIN ROMANIA SERVICE SRL a avut în medie 162 de angajați (față de 121 de angajați în 2017).

Ce activitate avea IRON MOUNTAIN ROMANIA SERVICE SRL?

Activitatea principală a IRON MOUNTAIN ROMANIA SERVICE SRL era Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web și activități conexe (CAEN 6311).

Unde avea sediul IRON MOUNTAIN ROMANIA SERVICE SRL?

IRON MOUNTAIN ROMANIA SERVICE SRL avea sediul social la adresa Str. Gării Nr. 21, Mun. Cluj-Napoca, Jud. Cluj, 400267.

IRON MOUNTAIN ROMANIA SERVICE SRL are datorii la ANAF?

Nu. IRON MOUNTAIN ROMANIA SERVICE SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre IRON MOUNTAIN ROMANIA SERVICE SRL

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].