ActivăSRL

IRN SERVCOM SRL

Str. Aurel Vlaicu Nr. 10, Mun. Turda, Jud. Cluj, 401187

CAEN 4712: Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse nealimentare

CUI
7964623
Reg. Com.
J1995002399124
Înființată
13 decembrie 1995
Vechime
30 de ani, 10 luni
Cifra de afaceri 2025
806 mii lei
Profit net 2025
32 mii lei
Angajați 2025
3

Situație fiscală (ANAF)

  • Activă fiscal
  • Plătitoare de TVA
  • Nu figurează cu datorii la ANAF

Stare la Registrul Comerțului

  • funcțiune

Ultimul status ANAF: INREGISTRAT din data 18.12.1995

Rezumat

Pe scurt

IRN SERVCOM SRL (CUI 7964623) este o societate cu răspundere limitată activă din Turda, județul Cluj, înființată în 1995. Activitatea principală este Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse nealimentare (CAEN 4712).

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 805.773 lei (+0,9% față de 2024) și un profit net de 31.852 lei, cu 3 angajați.

Este înregistrată în scopuri de TVA.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
7964623
Nr. Reg. Com.
J1995002399124
EUID
ROONRC.J1995002399124
Cod CAEN principal
4712 - Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse nealimentare
Data înființării
13 decembrie 1995
Vechime
30 de ani, 10 luni
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Str. Aurel Vlaicu Nr. 10, Mun. Turda, Jud. Cluj, 401187

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (2)
  • IEP••• NIN•••
  • IEP••• R••• VAS•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2016 - 2025, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2025

+0,9% față de 2024

805.773 RON

2024: 798.932 RON

0250k500k750k1 mil2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 735.170 RONAnul 2017: 703.819 RONAnul 2018: 717.064 RONAnul 2019: 793.510 RONAnul 2020: 777.515 RONAnul 2021: 832.758 RONAnul 2022: 860.428 RONAnul 2023: 835.861 RONAnul 2024: 798.932 RONAnul 2025: 805.773 RON

Profit net 2025

+41,1% față de 2024

31.852 RON

2024: 22.580 RON

-20k020k40k60k2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 6.558 RONAnul 2017: 2.862 RONAnul 2018: 41.351 RONAnul 2019: 24.720 RONAnul 2020: 40.644 RONAnul 2021: 23.135 RONAnul 2022: 21.092 RONAnul 2023: -10.394 RONAnul 2024: 22.580 RONAnul 2025: 31.852 RON

Evoluție pe ani

  • 2025

    Cifra de afaceri
    806 mii lei
    Profit net
    32 mii lei
    Angajați
    3
  • 2024

    Cifra de afaceri
    799 mii lei
    Profit net
    23 mii lei
    Angajați
    3
  • 2023

    Cifra de afaceri
    836 mii lei
    Profit net
    -10 mii lei
    Angajați
    4
  • 2022

    Cifra de afaceri
    860 mii lei
    Profit net
    21 mii lei
    Angajați
    4
  • 2021

    Cifra de afaceri
    833 mii lei
    Profit net
    23 mii lei
    Angajați
    4
  • 2020

    Cifra de afaceri
    778 mii lei
    Profit net
    41 mii lei
    Angajați
    3
  • 2019

    Cifra de afaceri
    794 mii lei
    Profit net
    25 mii lei
    Angajați
    3
  • 2018

    Cifra de afaceri
    717 mii lei
    Profit net
    41 mii lei
    Angajați
    4
  • 2017

    Cifra de afaceri
    704 mii lei
    Profit net
    3 mii lei
    Angajați
    6
  • 2016

    Cifra de afaceri
    735 mii lei
    Profit net
    7 mii lei
    Angajați
    6

Analiză

Indicatori financiari 2025

Marjă netăAtenție
4%Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 4 lei profit net.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăBun
4,02Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 4,02 ori datoriile.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareBun
24%Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

24% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2022

    Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  2. 2014

    Cel mai mare profit net din istoric

  3. 2006

    Înregistrarea în scopuri de TVA

  4. 1995

    Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Cluj cu nr. J12/2399/1995.

În cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre IRN SERVCOM SRL

Este IRN SERVCOM SRL activă?

Da. IRN SERVCOM SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Care este cifra de afaceri a IRN SERVCOM SRL?

Cifra de afaceri a IRN SERVCOM SRL în 2025 a fost de 805.773 lei, în creștere cu 0,9% față de 2024.

Ce profit a avut IRN SERVCOM SRL în 2025?

În 2025, IRN SERVCOM SRL a înregistrat un profit net de 31.852 lei.

Ce activitate are IRN SERVCOM SRL?

Activitatea principală a IRN SERVCOM SRL este Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse nealimentare (CAEN 4712).

Unde are sediul IRN SERVCOM SRL?

IRN SERVCOM SRL are sediul social la adresa Str. Aurel Vlaicu Nr. 10, Mun. Turda, Jud. Cluj, 401187.

IRN SERVCOM SRL este plătitoare de TVA?

Da. IRN SERVCOM SRL este înregistrată în scopuri de TVA.

IRN SERVCOM SRL are datorii la ANAF?

Nu. IRN SERVCOM SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre IRN SERVCOM SRL

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].