Marjă netă
SlabFirma a pierdut 55,4 lei la fiecare 100 de lei vânzări.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
IRIAND SRL (CUI 8508650) a fost o societate cu răspundere limitată din Iași, înființată în 1996 și radiată în 2021. Activitatea principală era Activități de realizare a înregistrărilor audio și activități de editare muzicală (CAEN 5920).
Ultimul bilanț, din 2020, arată o cifră de afaceri de 5.444 lei (+17% față de 2019) și o pierdere netă de 3.015 lei, fără angajați declarați.
| An | Valoare |
|---|---|
| 2011 | 107.136 lei |
| 2012 | 103.481 lei |
| 2013 | 111.527 lei |
| 2014 | 119.218 lei |
| 2015 | 155.294 lei |
| 2016 | 642 lei |
| 2017 | 2.318 lei |
| 2018 | 528 lei |
| 2019 | 4.634 lei |
| 2020 | 5.444 lei |
| Indicator | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 5.444 | 4.634 | 528 | 2.318 | 642 | 155.294 | 119.218 | 111.527 | 103.481 | 107.136 |
| Profit net | -3.015 | -4.371 | -10.283 | -9.881 | -11.373 | -27.354 | -94.533 | -50.078 | -2.881 | -6.706 |
| Număr mediu de angajați | 0 | - | - | 0 | 0 | 3 | 5 | 5 | 5 | 4 |
| Active imobilizate | 9.324 | 11.931 | 13.801 | 22.677 | 27.146 | 31.728 | 36.229 | 31.058 | 34.892 | 26.551 |
| Active circulante | 87.165 | 87.952 | 112.088 | 87.747 | 102.000 | 114.001 | 155.028 | 174.697 | 156.955 | 139.718 |
| Stocuri | 85.950 | 86.447 | 110.874 | 86.447 | 86.260 | 86.260 | 142.108 | 168.311 | 151.297 | 132.418 |
| Creanțe | 562 | 1.228 | 982 | 829 | 5.667 | 27.596 | 12.808 | 6.145 | 5.301 | 7.084 |
| Datorii | 481.761 | 482.140 | 503.774 | 478.026 | 486.868 | 492.077 | 510.251 | 430.216 | 366.230 | 343.436 |
| Capitaluri proprii | -385.272 | -382.257 | -377.885 | -367.602 | -357.722 | -346.348 | -318.994 | -224.461 | -174.383 | -177.167 |
Firma a pierdut 55,4 lei la fiecare 100 de lei vânzări.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
Activele circulante acoperă doar 18% din datorii.
Verde ≥ 1,5, roșu sub 1
499% din activele firmei sunt finanțate din datorii.
Verde ≤ 60%, roșu peste 80%
Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.
Firma este radiată. Starea fiscală curentă nu se mai aplică.
Numărul dosarelor, instanța, obiectul, calitatea procesuală și termenele, pentru orice firmă.
Creează cont gratuitFirmele în care apar aceleași persoane și firmele înregistrate la aceeași adresă.
Creează cont gratuitPoziția după cifra de afaceri, la nivel național și în județ, între firmele cu același cod CAEN.
Creează cont gratuitÎn cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.
Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu apr-iul 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.
Nu. IRIAND SRL a fost radiată din Registrul Comerțului în 2021.
Cifra de afaceri a IRIAND SRL în 2020 a fost de 5.444 lei, în creștere cu 17% față de 2019.
În 2020, IRIAND SRL a înregistrat o pierdere netă de 3.015 lei.
Activitatea principală a IRIAND SRL era Activități de realizare a înregistrărilor audio și activități de editare muzicală (CAEN 5920).
IRIAND SRL avea sediul social la adresa Sos. PACURARI Nr. 92, Bl. 481, Sc. C, Et. 4, Ap. 15, Municipiul Iași, Jud. Iași.
Nu. IRIAND SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.
Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.
Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].