Marjă netă
IndisponibilNu se poate calcula: firma nu a raportat cifră de afaceri în acest an.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
IRBAT CONS SRL (CUI 25872943) este o societate cu răspundere limitată activă din Ploiești, județul Prahova, înființată în 2009. Activitatea principală este Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri (CAEN 4334).
În 2023 a raportat o cifră de afaceri de 250.698 lei (-54% față de 2022) și un profit net de 20.747 lei, cu 1 angajat.
Nu este înregistrată în scopuri de TVA.
| An | Valoare |
|---|---|
| 2015 | 1.291.119 lei |
| 2016 | 1.344.926 lei |
| 2017 | 162.089 lei |
| 2018 | 75.303 lei |
| 2019 | 227.658 lei |
| 2020 | 270.223 lei |
| 2021 | 37.612 lei |
| 2022 | 543.680 lei |
| 2023 | 250.698 lei |
| 2025 | 0 lei |
| Indicator | 2025 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 0 | 250.698 | 543.680 | 37.612 | 270.223 | 227.658 | 75.303 | 162.089 | 1.344.926 | 1.291.119 |
| Profit net | 0 | 20.747 | 126.199 | -70.547 | -97.498 | -137.308 | -152.969 | -97.971 | -14.821 | 344.510 |
| Număr mediu de angajați | 0 | 1 | 0 | 0 | - | 0 | 0 | 1 | 2 | 1 |
| Active imobilizate | 0 | 0 | 0 | 0 | - | - | - | - | - | - |
| Active circulante | 419 | 198.339 | 143.261 | 74.799 | 77.137 | 83.357 | 219.247 | 528.090 | 798.988 | 667.482 |
| Stocuri | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.142 | 1.142 | 1.142 | 1.142 | 1.142 | 1.142 |
| Creanțe | 419 | 188.536 | 139.078 | 57.599 | 36.546 | 15.297 | 187.097 | 334.047 | 777.636 | 629.777 |
| Datorii | 141.121 | 167.729 | 133.398 | 191.135 | 122.697 | 31.418 | 30.000 | 152.284 | 198.683 | 52.356 |
| Capitaluri proprii | -140.702 | 30.610 | 9.863 | -116.336 | -45.560 | 51.939 | 189.247 | 375.806 | 600.305 | 615.126 |
Nu se poate calcula: firma nu a raportat cifră de afaceri în acest an.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
Activele circulante acoperă doar 0,3% din datorii.
Verde ≥ 1,5, roșu sub 1
33.680% din activele firmei sunt finanțate din datorii.
Verde ≤ 60%, roșu peste 80%
Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.
Numărul dosarelor, instanța, obiectul, calitatea procesuală și termenele, pentru orice firmă.
Creează cont gratuitFirmele în care apar aceleași persoane și firmele înregistrate la aceeași adresă.
Creează cont gratuitPoziția după cifra de afaceri, la nivel național și în județ, între firmele cu același cod CAEN.
Creează cont gratuitÎn cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.
Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu apr-iul 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.
Da. IRBAT CONS SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.
Cifra de afaceri a IRBAT CONS SRL în 2023 a fost de 250.698 lei, în scădere cu 54% față de 2022.
În 2023, IRBAT CONS SRL a înregistrat un profit net de 20.747 lei.
Activitatea principală a IRBAT CONS SRL este Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri (CAEN 4334).
IRBAT CONS SRL are sediul social la adresa Str. CAMELIEI Nr. 10, Bl. 38, Sc. C, Et. 3, Ap. 42, Municipiul Ploiești, Jud. Prahova.
Nu. IRBAT CONS SRL nu este înregistrată în scopuri de TVA.
Nu. IRBAT CONS SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.
Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.
Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].