ActivăSRL

IPTANARG CONSTRUCT SRL

Str. Ţepeş Vodă Nr. 2Bis, Et. PARTER, Mun. Piteşti, Jud. Argeş, 110036

CAEN 7111: Activități de arhitectură

CUI
33012966
Reg. Com.
J2014000456039
Înființată
2 aprilie 2014
Vechime
12 ani, 6 luni
Cifra de afaceri 2025
1,1 mil. lei
Profit net 2025
701 mii lei
Angajați 2025
2

Situație fiscală (ANAF)

  • Activă fiscal
  • Plătitoare de TVA
  • Înscrisă în RO e-Factura
  • Nu figurează cu datorii la ANAF

Stare la Registrul Comerțului

  • funcțiune

Ultimul status ANAF: INREGISTRAT din data 02.04.2014

Rezumat

Pe scurt

IPTANARG CONSTRUCT SRL (CUI 33012966) este o societate cu răspundere limitată activă din Pitești, județul Argeș, înființată în 2014. Activitatea principală este Activități de arhitectură (CAEN 7111).

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 1,13 mil. lei (+185% față de 2024) și un profit net de 701.386 lei, cu 2 angajați.

Este înregistrată în scopuri de TVA și în sistemul RO e-Factura.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
33012966
Nr. Reg. Com.
J2014000456039
EUID
ROONRC.J2014000456039
Cod CAEN principal
7111 - Activități de arhitectură
Data înființării
2 aprilie 2014
Vechime
12 ani, 6 luni
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Str. Ţepeş Vodă Nr. 2Bis, Et. PARTER, Mun. Piteşti, Jud. Argeş, 110036

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (1)
  • IONE••• CAR••• MIHA•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2016 - 2025, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2025

+185,5% față de 2024

1.129.971 RON

2024: 395.809 RON

01 mil2 mil2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 1.586.056 RONAnul 2017: 1.071.914 RONAnul 2018: 630.420 RONAnul 2019: 1.132.848 RONAnul 2020: 798.369 RONAnul 2021: 373.344 RONAnul 2022: 408.000 RONAnul 2023: 1.110.672 RONAnul 2024: 395.809 RONAnul 2025: 1.129.971 RON

Profit net 2025

+1546,9% față de 2024

701.386 RON

2024: 42.588 RON

0200k400k600k800k2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 615.214 RONAnul 2017: 269.566 RONAnul 2018: 1.069 RONAnul 2019: 355.724 RONAnul 2020: 277.339 RONAnul 2021: 173.637 RONAnul 2022: 207.466 RONAnul 2023: 682.857 RONAnul 2024: 42.588 RONAnul 2025: 701.386 RON

Evoluție pe ani

  • 2025

    Cifra de afaceri
    1,1 mil. lei
    Profit net
    701 mii lei
    Angajați
    2
  • 2024

    Cifra de afaceri
    396 mii lei
    Profit net
    43 mii lei
    Angajați
    2
  • 2023

    Cifra de afaceri
    1,1 mil. lei
    Profit net
    683 mii lei
    Angajați
    2
  • 2022

    Cifra de afaceri
    408 mii lei
    Profit net
    207 mii lei
    Angajați
    2
  • 2021

    Cifra de afaceri
    373 mii lei
    Profit net
    174 mii lei
    Angajați
    2
  • 2020

    Cifra de afaceri
    798 mii lei
    Profit net
    277 mii lei
    Angajați
    3
  • 2019

    Cifra de afaceri
    1,1 mil. lei
    Profit net
    356 mii lei
    Angajați
    4
  • 2018

    Cifra de afaceri
    630 mii lei
    Profit net
    1 mii lei
    Angajați
    5
  • 2017

    Cifra de afaceri
    1,1 mil. lei
    Profit net
    270 mii lei
    Angajați
    6
  • 2016

    Cifra de afaceri
    1,6 mil. lei
    Profit net
    615 mii lei
    Angajați
    5

Analiză

Indicatori financiari 2025

Marjă netăBun
62%Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 62,1 lei profit net.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăAtenție
1,05Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 1,05 ori datoriile.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareAtenție
67%Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

67% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2025

    Cel mai mare profit net din istoric

  2. 2022

    Înscrierea în Registrul RO e-Factura

  3. 2016

    Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  4. 2014

    Înregistrarea în scopuri de TVA

  5. Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Argeș cu nr. J3/456/2014.

În cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre IPTANARG CONSTRUCT SRL

Este IPTANARG CONSTRUCT SRL activă?

Da. IPTANARG CONSTRUCT SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Care este cifra de afaceri a IPTANARG CONSTRUCT SRL?

Cifra de afaceri a IPTANARG CONSTRUCT SRL în 2025 a fost de 1.129.971 lei (1,13 mil. lei), în creștere cu 185% față de 2024.

Ce profit a avut IPTANARG CONSTRUCT SRL în 2025?

În 2025, IPTANARG CONSTRUCT SRL a înregistrat un profit net de 701.386 lei.

Ce activitate are IPTANARG CONSTRUCT SRL?

Activitatea principală a IPTANARG CONSTRUCT SRL este Activități de arhitectură (CAEN 7111).

Unde are sediul IPTANARG CONSTRUCT SRL?

IPTANARG CONSTRUCT SRL are sediul social la adresa Str. Țepeș Vodă Nr. 2Bis, Et. PARTER, Mun. Pitești, Jud. Argeș, 110036.

IPTANARG CONSTRUCT SRL este plătitoare de TVA?

Da. IPTANARG CONSTRUCT SRL este înregistrată în scopuri de TVA și în sistemul RO e-Factura.

IPTANARG CONSTRUCT SRL are datorii la ANAF?

Nu. IPTANARG CONSTRUCT SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre IPTANARG CONSTRUCT SRL

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].