IPROMET PROD SRL
Com. PLOPŞORU, Sat Olari, Comuna Plopsoru, Jud. Gorj, 1451
- CUI
- 6722320
- Reg. Com.
- J18/1953/1994
- Înființată
- 20 decembrie 1994
- Vechime
- 31 de ani, 10 luni
Stare la Registrul Comerțului
- radiată
Ultimul status ANAF: RADIERE din data 31.12.2004
Rezumat
Pe scurt
IPROMET PROD SRL (CUI 6722320) a fost o societate cu răspundere limitată din satul Olari, Comuna Plopsoru, județul Gorj, înființată în 1994 și radiată în 2004.
Nu există bilanțuri publicate pentru această firmă.
Identificare
Date de identificare
- CUI / CIF
- 6722320
- Nr. Reg. Com.
- J18/1953/1994
- EUID
- ROONRC.J18/1953/1994
- Data înființării
- 20 decembrie 1994
- Vechime
- 31 de ani, 10 luni
- Formă juridică
- SRL
- Adresă sediu
- Com. PLOPŞORU, Sat Olari, Comuna Plopsoru, Jud. Gorj, 1451
Contact
Date de contact
Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.
- Telefoane (0)
- -
- Email (0)
- -
- Website (0)
- -
- Persoane (1)
- IVĂN••• NICO•••
Bilanțuri
Rezultate financiare
Nu sunt disponibile date financiare.
Istoric
Cronologie
Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor
- 2004
Radierea din Registrul Comerțului
Încetarea înregistrării în scopuri de TVA
- 1994
Înregistrarea în scopuri de TVA
Înființarea firmei
Înmatriculată în județul Gorj cu nr. J18/1953/1994.
Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.
Răspunsuri rapide
Întrebări frecvente despre IPROMET PROD SRL
Este IPROMET PROD SRL activă?
Nu. IPROMET PROD SRL a fost radiată din Registrul Comerțului în 2004.
Unde avea sediul IPROMET PROD SRL?
IPROMET PROD SRL avea sediul social la adresa Com. PLOPȘORU, Sat Olari, Comuna Plopsoru, Jud. Gorj, 1451.
IPROMET PROD SRL are datorii la ANAF?
Nu. IPROMET PROD SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.
Vezi toate datele despre IPROMET PROD SRL
Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.
- Gratuit pentru început
- Fără card necesar
- Acces instant
Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].