Marjă netă
BunDin fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 52,1 lei profit net.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
IPI INSTAL CONSTRUCT S.R.L. (CUI 40544583) este o societate cu răspundere limitată activă din București (sectorul 6), înființată în 2019. Activitatea principală este Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea (CAEN 7112).
În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 469.362 lei (+91% față de 2024) și un profit net de 244.509 lei, cu 2 angajați.
Este înregistrată în scopuri de TVA și în sistemul RO e-Factura.
| An | Valoare |
|---|---|
| 2019 | 156.354 lei |
| 2020 | 193.909 lei |
| 2021 | 219.848 lei |
| 2022 | 203.352 lei |
| 2023 | 254.101 lei |
| 2024 | 246.110 lei |
| 2025 | 469.362 lei |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 469.362 | 246.110 | 254.101 | 203.352 | 219.848 | 193.909 | 156.354 |
| Profit net | 244.509 | 93.997 | 128.358 | 77.811 | 102.338 | 139.877 | 108.050 |
| Număr mediu de angajați | 2 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Active imobilizate | 19.091 | 51.032 | 74.110 | 105.099 | 124.490 | 1.478 | 2.639 |
| Active circulante | 256.125 | 75.020 | 99.982 | 51.912 | 217.077 | 143.721 | 109.785 |
| Stocuri | - | - | - | - | - | - | - |
| Creanțe | 179.651 | 15.213 | 40.213 | 213 | 213 | 401 | 26.520 |
| Datorii | 34.677 | 31.815 | 45.494 | 78.960 | 99.152 | 5.122 | 4.174 |
| Capitaluri proprii | 244.749 | 94.237 | 128.598 | 78.051 | 242.415 | 140.077 | 108.250 |
Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 52,1 lei profit net.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 7,39 ori datoriile.
Verde ≥ 1,5, roșu sub 1
12% din activele firmei sunt finanțate din datorii.
Verde ≤ 60%, roșu peste 80%
Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.
Numărul dosarelor, instanța, obiectul, calitatea procesuală și termenele, pentru orice firmă.
Creează cont gratuitFirmele în care apar aceleași persoane și firmele înregistrate la aceeași adresă.
Creează cont gratuitPoziția după cifra de afaceri, la nivel național și în județ, între firmele cu același cod CAEN.
Creează cont gratuitÎn cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.
Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu apr-iul 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.
Da. IPI INSTAL CONSTRUCT S.R.L. figurează ca activă în Registrul Comerțului.
Cifra de afaceri a IPI INSTAL CONSTRUCT S.R.L. în 2025 a fost de 469.362 lei, în creștere cu 91% față de 2024.
În 2025, IPI INSTAL CONSTRUCT S.R.L. a înregistrat un profit net de 244.509 lei.
Activitatea principală a IPI INSTAL CONSTRUCT S.R.L. este Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea (CAEN 7112).
IPI INSTAL CONSTRUCT S.R.L. are sediul social la adresa Timișoara Nr. 29, Bl. B, Sc. A, Et. 2, Ap. 10, București Sectorul 6, Jud. București, 61308.
Da. IPI INSTAL CONSTRUCT S.R.L. este înregistrată în scopuri de TVA și în sistemul RO e-Factura.
Nu. IPI INSTAL CONSTRUCT S.R.L. nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.
Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.
Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].