ActivăSRL

IPEC SERV SRL

Str. Călugăreni Nr. 2, Sc. D, Et. P, Ap. 2, Mun. Bacău, Jud. Bacău, 600407

CAEN 9622: Activități de tratament și înfrumusețare

CUI
14815705
Reg. Com.
J2002000550042
Înființată
14 august 2002
Vechime
24 de ani, 2 luni
Cifra de afaceri 2025
161 mii lei
Profit net 2025
41 mii lei
Angajați 2025
2

Situație fiscală (ANAF)

  • Activă fiscal
  • Neplătitoare de TVA
  • Nu figurează cu datorii la ANAF

Stare la Registrul Comerțului

  • funcțiune

Ultimul status ANAF: INREGISTRAT din data 14.08.2002

Rezumat

Pe scurt

IPEC SERV SRL (CUI 14815705) este o societate cu răspundere limitată activă din Bacău, înființată în 2002. Activitatea principală este Activități de tratament și înfrumusețare (CAEN 9622).

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 161.353 lei (+39% față de 2024) și un profit net de 40.625 lei, cu 2 angajați.

Nu este înregistrată în scopuri de TVA.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
14815705
Nr. Reg. Com.
J2002000550042
EUID
ROONRC.J2002000550042
Cod CAEN principal
9622 - Activități de tratament și înfrumusețare
Data înființării
14 august 2002
Vechime
24 de ani, 2 luni
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Str. Călugăreni Nr. 2, Sc. D, Et. P, Ap. 2, Mun. Bacău, Jud. Bacău, 600407

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (1)
  • I••• CECI•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2016 - 2025, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2025

+39,1% față de 2024

161.353 RON

2024: 115.993 RON

050k100k150k200k2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 33.664 RONAnul 2017: 26.175 RONAnul 2018: 30.918 RONAnul 2019: 53.842 RONAnul 2020: 38.990 RONAnul 2021: 43.080 RONAnul 2022: 62.391 RONAnul 2023: 87.070 RONAnul 2024: 115.993 RONAnul 2025: 161.353 RON

Profit net 2025

+151,9% față de 2024

40.625 RON

2024: 16.125 RON

-20k020k40k60k2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 3.217 RONAnul 2017: -4.777 RONAnul 2018: 3.968 RONAnul 2019: 8.151 RONAnul 2020: 7.805 RONAnul 2021: 8.817 RONAnul 2022: 8.360 RONAnul 2023: -6.370 RONAnul 2024: 16.125 RONAnul 2025: 40.625 RON

Evoluție pe ani

  • 2025

    Cifra de afaceri
    161 mii lei
    Profit net
    41 mii lei
    Angajați
    2
  • 2024

    Cifra de afaceri
    116 mii lei
    Profit net
    16 mii lei
    Angajați
    2
  • 2023

    Cifra de afaceri
    87 mii lei
    Profit net
    -6 mii lei
    Angajați
    2
  • 2022

    Cifra de afaceri
    62 mii lei
    Profit net
    8 mii lei
    Angajați
    1
  • 2021

    Cifra de afaceri
    43 mii lei
    Profit net
    9 mii lei
    Angajați
    0
  • 2020

    Cifra de afaceri
    39 mii lei
    Profit net
    8 mii lei
    Angajați
    2
  • 2019

    Cifra de afaceri
    54 mii lei
    Profit net
    8 mii lei
    Angajați
    2
  • 2018

    Cifra de afaceri
    31 mii lei
    Profit net
    4 mii lei
    Angajați
    1
  • 2017

    Cifra de afaceri
    26 mii lei
    Profit net
    -5 mii lei
    Angajați
    1
  • 2016

    Cifra de afaceri
    34 mii lei
    Profit net
    3 mii lei
    Angajați
    2

Analiză

Indicatori financiari 2025

Marjă netăBun
25%Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 25,2 lei profit net.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăSlab
0,36Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

Activele circulante acoperă doar 36% din datorii.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareSlab
202%Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

202% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2025

    Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  2. Cel mai mare profit net din istoric

  3. 2002

    Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Bacău cu nr. J4/550/2002.

În cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre IPEC SERV SRL

Este IPEC SERV SRL activă?

Da. IPEC SERV SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Care este cifra de afaceri a IPEC SERV SRL?

Cifra de afaceri a IPEC SERV SRL în 2025 a fost de 161.353 lei, în creștere cu 39% față de 2024.

Ce profit a avut IPEC SERV SRL în 2025?

În 2025, IPEC SERV SRL a înregistrat un profit net de 40.625 lei.

Ce activitate are IPEC SERV SRL?

Activitatea principală a IPEC SERV SRL este Activități de tratament și înfrumusețare (CAEN 9622).

Unde are sediul IPEC SERV SRL?

IPEC SERV SRL are sediul social la adresa Str. Călugăreni Nr. 2, Sc. D, Et. P, Ap. 2, Mun. Bacău, Jud. Bacău, 600407.

IPEC SERV SRL este plătitoare de TVA?

Nu. IPEC SERV SRL nu este înregistrată în scopuri de TVA.

IPEC SERV SRL are datorii la ANAF?

Nu. IPEC SERV SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre IPEC SERV SRL

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].