ActivăSRL

IP SYSTEM SRL

Str. Făgăraş Nr. 18, Sat Podari Com. Podari, Jud. Dolj, 207465

CAEN 8020: Activități de servicii privind sistemele de securizare

CUI
28264070
Reg. Com.
J16/537/2011
Înființată
29 martie 2011
Vechime
15 ani, 6 luni
Cifra de afaceri 2025
810 mii lei
Profit net 2025
214 mii lei
Angajați 2025
4

Situație fiscală (ANAF)

  • Activă fiscal
  • Plătitoare de TVA
  • Nu figurează cu datorii la ANAF

Stare la Registrul Comerțului

  • funcțiune

Ultimul status ANAF: INREGISTRAT din data 29.03.2011

Rezumat

Pe scurt

IP SYSTEM SRL (CUI 28264070) este o societate cu răspundere limitată activă din comuna Podari, județul Dolj, înființată în 2011. Activitatea principală este Activități de servicii privind sistemele de securizare (CAEN 8020).

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 810.105 lei (-6% față de 2024) și un profit net de 213.976 lei, cu 4 angajați.

Este înregistrată în scopuri de TVA.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
28264070
Nr. Reg. Com.
J16/537/2011
EUID
ROONRC.J2011000537160
Cod CAEN principal
8020 - Activități de servicii privind sistemele de securizare
Data înființării
29 martie 2011
Vechime
15 ani, 6 luni
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Str. Făgăraş Nr. 18, Sat Podari Com. Podari, Jud. Dolj, 207465

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (1)
  • TRA••• MAR••• ADR•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2016 - 2025, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2025

-6,0% față de 2024

810.105 RON

2024: 861.573 RON

0500k1 mil2 mil2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 43.711 RONAnul 2017: 12.822 RONAnul 2018: 141.499 RONAnul 2019: 489.212 RONAnul 2020: 588.369 RONAnul 2021: 1.248.728 RONAnul 2022: 805.458 RONAnul 2023: 811.044 RONAnul 2024: 861.573 RONAnul 2025: 810.105 RON

Profit net 2025

-20,0% față de 2024

213.976 RON

2024: 267.346 RON

0200k400k600k2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 12.574 RONAnul 2017: 4.578 RONAnul 2018: 51.619 RONAnul 2019: 202.785 RONAnul 2020: 236.866 RONAnul 2021: 538.405 RONAnul 2022: 248.043 RONAnul 2023: 258.413 RONAnul 2024: 267.346 RONAnul 2025: 213.976 RON

Evoluție pe ani

  • 2025

    Cifra de afaceri
    810 mii lei
    Profit net
    214 mii lei
    Angajați
    4
  • 2024

    Cifra de afaceri
    862 mii lei
    Profit net
    267 mii lei
    Angajați
    3
  • 2023

    Cifra de afaceri
    811 mii lei
    Profit net
    258 mii lei
    Angajați
    4
  • 2022

    Cifra de afaceri
    805 mii lei
    Profit net
    248 mii lei
    Angajați
    3
  • 2021

    Cifra de afaceri
    1,2 mil. lei
    Profit net
    538 mii lei
    Angajați
    4
  • 2020

    Cifra de afaceri
    588 mii lei
    Profit net
    237 mii lei
    Angajați
    2
  • 2019

    Cifra de afaceri
    489 mii lei
    Profit net
    203 mii lei
    Angajați
    2
  • 2018

    Cifra de afaceri
    141 mii lei
    Profit net
    52 mii lei
    Angajați
    1
  • 2017

    Cifra de afaceri
    13 mii lei
    Profit net
    5 mii lei
    Angajați
    -
  • 2016

    Cifra de afaceri
    44 mii lei
    Profit net
    13 mii lei
    Angajați
    -

Analiză

Indicatori financiari 2025

Marjă netăBun
26%Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 26,4 lei profit net.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăBun
2,67Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 2,67 ori datoriile.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareBun
36%Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

36% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2021

    Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  2. Cel mai mare profit net din istoric

  3. 2016

    Înregistrarea în scopuri de TVA

  4. 2015

    Schimbarea denumirii

    AGRO PADEA SRL → IP SYSTEM SRL

  5. 2011

    Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Dolj cu nr. J16/537/2011.

În cronologia completă vezi și adresele complete (1 schimbare) și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre IP SYSTEM SRL

Este IP SYSTEM SRL activă?

Da. IP SYSTEM SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Care este cifra de afaceri a IP SYSTEM SRL?

Cifra de afaceri a IP SYSTEM SRL în 2025 a fost de 810.105 lei, în scădere cu 6% față de 2024.

Ce profit a avut IP SYSTEM SRL în 2025?

În 2025, IP SYSTEM SRL a înregistrat un profit net de 213.976 lei.

Ce activitate are IP SYSTEM SRL?

Activitatea principală a IP SYSTEM SRL este Activități de servicii privind sistemele de securizare (CAEN 8020).

Unde are sediul IP SYSTEM SRL?

IP SYSTEM SRL are sediul social la adresa Str. Făgăraș Nr. 18, Sat Podari Com. Podari, Jud. Dolj, 207465.

IP SYSTEM SRL este plătitoare de TVA?

Da. IP SYSTEM SRL este înregistrată în scopuri de TVA.

IP SYSTEM SRL are datorii la ANAF?

Nu. IP SYSTEM SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre IP SYSTEM SRL

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].