ActivăSRL

IOSKANIR SRL

Bld. Valea Cetăţii Nr. 33, Mun. Braşov, Jud. Braşov, 500289

CAEN 4619: Intermedieri în comerțul cu produse diverse

CUI
27750462
Reg. Com.
J2010001311081
Înființată
26 noiembrie 2010
Vechime
15 ani, 10 luni
Cifra de afaceri 2025
3,5 mil. lei
Profit net 2025
-34 mii lei
Angajați 2025
7

Situație fiscală (ANAF)

  • Activă fiscal
  • Plătitoare de TVA
  • Nu figurează cu datorii la ANAF

Stare la Registrul Comerțului

  • funcțiune

Ultimul status ANAF: INREGISTRAT din data 26.11.2010

Rezumat

Pe scurt

IOSKANIR SRL (CUI 27750462) este o societate cu răspundere limitată activă din Brașov, înființată în 2010. Activitatea principală este Intermedieri în comerțul cu produse diverse (CAEN 4619).

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 3,46 mil. lei (+1,6% față de 2024) și o pierdere netă de 34.233 lei, cu 7 angajați.

Este înregistrată în scopuri de TVA.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
27750462
Nr. Reg. Com.
J2010001311081
EUID
ROONRC.J08/1311/2010
Cod CAEN principal
4619 - Intermedieri în comerțul cu produse diverse
Data înființării
26 noiembrie 2010
Vechime
15 ani, 10 luni
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Bld. Valea Cetăţii Nr. 33, Mun. Braşov, Jud. Braşov, 500289

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (1)
  • LAT••• •••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2016 - 2025, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2025

+1,6% față de 2024

3.464.143 RON

2024: 3.410.906 RON

01 mil2 mil3 mil4 mil2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 1.428.497 RONAnul 2017: 1.581.353 RONAnul 2018: 1.583.792 RONAnul 2019: 1.663.152 RONAnul 2020: 1.932.520 RONAnul 2021: 2.604.916 RONAnul 2022: 3.198.588 RONAnul 2023: 2.915.187 RONAnul 2024: 3.410.906 RONAnul 2025: 3.464.143 RON

Profit net 2025

+34,8% față de 2024

-34.233 RON

2024: -52.529 RON

-400k-200k0200k2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 87.035 RONAnul 2017: 97.870 RONAnul 2018: 34.347 RONAnul 2019: -34.436 RONAnul 2020: 136.094 RONAnul 2021: 95.194 RONAnul 2022: 120.986 RONAnul 2023: -277.221 RONAnul 2024: -52.529 RONAnul 2025: -34.233 RON

Evoluție pe ani

  • 2025

    Cifra de afaceri
    3,5 mil. lei
    Profit net
    -34 mii lei
    Angajați
    7
  • 2024

    Cifra de afaceri
    3,4 mil. lei
    Profit net
    -53 mii lei
    Angajați
    7
  • 2023

    Cifra de afaceri
    2,9 mil. lei
    Profit net
    -277 mii lei
    Angajați
    8
  • 2022

    Cifra de afaceri
    3,2 mil. lei
    Profit net
    121 mii lei
    Angajați
    7
  • 2021

    Cifra de afaceri
    2,6 mil. lei
    Profit net
    95 mii lei
    Angajați
    6
  • 2020

    Cifra de afaceri
    1,9 mil. lei
    Profit net
    136 mii lei
    Angajați
    5
  • 2019

    Cifra de afaceri
    1,7 mil. lei
    Profit net
    -34 mii lei
    Angajați
    5
  • 2018

    Cifra de afaceri
    1,6 mil. lei
    Profit net
    34 mii lei
    Angajați
    5
  • 2017

    Cifra de afaceri
    1,6 mil. lei
    Profit net
    98 mii lei
    Angajați
    4
  • 2016

    Cifra de afaceri
    1,4 mil. lei
    Profit net
    87 mii lei
    Angajați
    4

Analiză

Indicatori financiari 2025

Marjă netăSlab
-1%Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

Firma a pierdut 1 leu la fiecare 100 de lei vânzări.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăAtenție
1,04Față de anul anterior: stabil
20212022202320242025

Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 1,04 ori datoriile.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareAtenție
71%Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

71% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2025

    Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  2. 2020

    Cel mai mare profit net din istoric

  3. 2010

    Înregistrarea în scopuri de TVA

  4. Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Brașov cu nr. J8/1311/2010.

În cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre IOSKANIR SRL

Este IOSKANIR SRL activă?

Da. IOSKANIR SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Care este cifra de afaceri a IOSKANIR SRL?

Cifra de afaceri a IOSKANIR SRL în 2025 a fost de 3.464.143 lei (3,46 mil. lei), în creștere cu 1,6% față de 2024.

Ce profit a avut IOSKANIR SRL în 2025?

În 2025, IOSKANIR SRL a înregistrat o pierdere netă de 34.233 lei.

Ce activitate are IOSKANIR SRL?

Activitatea principală a IOSKANIR SRL este Intermedieri în comerțul cu produse diverse (CAEN 4619).

Unde are sediul IOSKANIR SRL?

IOSKANIR SRL are sediul social la adresa Bld. Valea Cetății Nr. 33, Mun. Brașov, Jud. Brașov, 500289.

IOSKANIR SRL este plătitoare de TVA?

Da. IOSKANIR SRL este înregistrată în scopuri de TVA.

IOSKANIR SRL are datorii la ANAF?

Nu. IOSKANIR SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre IOSKANIR SRL

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].