ActivăSRL

IORCASS TRADING S.R.L.

Str. Cetatea de Baltă Nr. 22, Bl. O6, Sc. B, Et. 8, Ap. 108, Sector 6 Mun. Bucureşti, Jud. Bucureşti, 60968

CAEN 4672: Comerț cu ridicata al pieselor și accesoriilor pentru autovehicule

CUI
5282891
Reg. Com.
J40/61/1994
Înființată
3 ianuarie 1994
Vechime
32 de ani, 9 luni
Profit net 2025
0 lei

Situație fiscală (ANAF)

  • Activă fiscal
  • Neplătitoare de TVA
  • Înscrisă în RO e-Factura
  • Nu figurează cu datorii la ANAF

Stare la Registrul Comerțului

  • funcțiune

Ultimul status ANAF: INREGISTRAT din data 03.03.1994

Rezumat

Pe scurt

IORCASS TRADING S.R.L. (CUI 5282891) este o societate cu răspundere limitată activă din București (sectorul 6), înființată în 1994. Activitatea principală este Comerț cu ridicata al pieselor și accesoriilor pentru autovehicule (CAEN 4672).

În 2020 a raportat o cifră de afaceri de 336 lei (-9,4% față de 2019) și un profit net de 102 lei, fără angajați declarați.

Nu este înregistrată în scopuri de TVA, dar este înregistrată în RO e-Factura.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
5282891
Nr. Reg. Com.
J40/61/1994
EUID
ROONRC.J40/61/1994
Cod CAEN principal
4672 - Comerț cu ridicata al pieselor și accesoriilor pentru autovehicule
Data înființării
3 ianuarie 1994
Vechime
32 de ani, 9 luni
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Str. Cetatea de Baltă Nr. 22, Bl. O6, Sc. B, Et. 8, Ap. 108, Sector 6 Mun. Bucureşti, Jud. Bucureşti, 60968

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (1)
  • IORDA••• SO•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2016 - 2025, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2025

-

01002003004002016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 150 RONAnul 2017: 283 RONAnul 2018: 385 RONAnul 2019: 371 RONAnul 2020: 336 RONAnul 2021: 0 RONAnul 2022: 0 RONAnul 2023: 0 RONAnul 2024: 0 RONAnul 2025: 0 RON

Profit net 2025

0 RON

2024: 0 RON

-6k-4k-2k02k2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: -3.642 RONAnul 2017: -825 RONAnul 2018: -5.489 RONAnul 2019: -496 RONAnul 2020: 102 RONAnul 2021: 0 RONAnul 2022: 0 RONAnul 2023: 0 RONAnul 2024: 0 RONAnul 2025: 0 RON

Evoluție pe ani

  • 2025

    Cifra de afaceri
    -
    Profit net
    0 lei
    Angajați
    -
  • 2024

    Cifra de afaceri
    -
    Profit net
    0 lei
    Angajați
    -
  • 2023

    Cifra de afaceri
    -
    Profit net
    0 lei
    Angajați
    -
  • 2022

    Cifra de afaceri
    -
    Profit net
    0 lei
    Angajați
    -
  • 2021

    Cifra de afaceri
    -
    Profit net
    0 lei
    Angajați
    -
  • 2020

    Cifra de afaceri
    336 lei
    Profit net
    102 lei
    Angajați
    -
  • 2019

    Cifra de afaceri
    371 lei
    Profit net
    -496 lei
    Angajați
    -
  • 2018

    Cifra de afaceri
    385 lei
    Profit net
    -5 mii lei
    Angajați
    -
  • 2017

    Cifra de afaceri
    283 lei
    Profit net
    -825 lei
    Angajați
    -
  • 2016

    Cifra de afaceri
    150 lei
    Profit net
    -4 mii lei
    Angajați
    -

Analiză

Indicatori financiari 2025

Marjă netăIndisponibil
—

Nu se poate calcula: firma nu a raportat cifră de afaceri în acest an.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăBun
6,68Față de anul anterior: stabil
20202021202220232025

Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 6,68 ori datoriile.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareBun
12%Față de anul anterior: stabil
20202021202220232025

12% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2024

    Înscrierea în Registrul RO e-Factura

  2. 2021

    Anularea înregistrării în scopuri de TVA

  3. 2008

    Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  4. Cel mai mare profit net din istoric

  5. 1994

    Înregistrarea în scopuri de TVA

  6. Înființarea firmei

    Înmatriculată în București cu nr. J40/61/1994, sub denumirea IORCASS TRADING SRL.

În cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre IORCASS TRADING S.R.L.

Este IORCASS TRADING S.R.L. activă?

Da. IORCASS TRADING S.R.L. figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Care este cifra de afaceri a IORCASS TRADING S.R.L.?

Cifra de afaceri a IORCASS TRADING S.R.L. în 2020 a fost de 336 lei, în scădere cu 9,4% față de 2019.

Ce profit a avut IORCASS TRADING S.R.L. în 2020?

În 2020, IORCASS TRADING S.R.L. a înregistrat un profit net de 102 lei.

Ce activitate are IORCASS TRADING S.R.L.?

Activitatea principală a IORCASS TRADING S.R.L. este Comerț cu ridicata al pieselor și accesoriilor pentru autovehicule (CAEN 4672).

Unde are sediul IORCASS TRADING S.R.L.?

IORCASS TRADING S.R.L. are sediul social la adresa Str. Cetatea de Baltă Nr. 22, Bl. O6, Sc. B, Et. 8, Ap. 108, Sector 6 Mun. București, Jud. București, 60968.

IORCASS TRADING S.R.L. este plătitoare de TVA?

Nu. IORCASS TRADING S.R.L. nu este înregistrată în scopuri de TVA.

IORCASS TRADING S.R.L. are datorii la ANAF?

Nu. IORCASS TRADING S.R.L. nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre IORCASS TRADING S.R.L.

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].