Marjă netă
SlabFirma a pierdut 9 lei la fiecare 100 de lei vânzări.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
IONFOREST GROUP SRL (CUI 23084191) este o societate cu răspundere limitată activă din satul Sărmaș, Comuna Sărmaș, județul Harghita, înființată în 2008. Activitatea principală este Lucrări de construcții ale proiectelor utilitare pentru fluide (CAEN 4221).
În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 951.731 lei (-7,1% față de 2024) și o pierdere netă de 85.756 lei, cu 8 angajați.
Este înregistrată în scopuri de TVA.
| An | Valoare |
|---|---|
| 2016 | 0 lei |
| 2017 | -6.798 lei |
| 2018 | 0 lei |
| 2019 | 6.600 lei |
| 2020 | 469.464 lei |
| 2021 | 596.792 lei |
| 2022 | 543.449 lei |
| 2023 | 574.556 lei |
| 2024 | 1.023.972 lei |
| 2025 | 951.731 lei |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 951.731 | 1.023.972 | 574.556 | 543.449 | 596.792 | 469.464 | 6.600 | 0 | -6.798 | 0 |
| Profit net | -85.756 | 95.294 | 23.911 | 66.836 | 190.968 | 195.005 | 4.941 | -9.324 | -12.117 | -4.692 |
| Număr mediu de angajați | 8 | 7 | 5 | 4 | 4 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Active imobilizate | 384.840 | 458.052 | 236.287 | 286.110 | 335.881 | 114.502 | 104.423 | 11.515 | 11.772 | 12.358 |
| Active circulante | 188.682 | 318.119 | 277.951 | 143.701 | 106.795 | 82.950 | 14.040 | 8.767 | 30.984 | 42.422 |
| Stocuri | 41.142 | 16.440 | 363 | 1.686 | 19 | 2.626 | 0 | 0 | 5.150 | 2.292 |
| Creanțe | 53.132 | 13.304 | 13.587 | 32.078 | 41.803 | 4.634 | 11.127 | 3.063 | 2.993 | 39.915 |
| Datorii | 154.226 | 271.119 | 104.479 | 43.963 | 123.664 | 69.408 | 185.424 | 92.184 | 105.335 | 105.242 |
| Capitaluri proprii | 419.296 | 505.052 | 409.759 | 385.848 | 319.012 | 128.044 | -66.961 | -71.902 | -62.579 | -50.462 |
Firma a pierdut 9 lei la fiecare 100 de lei vânzări.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 1,22 ori datoriile.
Verde ≥ 1,5, roșu sub 1
27% din activele firmei sunt finanțate din datorii.
Verde ≤ 60%, roșu peste 80%
Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.
Numărul dosarelor, instanța, obiectul, calitatea procesuală și termenele, pentru orice firmă.
Creează cont gratuitFirmele în care apar aceleași persoane și firmele înregistrate la aceeași adresă.
Creează cont gratuitPoziția după cifra de afaceri, la nivel național și în județ, între firmele cu același cod CAEN.
Creează cont gratuitÎn cronologia completă vezi și adresele complete (1 schimbare) și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.
Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu apr-iul 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.
Da. IONFOREST GROUP SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.
Cifra de afaceri a IONFOREST GROUP SRL în 2025 a fost de 951.731 lei, în scădere cu 7,1% față de 2024.
În 2025, IONFOREST GROUP SRL a înregistrat o pierdere netă de 85.756 lei.
Activitatea principală a IONFOREST GROUP SRL este Lucrări de construcții ale proiectelor utilitare pentru fluide (CAEN 4221).
IONFOREST GROUP SRL are sediul social la adresa Sf. Andrei Nr. 5, Sat Sărmaș, Comuna Sărmaș, Jud. Harghita, 537260.
Da. IONFOREST GROUP SRL este înregistrată în scopuri de TVA.
Nu. IONFOREST GROUP SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.
Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.
Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].