ActivăSA

INVEST CLUB TRANSILVANIA S.A.

Aleea Bizuşa Nr. 8, Et. 2, Ap. 53, Mun. Cluj-Napoca, Jud. Cluj, 400429

CAEN 6391: Activități ale portalurilor web

CUI
35975121
Reg. Com.
J2016001613127
Înființată
18 aprilie 2016
Vechime
10 ani, 5 luni
Cifra de afaceri 2025
158 mii lei
Profit net 2025
29 mii lei

Situație fiscală (ANAF)

  • Activă fiscal
  • Neplătitoare de TVA
  • Nu figurează cu datorii la ANAF

Stare la Registrul Comerțului

  • funcțiune

Ultimul status ANAF: INREGISTRAT din data 18.04.2016

Rezumat

Pe scurt

INVEST CLUB TRANSILVANIA S.A. (CUI 35975121) este o societate pe acțiuni activă din Cluj-Napoca, județul Cluj, înființată în 2016. Activitatea principală este Activități ale portalurilor web (CAEN 6391).

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 158.392 lei (+8,9% față de 2024) și un profit net de 29.110 lei, fără angajați declarați.

Nu este înregistrată în scopuri de TVA.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
35975121
Nr. Reg. Com.
J2016001613127
EUID
ROONRC.J2016001613127
Cod CAEN principal
6391 - Activități ale portalurilor web
Data înființării
18 aprilie 2016
Vechime
10 ani, 5 luni
Formă juridică
SA
Adresă sediu
Aleea Bizuşa Nr. 8, Et. 2, Ap. 53, Mun. Cluj-Napoca, Jud. Cluj, 400429

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (3)
  • CĂT••• CRIST•••
  • GRIGORE••• ALEXAN•••
  • MA••• P••• A•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2016 - 2025, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2025

+8,9% față de 2024

158.392 RON

2024: 145.391 RON

050k100k150k200k2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 126.386 RONAnul 2017: 107.339 RONAnul 2018: 31.798 RONAnul 2019: 21.428 RONAnul 2020: 33.832 RONAnul 2021: 52.914 RONAnul 2022: 55.429 RONAnul 2023: 111.554 RONAnul 2024: 145.391 RONAnul 2025: 158.392 RON

Profit net 2025

+1292,2% față de 2024

29.110 RON

2024: 2.091 RON

-100k-50k050k2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: -97.370 RONAnul 2017: -44.458 RONAnul 2018: -30.348 RONAnul 2019: 9.418 RONAnul 2020: 21.547 RONAnul 2021: 36.772 RONAnul 2022: 20.761 RONAnul 2023: -13.362 RONAnul 2024: 2.091 RONAnul 2025: 29.110 RON

Evoluție pe ani

  • 2025

    Cifra de afaceri
    158 mii lei
    Profit net
    29 mii lei
    Angajați
    -
  • 2024

    Cifra de afaceri
    145 mii lei
    Profit net
    2 mii lei
    Angajați
    -
  • 2023

    Cifra de afaceri
    112 mii lei
    Profit net
    -13 mii lei
    Angajați
    -
  • 2022

    Cifra de afaceri
    55 mii lei
    Profit net
    21 mii lei
    Angajați
    -
  • 2021

    Cifra de afaceri
    53 mii lei
    Profit net
    37 mii lei
    Angajați
    -
  • 2020

    Cifra de afaceri
    34 mii lei
    Profit net
    22 mii lei
    Angajați
    -
  • 2019

    Cifra de afaceri
    21 mii lei
    Profit net
    9 mii lei
    Angajați
    -
  • 2018

    Cifra de afaceri
    32 mii lei
    Profit net
    -30 mii lei
    Angajați
    -
  • 2017

    Cifra de afaceri
    107 mii lei
    Profit net
    -44 mii lei
    Angajați
    1
  • 2016

    Cifra de afaceri
    126 mii lei
    Profit net
    -97 mii lei
    Angajați
    3

Analiză

Indicatori financiari 2025

Marjă netăBun
18%Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 18,4 lei profit net.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăBun
13,36Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 13,36 ori datoriile.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareBun
7%Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

7% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2025

    Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  2. 2021

    Cel mai mare profit net din istoric

  3. 2016

    Schimbarea denumirii

    INVEST CLUB TRANSILVANIA SRL → INVEST CLUB TRANSILVANIA S.A.

  4. Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Cluj cu nr. J12/1613/2016.

În cronologia completă vezi și adresele complete (1 schimbare) și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre INVEST CLUB TRANSILVANIA S.A.

Este INVEST CLUB TRANSILVANIA S.A. activă?

Da. INVEST CLUB TRANSILVANIA S.A. figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Care este cifra de afaceri a INVEST CLUB TRANSILVANIA S.A.?

Cifra de afaceri a INVEST CLUB TRANSILVANIA S.A. în 2025 a fost de 158.392 lei, în creștere cu 8,9% față de 2024.

Ce profit a avut INVEST CLUB TRANSILVANIA S.A. în 2025?

În 2025, INVEST CLUB TRANSILVANIA S.A. a înregistrat un profit net de 29.110 lei.

Ce activitate are INVEST CLUB TRANSILVANIA S.A.?

Activitatea principală a INVEST CLUB TRANSILVANIA S.A. este Activități ale portalurilor web (CAEN 6391).

Unde are sediul INVEST CLUB TRANSILVANIA S.A.?

INVEST CLUB TRANSILVANIA S.A. are sediul social la adresa Aleea Bizușa Nr. 8, Et. 2, Ap. 53, Mun. Cluj-Napoca, Jud. Cluj, 400429.

INVEST CLUB TRANSILVANIA S.A. este plătitoare de TVA?

Nu. INVEST CLUB TRANSILVANIA S.A. nu este înregistrată în scopuri de TVA.

INVEST CLUB TRANSILVANIA S.A. are datorii la ANAF?

Nu. INVEST CLUB TRANSILVANIA S.A. nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre INVEST CLUB TRANSILVANIA S.A.

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].