Marjă netă
SlabFirma a pierdut 11,1 lei la fiecare 100 de lei vânzări.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
INTERTEHNIC CO SRL (CUI 7274577) este o societate cu răspundere limitată activă din București (sectorul 3), înființată în 1995. Activitatea principală este Comerț cu ridicata nespecializat (CAEN 4690).
În 2021 a raportat o cifră de afaceri de 268.041 lei (-56% față de 2020) și o pierdere netă de 29.843 lei, cu 2 angajați.
Este înregistrată în scopuri de TVA.
| An | Valoare |
|---|---|
| 2012 | 1.032.216 lei |
| 2013 | 874.218 lei |
| 2014 | 859.599 lei |
| 2015 | 920.146 lei |
| 2016 | 694.364 lei |
| 2017 | 734.469 lei |
| 2018 | 591.931 lei |
| 2019 | 379.841 lei |
| 2020 | 609.331 lei |
| 2021 | 268.041 lei |
| Indicator | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 268.041 | 609.331 | 379.841 | 591.931 | 734.469 | 694.364 | 920.146 | 859.599 | 874.218 | 1.032.216 |
| Profit net | -29.843 | 7.454 | -201.834 | -59.804 | -71.191 | -30.107 | 7 | 99.855 | -40.145 | 16.911 |
| Număr mediu de angajați | 2 | 2 | 3 | 5 | 6 | 7 | - | 7 | 8 | 8 |
| Active imobilizate | - | 7.090 | 11.975 | 119.469 | 32.061 | 53.831 | 78.884 | 79.016 | 120.487 | 134.596 |
| Active circulante | 275.229 | 308.670 | 348.214 | 480.770 | 646.375 | 617.843 | 673.879 | 708.898 | 615.281 | 588.322 |
| Stocuri | 84.866 | 102.511 | 143.630 | 229.082 | 379.367 | 374.383 | 396.953 | 405.289 | 372.854 | 354.240 |
| Creanțe | 174.898 | 167.396 | 185.174 | 171.244 | 227.313 | 187.877 | 197.208 | 172.113 | 173.933 | 188.417 |
| Datorii | 378.154 | 389.083 | 439.103 | 470.224 | 463.489 | 442.217 | 480.181 | 450.868 | 495.995 | 405.038 |
| Capitaluri proprii | -99.804 | -69.961 | -77.415 | 124.419 | 184.223 | 211.414 | 241.521 | 282.583 | 182.729 | 258.219 |
Firma a pierdut 11,1 lei la fiecare 100 de lei vânzări.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
Activele circulante acoperă doar 73% din datorii.
Verde ≥ 1,5, roșu sub 1
136% din activele firmei sunt finanțate din datorii.
Verde ≤ 60%, roșu peste 80%
Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.
Numărul dosarelor, instanța, obiectul, calitatea procesuală și termenele, pentru orice firmă.
Creează cont gratuitFirmele în care apar aceleași persoane și firmele înregistrate la aceeași adresă.
Creează cont gratuitPoziția după cifra de afaceri, la nivel național și în județ, între firmele cu același cod CAEN.
Creează cont gratuitÎn cronologia completă vezi și adresele complete (1 schimbare) și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.
Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu apr-iul 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.
Da. INTERTEHNIC CO SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.
Cifra de afaceri a INTERTEHNIC CO SRL în 2021 a fost de 268.041 lei, în scădere cu 56% față de 2020.
În 2021, INTERTEHNIC CO SRL a înregistrat o pierdere netă de 29.843 lei.
Activitatea principală a INTERTEHNIC CO SRL este Comerț cu ridicata nespecializat (CAEN 4690).
INTERTEHNIC CO SRL are sediul social la adresa Str. VLAD DRACU Nr. 13, Bl. C13, Sc. 1, Et. 6, Ap. 67, București Sectorul 3, Jud. București, 42583.
Da. INTERTEHNIC CO SRL este înregistrată în scopuri de TVA.
Nu. INTERTEHNIC CO SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.
Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.
Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].