RadiatăSRL

INTERSERV SRL

Str. Vasile Lucaciu Nr. 160, Mun. Baia Mare, Jud. Maramureş, 430402

CAEN 4329: Alte lucrări de instalații pentru construcții

CUI
6947632
Reg. Com.
J24/2878/1994
Înființată
27 decembrie 1994
Vechime
31 de ani, 9 luni
Cifra de afaceri 2014
604 mii lei
Profit net 2014
-71 mii lei
Angajați 2014
5

Stare la Registrul Comerțului

  • radiată

Ultimul status ANAF: RADIERE din data 09.11.2020

Rezumat

Pe scurt

INTERSERV SRL (CUI 6947632) a fost o societate cu răspundere limitată din Baia Mare, județul Maramureș, înființată în 1994 și radiată în 2020. Activitatea principală era Alte lucrări de instalații pentru construcții (CAEN 4329).

Ultimul bilanț, din 2014, arată o cifră de afaceri de 603.631 lei (-8,3% față de 2013) și o pierdere netă de 71.188 lei, cu 5 angajați.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
6947632
Nr. Reg. Com.
J24/2878/1994
EUID
ROONRC.J24/2878/1994
Cod CAEN principal
4329 - Alte lucrări de instalații pentru construcții
Data înființării
27 decembrie 1994
Vechime
31 de ani, 9 luni
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Str. Vasile Lucaciu Nr. 160, Mun. Baia Mare, Jud. Maramureş, 430402

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (2)
  • C.I••• K••• MA•••
  • K••• MA•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2008 - 2014, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2014

-8,3% față de 2013

603.631 RON

2013: 658.350 RON

01 mil2 mil2008200920102011201220132014Anul 2008: 929.300 RONAnul 2009: 1.032.464 RONAnul 2010: 1.224.759 RONAnul 2011: 915.112 RONAnul 2012: 1.758.268 RONAnul 2013: 658.350 RONAnul 2014: 603.631 RON

Profit net 2014

-29,3% față de 2013

-71.188 RON

2013: -55.054 RON

-100k-50k050k2008200920102011201220132014Anul 2008: 2.172 RONAnul 2009: 4.590 RONAnul 2010: 42.463 RONAnul 2011: 659 RONAnul 2012: 34.557 RONAnul 2013: -55.054 RONAnul 2014: -71.188 RON

Evoluție pe ani

  • 2014

    Cifra de afaceri
    604 mii lei
    Profit net
    -71 mii lei
    Angajați
    5
  • 2013

    Cifra de afaceri
    658 mii lei
    Profit net
    -55 mii lei
    Angajați
    10
  • 2012

    Cifra de afaceri
    1,8 mil. lei
    Profit net
    35 mii lei
    Angajați
    12
  • 2011

    Cifra de afaceri
    915 mii lei
    Profit net
    659 lei
    Angajați
    9
  • 2010

    Cifra de afaceri
    1,2 mil. lei
    Profit net
    42 mii lei
    Angajați
    9
  • 2009

    Cifra de afaceri
    1,0 mil. lei
    Profit net
    5 mii lei
    Angajați
    9
  • 2008

    Cifra de afaceri
    929 mii lei
    Profit net
    2 mii lei
    Angajați
    10

Analiză

Indicatori financiari 2014

Marjă netăSlab
-12%Față de anul anterior: în scădere
20102011201220132014

Firma a pierdut 11,8 lei la fiecare 100 de lei vânzări.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăAtenție
1,30Față de anul anterior: în scădere
20102011201220132014

Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 1,30 ori datoriile.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareAtenție
72%Față de anul anterior: în creștere
20102011201220132014

72% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2020

    Stări încheiate la ONRC

    Este sub incidența Legii nr. 85/2006; Certificat de înmatriculare preschimbat.

  2. Radierea din Registrul Comerțului

  3. 2016

    Anularea înregistrării în scopuri de TVA

  4. 2014

    Stare nouă la ONRC: Este sub incidența Legii nr. 85/2006

  5. Stare încheiată la ONRC: Funcțiune

  6. 2012

    Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

Vezi toată cronologia (3 evenimente în plus, 1994 - 2010)
  1. 2010

    Cel mai mare profit net din istoric

  2. 1997

    Înregistrarea în scopuri de TVA

  3. 1994

    Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Maramureș cu nr. J24/2878/1994.

În cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre INTERSERV SRL

Este INTERSERV SRL activă?

Nu. INTERSERV SRL a fost radiată din Registrul Comerțului în 2020.

Care este cifra de afaceri a INTERSERV SRL?

Cifra de afaceri a INTERSERV SRL în 2014 a fost de 603.631 lei, în scădere cu 8,3% față de 2013.

Ce profit a avut INTERSERV SRL în 2014?

În 2014, INTERSERV SRL a înregistrat o pierdere netă de 71.188 lei.

Câți angajați avea INTERSERV SRL?

Conform bilanțului pe 2014, INTERSERV SRL a avut în medie 5 angajați (față de 10 angajați în 2013).

Ce activitate avea INTERSERV SRL?

Activitatea principală a INTERSERV SRL era Alte lucrări de instalații pentru construcții (CAEN 4329).

Unde avea sediul INTERSERV SRL?

INTERSERV SRL avea sediul social la adresa Str. Vasile Lucaciu Nr. 160, Mun. Baia Mare, Jud. Maramureș, 430402.

INTERSERV SRL are datorii la ANAF?

Nu. INTERSERV SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre INTERSERV SRL

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].