ActivăSRL

INTERNATIONAL SMILE RECOVERY S.R.L.

Str. Barc II. Nr. 45, Ap. 1, Mun. Cluj-Napoca, Jud. Cluj, 400401

CAEN 8623: Activități de asistență stomatologică

CUI
40422012
Reg. Com.
J12/6863/2022
Înființată
14 ianuarie 2019
Vechime
7 ani, 8 luni
Cifra de afaceri 2025
173 mii lei
Profit net 2025
11 mii lei
Angajați 2025
1

Situație fiscală (ANAF)

  • Activă fiscal
  • Neplătitoare de TVA
  • Înscrisă în RO e-Factura
  • Nu figurează cu datorii la ANAF

Stare la Registrul Comerțului

  • funcțiune

Ultimul status ANAF: TRANSFER(SOSIRE) din data 10.11.2022

Rezumat

Pe scurt

INTERNATIONAL SMILE RECOVERY S.R.L. (CUI 40422012) este o societate cu răspundere limitată activă din Cluj-Napoca, județul Cluj, înființată în 2019. Activitatea principală este Activități de asistență stomatologică (CAEN 8623).

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 172.903 lei (-6,6% față de 2024) și un profit net de 10.725 lei, cu 1 angajat.

Nu este înregistrată în scopuri de TVA, dar este înregistrată în RO e-Factura.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
40422012
Nr. Reg. Com.
J12/6863/2022
EUID
ROONRC.J12/6863/2022
Cod CAEN principal
8623 - Activități de asistență stomatologică
Data înființării
14 ianuarie 2019
Înmatricularea actuală
11 noiembrie 2022
Vechime
7 ani, 8 luni
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Str. Barc II. Nr. 45, Ap. 1, Mun. Cluj-Napoca, Jud. Cluj, 400401

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (1)
  • ••• ROX••• ALEXAN•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2019 - 2025, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2025

-6,6% față de 2024

172.903 RON

2024: 185.212 RON

050k100k150k200k2019202020212022202320242025Anul 2019: 0 RONAnul 2020: 500 RONAnul 2021: 0 RONAnul 2022: 0 RONAnul 2023: 134.455 RONAnul 2024: 185.212 RONAnul 2025: 172.903 RON

Profit net 2025

-78,5% față de 2024

10.725 RON

2024: 49.780 RON

-20k020k40k60k2019202020212022202320242025Anul 2019: 9.760 RONAnul 2020: 226 RONAnul 2021: -200 RONAnul 2022: -604 RONAnul 2023: 35.338 RONAnul 2024: 49.780 RONAnul 2025: 10.725 RON

Evoluție pe ani

  • 2025

    Cifra de afaceri
    173 mii lei
    Profit net
    11 mii lei
    Angajați
    1
  • 2024

    Cifra de afaceri
    185 mii lei
    Profit net
    50 mii lei
    Angajați
    1
  • 2023

    Cifra de afaceri
    134 mii lei
    Profit net
    35 mii lei
    Angajați
    1
  • 2022

    Cifra de afaceri
    -
    Profit net
    -604 lei
    Angajați
    1
  • 2021

    Cifra de afaceri
    0 lei
    Profit net
    -200 lei
    Angajați
    -
  • 2020

    Cifra de afaceri
    500 lei
    Profit net
    226 lei
    Angajați
    -
  • 2019

    Cifra de afaceri
    -
    Profit net
    10 mii lei
    Angajați
    -

Analiză

Indicatori financiari 2025

Marjă netăBun
6,2%Față de anul anterior: în scădere
202320242025

Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 6,2 lei profit net.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăSlab
0,61Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

Activele circulante acoperă doar 61% din datorii.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareAtenție
66%Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

66% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2024

    Înscrierea în Registrul RO e-Factura

  2. Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  3. Cel mai mare profit net din istoric

  4. 2023

    Schimbarea denumirii

    MAXBOT CONSTRUCT S.R.L. → INTERNATIONAL SMILE RECOVERY S.R.L.

  5. 2022

    Mutarea sediului în alt județ

    Bistrița-Năsăud → Cluj. Nr. Reg. Com. nou: J12/6863/2022.

  6. 2019

    Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Bistrița-Năsăud cu nr. J6/116/2019.

În cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre INTERNATIONAL SMILE RECOVERY S.R.L.

Este INTERNATIONAL SMILE RECOVERY S.R.L. activă?

Da. INTERNATIONAL SMILE RECOVERY S.R.L. figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Care este cifra de afaceri a INTERNATIONAL SMILE RECOVERY S.R.L.?

Cifra de afaceri a INTERNATIONAL SMILE RECOVERY S.R.L. în 2025 a fost de 172.903 lei, în scădere cu 6,6% față de 2024.

Ce profit a avut INTERNATIONAL SMILE RECOVERY S.R.L. în 2025?

În 2025, INTERNATIONAL SMILE RECOVERY S.R.L. a înregistrat un profit net de 10.725 lei.

Ce activitate are INTERNATIONAL SMILE RECOVERY S.R.L.?

Activitatea principală a INTERNATIONAL SMILE RECOVERY S.R.L. este Activități de asistență stomatologică (CAEN 8623).

Unde are sediul INTERNATIONAL SMILE RECOVERY S.R.L.?

INTERNATIONAL SMILE RECOVERY S.R.L. are sediul social la adresa Str. Barc II. Nr. 45, Ap. 1, Mun. Cluj-Napoca, Jud. Cluj, 400401.

INTERNATIONAL SMILE RECOVERY S.R.L. este plătitoare de TVA?

Nu. INTERNATIONAL SMILE RECOVERY S.R.L. nu este înregistrată în scopuri de TVA.

INTERNATIONAL SMILE RECOVERY S.R.L. are datorii la ANAF?

Nu. INTERNATIONAL SMILE RECOVERY S.R.L. nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre INTERNATIONAL SMILE RECOVERY S.R.L.

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].