RadiatăSRL

INTERNATIONAL MACHIAJ CINE-TV SRL

Str. Retortei Nr. 34, Sector 1 Mun. Bucureşti, Jud. Bucureşti, 13078

CAEN 9302: Coafura și alte activități de înfrumusețare

CUI
15728933
Reg. Com.
J40/12243/2003
Înființată
9 septembrie 2003
Vechime
23 de ani, 1 lună
Cifra de afaceri 2019
1 mii lei
Profit net 2019
429 lei

Stare la Registrul Comerțului

  • radiată

Ultimul status ANAF: RADIERE din data 28.10.2020

Rezumat

Pe scurt

INTERNATIONAL MACHIAJ CINE-TV SRL (CUI 15728933) a fost o societate cu răspundere limitată din București (sectorul 1), înființată în 2003 și radiată în 2020. Activitatea principală era Coafura și alte activități de înfrumusețare (CAEN 9302).

Ultimul bilanț, din 2019, arată o cifră de afaceri de 1.050 lei (-84% față de 2018) și un profit net de 429 lei, fără angajați declarați.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
15728933
Nr. Reg. Com.
J40/12243/2003
EUID
ROONRC.J40/12243/2003
Cod CAEN principal
9302 - Coafura și alte activități de înfrumusețare
Data înființării
9 septembrie 2003
Vechime
23 de ani, 1 lună
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Str. Retortei Nr. 34, Sector 1 Mun. Bucureşti, Jud. Bucureşti, 13078

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (1)
  • V••• MIR•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2010 - 2019, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2019

-84,3% față de 2018

1.050 RON

2018: 6.676 RON

025k50k75k100k2010201120122013201420152016201720182019Anul 2010: 93.034 RONAnul 2011: 78.092 RONAnul 2012: 41.200 RONAnul 2013: 38.100 RONAnul 2014: 15.057 RONAnul 2015: 6.459 RONAnul 2016: 12.331 RONAnul 2017: 4.875 RONAnul 2018: 6.676 RONAnul 2019: 1.050 RON

Profit net 2019

-92,7% față de 2018

429 RON

2018: 5.884 RON

-20k020k40k60k2010201120122013201420152016201720182019Anul 2010: 56.606 RONAnul 2011: 59.419 RONAnul 2012: 26.054 RONAnul 2013: 22.653 RONAnul 2014: -9.521 RONAnul 2015: 1 RONAnul 2016: 11.280 RONAnul 2017: 4.110 RONAnul 2018: 5.884 RONAnul 2019: 429 RON

Evoluție pe ani

  • 2019

    Cifra de afaceri
    1 mii lei
    Profit net
    429 lei
    Angajați
    -
  • 2018

    Cifra de afaceri
    7 mii lei
    Profit net
    6 mii lei
    Angajați
    -
  • 2017

    Cifra de afaceri
    5 mii lei
    Profit net
    4 mii lei
    Angajați
    -
  • 2016

    Cifra de afaceri
    12 mii lei
    Profit net
    11 mii lei
    Angajați
    -
  • 2015

    Cifra de afaceri
    6 mii lei
    Profit net
    1 lei
    Angajați
    -
  • 2014

    Cifra de afaceri
    15 mii lei
    Profit net
    -10 mii lei
    Angajați
    1
  • 2013

    Cifra de afaceri
    38 mii lei
    Profit net
    23 mii lei
    Angajați
    1
  • 2012

    Cifra de afaceri
    41 mii lei
    Profit net
    26 mii lei
    Angajați
    1
  • 2011

    Cifra de afaceri
    78 mii lei
    Profit net
    59 mii lei
    Angajați
    1
  • 2010

    Cifra de afaceri
    93 mii lei
    Profit net
    57 mii lei
    Angajați
    1

Analiză

Indicatori financiari 2019

Marjă netăBun
41%Față de anul anterior: în scădere
20152016201720182019

Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 40,9 lei profit net.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăBun
2,41Față de anul anterior: stabil
20152016201720182019

Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 2,41 ori datoriile.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareBun
42%Față de anul anterior: stabil
20152016201720182019

42% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2020

    Radierea din Registrul Comerțului

  2. 2010

    Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  3. 2008

    Cel mai mare profit net din istoric

  4. 2003

    Înființarea firmei

    Înmatriculată în București cu nr. J40/12243/2003.

În cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre INTERNATIONAL MACHIAJ CINE-TV SRL

Este INTERNATIONAL MACHIAJ CINE-TV SRL activă?

Nu. INTERNATIONAL MACHIAJ CINE-TV SRL a fost radiată din Registrul Comerțului în 2020.

Care este cifra de afaceri a INTERNATIONAL MACHIAJ CINE-TV SRL?

Cifra de afaceri a INTERNATIONAL MACHIAJ CINE-TV SRL în 2019 a fost de 1.050 lei, în scădere cu 84% față de 2018.

Ce profit a avut INTERNATIONAL MACHIAJ CINE-TV SRL în 2019?

În 2019, INTERNATIONAL MACHIAJ CINE-TV SRL a înregistrat un profit net de 429 lei.

Ce activitate avea INTERNATIONAL MACHIAJ CINE-TV SRL?

Activitatea principală a INTERNATIONAL MACHIAJ CINE-TV SRL era Coafura și alte activități de înfrumusețare (CAEN 9302).

Unde avea sediul INTERNATIONAL MACHIAJ CINE-TV SRL?

INTERNATIONAL MACHIAJ CINE-TV SRL avea sediul social la adresa Str. Retortei Nr. 34, Sector 1 Mun. București, Jud. București, 13078.

INTERNATIONAL MACHIAJ CINE-TV SRL are datorii la ANAF?

Nu. INTERNATIONAL MACHIAJ CINE-TV SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre INTERNATIONAL MACHIAJ CINE-TV SRL

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].