ActivăSRL

INTER GRUP SRL

Cal. Slănicului Nr. 27, DN12A, Mun. Oneşti, Jud. Bacău, 601110

CAEN 6820: închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate

CUI
14704103
Reg. Com.
J2002000400046
Înființată
19 iunie 2002
Vechime
24 de ani, 3 luni
Cifra de afaceri 2025
109 mii lei
Profit net 2025
53 mii lei

Situație fiscală (ANAF)

  • Activă fiscal
  • Neplătitoare de TVA
  • Nu figurează cu datorii la ANAF

Stare la Registrul Comerțului

  • funcțiune

Ultimul status ANAF: INREGISTRAT din data 19.06.2002

Rezumat

Pe scurt

INTER GRUP SRL (CUI 14704103) este o societate cu răspundere limitată activă din Onești, județul Bacău, înființată în 2002. Activitatea principală este închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate (CAEN 6820).

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 109.057 lei (+0,1% față de 2024) și un profit net de 53.286 lei, fără angajați declarați.

Nu este înregistrată în scopuri de TVA.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
14704103
Nr. Reg. Com.
J2002000400046
EUID
ROONRC.J2002000400046
Cod CAEN principal
6820 - închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate
Data înființării
19 iunie 2002
Vechime
24 de ani, 3 luni
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Cal. Slănicului Nr. 27, DN12A, Mun. Oneşti, Jud. Bacău, 601110

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (2)
  • LUP••• ALEXAN•••
  • VULP••• N•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2016 - 2025, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2025

+0,1% față de 2024

109.057 RON

2024: 108.957 RON

050k100k150k2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 73.253 RONAnul 2017: 91.107 RONAnul 2018: 92.652 RONAnul 2019: 70.937 RONAnul 2020: 77.597 RONAnul 2021: 114.615 RONAnul 2022: 71.492 RONAnul 2023: 127.014 RONAnul 2024: 108.957 RONAnul 2025: 109.057 RON

Profit net 2025

+68,8% față de 2024

53.286 RON

2024: 31.576 RON

020k40k60k2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 4.505 RONAnul 2017: 34.596 RONAnul 2018: 43.451 RONAnul 2019: 1.195 RONAnul 2020: 43.359 RONAnul 2021: 52.772 RONAnul 2022: 32.913 RONAnul 2023: 51.012 RONAnul 2024: 31.576 RONAnul 2025: 53.286 RON

Evoluție pe ani

  • 2025

    Cifra de afaceri
    109 mii lei
    Profit net
    53 mii lei
    Angajați
    -
  • 2024

    Cifra de afaceri
    109 mii lei
    Profit net
    32 mii lei
    Angajați
    -
  • 2023

    Cifra de afaceri
    127 mii lei
    Profit net
    51 mii lei
    Angajați
    -
  • 2022

    Cifra de afaceri
    71 mii lei
    Profit net
    33 mii lei
    Angajați
    -
  • 2021

    Cifra de afaceri
    115 mii lei
    Profit net
    53 mii lei
    Angajați
    -
  • 2020

    Cifra de afaceri
    78 mii lei
    Profit net
    43 mii lei
    Angajați
    -
  • 2019

    Cifra de afaceri
    71 mii lei
    Profit net
    1 mii lei
    Angajați
    -
  • 2018

    Cifra de afaceri
    93 mii lei
    Profit net
    43 mii lei
    Angajați
    -
  • 2017

    Cifra de afaceri
    91 mii lei
    Profit net
    35 mii lei
    Angajați
    -
  • 2016

    Cifra de afaceri
    73 mii lei
    Profit net
    5 mii lei
    Angajați
    -

Analiză

Indicatori financiari 2025

Marjă netăBun
49%Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 48,9 lei profit net.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăBun
6,18Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 6,18 ori datoriile.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareBun
2,5%Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

2,5% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2025

    Cel mai mare profit net din istoric

  2. 2013

    Încetarea înregistrării în scopuri de TVA

  3. 2010

    Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  4. 2002

    Înregistrarea în scopuri de TVA

  5. Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Bacău cu nr. J4/400/2002.

În cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre INTER GRUP SRL

Este INTER GRUP SRL activă?

Da. INTER GRUP SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Care este cifra de afaceri a INTER GRUP SRL?

Cifra de afaceri a INTER GRUP SRL în 2025 a fost de 109.057 lei, în creștere cu 0,1% față de 2024.

Ce profit a avut INTER GRUP SRL în 2025?

În 2025, INTER GRUP SRL a înregistrat un profit net de 53.286 lei.

Ce activitate are INTER GRUP SRL?

Activitatea principală a INTER GRUP SRL este închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate (CAEN 6820).

Unde are sediul INTER GRUP SRL?

INTER GRUP SRL are sediul social la adresa Cal. Slănicului Nr. 27, DN12A, Mun. Onești, Jud. Bacău, 601110.

INTER GRUP SRL este plătitoare de TVA?

Nu. INTER GRUP SRL nu este înregistrată în scopuri de TVA.

INTER GRUP SRL are datorii la ANAF?

Nu. INTER GRUP SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre INTER GRUP SRL

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].