SuspendatăSRL

INTELIVAULT S.R.L.

Str. Marin Sorescu Nr. 4, Et. 2, Ap. 16, Mun. Cluj-Napoca, Jud. Cluj

CAEN 6210: Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)

CUI
48974942
Reg. Com.
J2023004447123
Înființată
19 octombrie 2023
Vechime
2 ani, 11 luni
Cifra de afaceri 2025
751 mii lei
Profit net 2025
593 mii lei
Angajați 2025
1

Situație fiscală (ANAF)

  • Inactivă fiscal (ANAF)
  • Neplătitoare de TVA
  • Nu figurează cu datorii la ANAF

Stare la Registrul Comerțului

  • întrerupere temporară de activitate

Ultimul status ANAF: SUSPENDARE ACTIVITATE din data 04.06.2026

Rezumat

Pe scurt

INTELIVAULT S.R.L. (CUI 48974942) este o societate cu răspundere limitată din Cluj-Napoca, județul Cluj, înființată în 2023. Activitatea principală este Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client) (CAEN 6210). Activitatea firmei este suspendată.

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 750.690 lei (+3,7% față de 2024) și un profit net de 592.728 lei, cu 1 angajat.

Nu este înregistrată în scopuri de TVA. ANAF a declarat-o contribuabil inactiv.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
48974942
Nr. Reg. Com.
J2023004447123
EUID
ROONRC.J2023004447123
Cod CAEN principal
6210 - Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)
Data înființării
19 octombrie 2023
Vechime
2 ani, 11 luni
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Str. Marin Sorescu Nr. 4, Et. 2, Ap. 16, Mun. Cluj-Napoca, Jud. Cluj

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (1)
  • MOLDO••• CRIST•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2023 - 2025, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2025

+3,7% față de 2024

750.690 RON

2024: 724.008 RON

0200k400k600k800k202320242025Anul 2023: 44.392 RONAnul 2024: 724.008 RONAnul 2025: 750.690 RON

Profit net 2025

+1,4% față de 2024

592.728 RON

2024: 584.705 RON

0200k400k600k202320242025Anul 2023: 37.571 RONAnul 2024: 584.705 RONAnul 2025: 592.728 RON

Evoluție pe ani

  • 2025

    Cifra de afaceri
    751 mii lei
    Profit net
    593 mii lei
    Angajați
    1
  • 2024

    Cifra de afaceri
    724 mii lei
    Profit net
    585 mii lei
    Angajați
    1
  • 2023

    Cifra de afaceri
    44 mii lei
    Profit net
    38 mii lei
    Angajați
    -

Analiză

Indicatori financiari 2025

Marjă netăBun
79%Față de anul anterior: în scădere
202320242025

Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 79 de lei profit net.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăBun
25,55Față de anul anterior: în scădere
202320242025

Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 25,55 ori datoriile.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareBun
3,2%Față de anul anterior: în creștere
202320242025

3,2% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2026

    Anularea înregistrării în scopuri de TVA

  2. Declarată contribuabil inactiv de ANAF

  3. Stare nouă la ONRC: Întrerupere temporară de activitate

  4. Stare încheiată la ONRC: Funcțiune

  5. 2025

    Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  6. Cel mai mare profit net din istoric

Vezi toată cronologia (2 evenimente în plus, 2023 - 2024)
  1. 2024

    Înregistrarea în scopuri de TVA

  2. 2023

    Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Cluj cu nr. J12/4447/2023.

În cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre INTELIVAULT S.R.L.

Este INTELIVAULT S.R.L. activă?

Nu. Activitatea INTELIVAULT S.R.L. este suspendată.

Care este cifra de afaceri a INTELIVAULT S.R.L.?

Cifra de afaceri a INTELIVAULT S.R.L. în 2025 a fost de 750.690 lei, în creștere cu 3,7% față de 2024.

Ce profit a avut INTELIVAULT S.R.L. în 2025?

În 2025, INTELIVAULT S.R.L. a înregistrat un profit net de 592.728 lei.

Ce activitate are INTELIVAULT S.R.L.?

Activitatea principală a INTELIVAULT S.R.L. este Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client) (CAEN 6210).

Unde are sediul INTELIVAULT S.R.L.?

INTELIVAULT S.R.L. are sediul social la adresa Str. Marin Sorescu Nr. 4, Et. 2, Ap. 16, Mun. Cluj-Napoca, Jud. Cluj.

INTELIVAULT S.R.L. este plătitoare de TVA?

Nu. INTELIVAULT S.R.L. nu este înregistrată în scopuri de TVA.

INTELIVAULT S.R.L. are datorii la ANAF?

Nu. INTELIVAULT S.R.L. nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre INTELIVAULT S.R.L.

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].