ActivăSRL

INTEGRALL BUILDINGS S.R.L.

Str. Alexandru Vaida Voevod Nr. 2, Et. VI, Mun. Cluj-Napoca, Jud. Cluj, 400592

CAEN 4100: Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale

CUI
43886980
Reg. Com.
J2021001220127
Înființată
10 martie 2021
Vechime
5 ani, 7 luni
Cifra de afaceri 2025
301 mii lei
Profit net 2025
187 mii lei

Situație fiscală (ANAF)

  • Activă fiscal
  • Plătitoare de TVA
  • Nu figurează cu datorii la ANAF

Stare la Registrul Comerțului

  • funcțiune

Ultimul status ANAF: INREGISTRAT din data 10.03.2021

Rezumat

Pe scurt

INTEGRALL BUILDINGS S.R.L. (CUI 43886980) este o societate cu răspundere limitată activă din Cluj-Napoca, județul Cluj, înființată în 2021. Activitatea principală este Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale (CAEN 4100).

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 301.261 lei (-7,6% față de 2024) și un profit net de 186.794 lei, fără angajați declarați.

Este înregistrată în scopuri de TVA.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
43886980
Nr. Reg. Com.
J2021001220127
EUID
ROONRC.J2021001220127
Cod CAEN principal
4100 - Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
Data înființării
10 martie 2021
Vechime
5 ani, 7 luni
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Str. Alexandru Vaida Voevod Nr. 2, Et. VI, Mun. Cluj-Napoca, Jud. Cluj, 400592

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (2)
  • BOG••• DAR••• NICO•••
  • ȘOFL••• MAR••• ERE•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2021 - 2025, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2025

-7,6% față de 2024

301.261 RON

2024: 325.947 RON

01 mil2 mil3 mil20212022202320242025Anul 2021: 122.341 RONAnul 2022: 2.074.139 RONAnul 2023: 889.246 RONAnul 2024: 325.947 RONAnul 2025: 301.261 RON

Profit net 2025

+75,9% față de 2024

186.794 RON

2024: 106.186 RON

-600k-400k-200k0200k20212022202320242025Anul 2021: 101.611 RONAnul 2022: 159.736 RONAnul 2023: -476.716 RONAnul 2024: 106.186 RONAnul 2025: 186.794 RON

Evoluție pe ani

  • 2025

    Cifra de afaceri
    301 mii lei
    Profit net
    187 mii lei
    Angajați
    -
  • 2024

    Cifra de afaceri
    326 mii lei
    Profit net
    106 mii lei
    Angajați
    1
  • 2023

    Cifra de afaceri
    889 mii lei
    Profit net
    -477 mii lei
    Angajați
    5
  • 2022

    Cifra de afaceri
    2,1 mil. lei
    Profit net
    160 mii lei
    Angajați
    4
  • 2021

    Cifra de afaceri
    122 mii lei
    Profit net
    102 mii lei
    Angajați
    -

Analiză

Indicatori financiari 2025

Marjă netăBun
62%Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 62 de lei profit net.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăSlab
0,68Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

Activele circulante acoperă doar 68% din datorii.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareSlab
138%Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

138% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2025

    Cel mai mare profit net din istoric

  2. 2022

    Înregistrarea în scopuri de TVA

  3. Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  4. 2021

    Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Cluj cu nr. J12/1220/2021.

În cronologia completă vezi și adresele complete (2 schimbări) și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre INTEGRALL BUILDINGS S.R.L.

Este INTEGRALL BUILDINGS S.R.L. activă?

Da. INTEGRALL BUILDINGS S.R.L. figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Care este cifra de afaceri a INTEGRALL BUILDINGS S.R.L.?

Cifra de afaceri a INTEGRALL BUILDINGS S.R.L. în 2025 a fost de 301.261 lei, în scădere cu 7,6% față de 2024.

Ce profit a avut INTEGRALL BUILDINGS S.R.L. în 2025?

În 2025, INTEGRALL BUILDINGS S.R.L. a înregistrat un profit net de 186.794 lei.

Ce activitate are INTEGRALL BUILDINGS S.R.L.?

Activitatea principală a INTEGRALL BUILDINGS S.R.L. este Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale (CAEN 4100).

Unde are sediul INTEGRALL BUILDINGS S.R.L.?

INTEGRALL BUILDINGS S.R.L. are sediul social la adresa Str. Alexandru Vaida Voevod Nr. 2, Et. VI, Mun. Cluj-Napoca, Jud. Cluj, 400592.

INTEGRALL BUILDINGS S.R.L. este plătitoare de TVA?

Da. INTEGRALL BUILDINGS S.R.L. este înregistrată în scopuri de TVA.

INTEGRALL BUILDINGS S.R.L. are datorii la ANAF?

Nu. INTEGRALL BUILDINGS S.R.L. nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre INTEGRALL BUILDINGS S.R.L.

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].