Marjă netă
BunDin fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 25,9 lei profit net.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
INTEGRA ALTUS CONSTRUCT S.R.L. (CUI 39248029) este o societate cu răspundere limitată activă din București (sectorul 4), înființată în 2018. Activitatea principală este Cumpărarea și vânzarea de bunuri imobiliare proprii (CAEN 6811).
În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 5,72 mil. lei (+135% față de 2024) și un profit net de 1,48 mil. lei, cu 5 angajați.
Este înregistrată în scopuri de TVA.
| An | Valoare |
|---|---|
| 2018 | - |
| 2019 | 293.716 lei |
| 2020 | 318.472 lei |
| 2021 | 216.709 lei |
| 2022 | 168.902 lei |
| 2023 | 5.218.578 lei |
| 2024 | 2.430.545 lei |
| 2025 | 5.722.843 lei |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 5.722.843 | 2.430.545 | 5.218.578 | 168.902 | 216.709 | 318.472 | 293.716 | - |
| Profit net | 1.484.172 | 1.023.181 | 2.341.372 | -116.361 | 1.581.081 | 178.237 | 124.282 | -31.308 |
| Număr mediu de angajați | 5 | 6 | 4 | 4 | 3 | 3 | 2 | 1 |
| Active imobilizate | 4.857.034 | 4.920.270 | 4.927.283 | 4.997.630 | 4.796.373 | 28.296 | 40.872 | - |
| Active circulante | 10.732.164 | 5.693.754 | 4.534.110 | 3.546.970 | 3.634.678 | 306.125 | 105.201 | 3.640 |
| Stocuri | 8.737.168 | 2.777.018 | 88.404 | 60.151 | 60.152 | 65.730 | 30 | 30 |
| Creanțe | 1.888.283 | 302.283 | 119.338 | 3.363.808 | 2.637.293 | - | - | - |
| Datorii | 8.999.541 | 5.513.338 | 5.383.889 | 6.808.468 | 6.578.558 | 63.009 | 52.899 | 34.748 |
| Capitaluri proprii | 6.589.657 | 5.100.686 | 4.077.504 | 1.736.132 | 1.852.493 | 271.412 | 93.174 | -31.108 |
Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 25,9 lei profit net.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 1,19 ori datoriile.
Verde ≥ 1,5, roșu sub 1
58% din activele firmei sunt finanțate din datorii.
Verde ≤ 60%, roșu peste 80%
Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.
Numărul dosarelor, instanța, obiectul, calitatea procesuală și termenele, pentru orice firmă.
Creează cont gratuitFirmele în care apar aceleași persoane și firmele înregistrate la aceeași adresă.
Creează cont gratuitPoziția după cifra de afaceri, la nivel național și în județ, între firmele cu același cod CAEN.
Creează cont gratuitÎn cronologia completă vezi și adresele complete (1 schimbare) și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.
Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu apr-iul 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.
Da. INTEGRA ALTUS CONSTRUCT S.R.L. figurează ca activă în Registrul Comerțului.
Cifra de afaceri a INTEGRA ALTUS CONSTRUCT S.R.L. în 2025 a fost de 5.722.843 lei (5,72 mil. lei), în creștere cu 135% față de 2024.
În 2025, INTEGRA ALTUS CONSTRUCT S.R.L. a înregistrat un profit net de 1,48 mil. lei (1.484.172 lei).
Activitatea principală a INTEGRA ALTUS CONSTRUCT S.R.L. este Cumpărarea și vânzarea de bunuri imobiliare proprii (CAEN 6811).
INTEGRA ALTUS CONSTRUCT S.R.L. are sediul social la adresa MOȘOAIA Nr. 60, PARTER, BIROUL NR.2, București Sectorul 4, Jud. București, 42145.
Da. INTEGRA ALTUS CONSTRUCT S.R.L. este înregistrată în scopuri de TVA.
Nu. INTEGRA ALTUS CONSTRUCT S.R.L. nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.
Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.
Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].