Marjă netă
BunDin fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 71,6 lei profit net.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
INTACT IT GRUP SRL (CUI 32459975) este o societate cu răspundere limitată activă din Turda, județul Cluj, înființată în 2013. Activitatea principală este Activități ale agențiilor de publicitate (CAEN 7311).
În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 420.466 lei (+106% față de 2024) și un profit net de 301.162 lei, cu 1 angajat.
Este înregistrată în scopuri de TVA.
| An | Valoare |
|---|---|
| 2016 | 85.670 lei |
| 2017 | 171.760 lei |
| 2018 | 220.849 lei |
| 2019 | 298.260 lei |
| 2020 | 163.652 lei |
| 2021 | 214.066 lei |
| 2022 | 232.357 lei |
| 2023 | 452.775 lei |
| 2024 | 204.180 lei |
| 2025 | 420.466 lei |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 420.466 | 204.180 | 452.775 | 232.357 | 214.066 | 163.652 | 298.260 | 220.849 | 171.760 | 85.670 |
| Profit net | 301.162 | 167.787 | 336.423 | 171.407 | 116.235 | 103.324 | 194.900 | 117.155 | 142.993 | 49.733 |
| Număr mediu de angajați | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Active imobilizate | 31.362 | 36.402 | 16.269 | 20.612 | 24.955 | 138.014 | 35.125 | 134.712 | 732 | 1.540 |
| Active circulante | 492.303 | 808.912 | 683.324 | 513.966 | 368.826 | 167.198 | 298.778 | 203.294 | 145.166 | 50.612 |
| Stocuri | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Creanțe | 229.400 | 41.543 | 11.100 | 33.797 | 15.150 | 16.300 | 75.230 | 35.200 | 10.487 | 8.518 |
| Datorii | 222.263 | 29.287 | 29.853 | 6.696 | 7.306 | 6.748 | 138.763 | 77.918 | 2.665 | 2.179 |
| Capitaluri proprii | 301.402 | 816.027 | 669.740 | 527.882 | 386.475 | 298.464 | 195.140 | 260.388 | 143.233 | 49.973 |
Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 71,6 lei profit net.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 2,21 ori datoriile.
Verde ≥ 1,5, roșu sub 1
42% din activele firmei sunt finanțate din datorii.
Verde ≤ 60%, roșu peste 80%
Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.
Numărul dosarelor, instanța, obiectul, calitatea procesuală și termenele, pentru orice firmă.
Creează cont gratuitFirmele în care apar aceleași persoane și firmele înregistrate la aceeași adresă.
Creează cont gratuitPoziția după cifra de afaceri, la nivel național și în județ, între firmele cu același cod CAEN.
Creează cont gratuitÎn cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.
Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu apr-iul 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.
Da. INTACT IT GRUP SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.
Cifra de afaceri a INTACT IT GRUP SRL în 2025 a fost de 420.466 lei, în creștere cu 106% față de 2024.
În 2025, INTACT IT GRUP SRL a înregistrat un profit net de 301.162 lei.
Activitatea principală a INTACT IT GRUP SRL este Activități ale agențiilor de publicitate (CAEN 7311).
INTACT IT GRUP SRL are sediul social la adresa LIANELOR Nr. 1, Bl. M1, Sc. A, Et. 1, Ap. 2, Municipiul Turda, Jud. Cluj, 401047.
Da. INTACT IT GRUP SRL este înregistrată în scopuri de TVA.
Nu. INTACT IT GRUP SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.
Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.
Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].