Marjă netă
BunDin fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 48 de lei profit net.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
INSTATEL SOLUTIONS SRL (CUI 26503243) a fost o societate cu răspundere limitată din București (sectorul 6), înființată în 2010 și radiată în 2023. Activitatea principală era Activități de telecomunicații prin rețele cu cablu, prin rețele fără cablu și prin satelit (CAEN 6110).
Ultimul bilanț, din 2017, arată o cifră de afaceri de 1,06 mil. lei (+23% față de 2016) și un profit net de 511.093 lei, fără angajați declarați.
| An | Valoare |
|---|---|
| 2010 | 420.018 lei |
| 2011 | 268.481 lei |
| 2012 | 1.004.266 lei |
| 2013 | 536.468 lei |
| 2014 | 1.187.624 lei |
| 2015 | 742.726 lei |
| 2016 | 864.364 lei |
| 2017 | 1.064.622 lei |
| Indicator | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 1.064.622 | 864.364 | 742.726 | 1.187.624 | 536.468 | 1.004.266 | 268.481 | 420.018 |
| Profit net | 511.093 | 256.788 | 13 | 27.126 | 12.357 | 10.131 | 654 | -13.511 |
| Număr mediu de angajați | - | 2 | - | 20 | 12 | 4 | 1 | - |
| Active imobilizate | 379.659 | 408.477 | 463.948 | 411.099 | 109.759 | 849 | 849 | 849 |
| Active circulante | 1.439.890 | 1.005.513 | 881.736 | 510.785 | 497.319 | 764.935 | 76.170 | 41.902 |
| Stocuri | - | - | 21.218 | - | 170.182 | 33.171 | 7.143 | - |
| Creanțe | 421.733 | 504.384 | 331.607 | 387.810 | 313.205 | 638.068 | 41.507 | 12.984 |
| Datorii | 1.016.569 | 1.120.566 | 1.328.681 | 885.166 | 599.905 | 774.021 | 89.676 | 56.062 |
| Capitaluri proprii | 805.810 | 294.717 | 39.766 | 36.718 | 7.173 | -8.237 | -12.657 | -13.311 |
Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 48 de lei profit net.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 1,42 ori datoriile.
Verde ≥ 1,5, roșu sub 1
56% din activele firmei sunt finanțate din datorii.
Verde ≤ 60%, roșu peste 80%
Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.
Firma este radiată din 29.06.2023. Starea fiscală curentă nu se mai aplică.
Numărul dosarelor, instanța, obiectul, calitatea procesuală și termenele, pentru orice firmă.
Creează cont gratuitFirmele în care apar aceleași persoane și firmele înregistrate la aceeași adresă.
Creează cont gratuitPoziția după cifra de afaceri, la nivel național și în județ, între firmele cu același cod CAEN.
Creează cont gratuitÎn cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.
Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu apr-iul 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.
Nu. INSTATEL SOLUTIONS SRL a fost radiată din Registrul Comerțului în 2023.
Cifra de afaceri a INSTATEL SOLUTIONS SRL în 2017 a fost de 1.064.622 lei (1,06 mil. lei), în creștere cu 23% față de 2016.
În 2017, INSTATEL SOLUTIONS SRL a înregistrat un profit net de 511.093 lei.
Activitatea principală a INSTATEL SOLUTIONS SRL era Activități de telecomunicații prin rețele cu cablu, prin rețele fără cablu și prin satelit (CAEN 6110).
INSTATEL SOLUTIONS SRL avea sediul social la adresa NUCȘOARA Nr. 4, Bl. 15A, Sc. 1, Et. 1, Ap. 5, CAMERA NR.2, București Sectorul 6, Jud. București, 60524.
Nu. INSTATEL SOLUTIONS SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.
Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.
Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].