INSTANT SOFTWARE SOLUTIONS S.R.L. Funcțiune Plătitor TVA e-Factura SRL

Înființată 28.03.2024
Iftimie Bârleanu Nr. 15G, Bl. L1, Et. 5, Ap. 42, CAMERA 1, Municipiul Iaşi, Jud. Iaşi, 700653 6210, Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)

Prezentare

Pe scurt

INSTANT SOFTWARE SOLUTIONS S.R.L. (CUI 49847882) este o societate cu răspundere limitată activă din Iași, înființată în 2024. Activitatea principală este Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client) (CAEN 6210).

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 423.767 lei (+50% față de 2024) și un profit net de 350.066 lei, cu 1 angajat.

Este înregistrată în scopuri de TVA și în sistemul RO e-Factura.

Cifra de afaceri 2025
423,8 miilei
+49,6%, față de 2024
Profit net 2025
350,1 miilei
+49,4%, față de 2024
Angajați 2025
1
0,0%, față de 2024
Marjă netă
82,6%
Capital social
100lei
Vechime
2ani

Evoluție financiară

Ministerul Finanțelor, 2024-2025
Cifra de afaceri
AnValoare
2024283.200 lei
2025423.767 lei

Indicatori din bilanț

lei
Indicatori din bilanț pe ani, în lei
Indicator20252024
Cifra de afaceri423.767283.200
Profit net350.066234.384
Număr mediu de angajați11
Active imobilizate0694
Active circulante364.288242.147
Stocuri--
Creanțe268.798181.338
Datorii14.1028.357
Capitaluri proprii350.186234.484
Ultimul bilanț: 2025. Valori din situațiile financiare anuale depuse.

Indicatori financiari 2025

Marjă netă

Bun
83% Față de anul anterior: stabil

Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 82,6 lei profit net.

Verde ≥ 5%, roșu sub 0

Lichiditate curentă

Bun
25,83 Față de anul anterior: în scădere

Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 25,83 ori datoriile.

Verde ≥ 1,5, roșu sub 1

Grad de îndatorare

Bun
3,9% Față de anul anterior: în creștere

3,9% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60%, roșu peste 80%

  • Lichiditate rapidă
  • Solvabilitate
  • Zile încasare creanțe
  • Zile de stoc
  • CA per angajat
  • Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Stare fiscală și juridică

ANAF, actualizat 30.09.2026
Înregistrat în scopuri de TVA Da
RO e-Factura Înregistrat
Inactiv fiscal Nu
Obligații restante la ANAF Nu figurează lista contribuabililor datornici
TVA la încasare Cu cont gratuit
Split TVA Cu cont gratuit
Stare la Registrul Comerțului Funcțiune
Ultimul status ANAFINREGISTRAT din data 28.03.2024

Identificare și contact

ONRC, ANAF

Date de identificare

CUI / CIF
49847882
Nr. Reg. Com.
J2024001181227
EUID
ROONRC.J2024001181227
Cod CAEN principal
6210, Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)
Data înființării
28 martie 2024
Vechime
2 ani, 7 luni
Formă juridică
SRL
Capital social
100 lei (bilanț 2025)
Adresă sediu
Iftimie Bârleanu Nr. 15G, Bl. L1, Et. 5, Ap. 42, CAMERA 1, Municipiul Iaşi, Jud. Iaşi, 700653
Domiciliu fiscal
Aleea Iftimie Bârleanu Nr. 15G, CAMERA 1, Mun. Iaşi, Jud. Iaşi, 700653

Date de contact

parțial ascunse
Telefoane (1)
  • 0754••••••
Email (0)
-
Website (0)
-

Administratori și reprezentanți

1
  • BALA••• EUGE•••Administrator, Moldova
Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică. Vezi complet

Dosare în instanță

portal.just.ro
Dosarele sunt disponibile cu cont

Numărul dosarelor, instanța, obiectul, calitatea procesuală și termenele, pentru orice firmă.

Creează cont gratuit

Relații și clasament

ONRC, Ministerul Finanțelor

Firme legate și la aceeași adresă

Vezi rețeaua firmei

Firmele în care apar aceleași persoane și firmele înregistrate la aceeași adresă.

Creează cont gratuit

Clasament în domeniu și județ

Locul firmei în clasament

Poziția după cifra de afaceri, la nivel național și în județ, între firmele cu același cod CAEN.

Creează cont gratuit

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor
2025
  1. Înregistrarea în scopuri de TVA ANAF
2024
  1. Înscrierea în Registrul RO e-Factura ANAF
  2. Înființarea firmei Înmatriculată în județul Iași cu nr. J22/1181/2024. ONRC

În cronologia completă vezi și adresele complete (1 schimbare) și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu apr-iul 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Întrebări frecvente despre INSTANT SOFTWARE SOLUTIONS S.R.L.

Este INSTANT SOFTWARE SOLUTIONS S.R.L. activă?

Da. INSTANT SOFTWARE SOLUTIONS S.R.L. figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Care este cifra de afaceri a INSTANT SOFTWARE SOLUTIONS S.R.L.?

Cifra de afaceri a INSTANT SOFTWARE SOLUTIONS S.R.L. în 2025 a fost de 423.767 lei, în creștere cu 50% față de 2024.

Ce profit a avut INSTANT SOFTWARE SOLUTIONS S.R.L. în 2025?

În 2025, INSTANT SOFTWARE SOLUTIONS S.R.L. a înregistrat un profit net de 350.066 lei.

Ce activitate are INSTANT SOFTWARE SOLUTIONS S.R.L.?

Activitatea principală a INSTANT SOFTWARE SOLUTIONS S.R.L. este Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client) (CAEN 6210).

Unde are sediul INSTANT SOFTWARE SOLUTIONS S.R.L.?

INSTANT SOFTWARE SOLUTIONS S.R.L. are sediul social la adresa Iftimie Bârleanu Nr. 15G, Bl. L1, Et. 5, Ap. 42, CAMERA 1, Municipiul Iași, Jud. Iași, 700653.

INSTANT SOFTWARE SOLUTIONS S.R.L. este plătitoare de TVA?

Da. INSTANT SOFTWARE SOLUTIONS S.R.L. este înregistrată în scopuri de TVA și în sistemul RO e-Factura.

INSTANT SOFTWARE SOLUTIONS S.R.L. are datorii la ANAF?

Nu. INSTANT SOFTWARE SOLUTIONS S.R.L. nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre INSTANT SOFTWARE SOLUTIONS S.R.L.

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].