ActivăSRL

INSTALCONS-SIG S.R.L.

Int. Buzeşti Nr. 12, Bl. C 2, Sc. 1, Et. 2, Ap. 18, Mun. Caracal, Jud. Olt, 235200

CAEN 4322: Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat

CUI
13692604
Reg. Com.
J28/20/2001
Înființată
1 februarie 2001
Vechime
25 de ani, 8 luni
Cifra de afaceri 2025
37 mii lei
Profit net 2025
-13 mii lei
Angajați 2025
1

Situație fiscală (ANAF)

  • Activă fiscal
  • Neplătitoare de TVA
  • Nu figurează cu datorii la ANAF

Stare la Registrul Comerțului

  • funcțiune

Ultimul status ANAF: INREGISTRAT din data 01.02.2001

Rezumat

Pe scurt

INSTALCONS-SIG S.R.L. (CUI 13692604) este o societate cu răspundere limitată activă din Caracal, județul Olt, înființată în 2001. Activitatea principală este Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat (CAEN 4322).

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 36.957 lei (-18% față de 2024) și o pierdere netă de 12.825 lei, cu 1 angajat.

Nu este înregistrată în scopuri de TVA.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
13692604
Nr. Reg. Com.
J28/20/2001
EUID
ROONRC.J28/20/2001
Cod CAEN principal
4322 - Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat
Data înființării
1 februarie 2001
Vechime
25 de ani, 8 luni
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Int. Buzeşti Nr. 12, Bl. C 2, Sc. 1, Et. 2, Ap. 18, Mun. Caracal, Jud. Olt, 235200

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (1)
  • CIMP••• •• LORE••• O•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2016 - 2025, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2025

-18,4% față de 2024

36.957 RON

2024: 45.300 RON

020k40k60k2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 3.460 RONAnul 2017: 8.700 RONAnul 2018: 19.470 RONAnul 2019: 22.900 RONAnul 2020: 29.200 RONAnul 2021: 34.500 RONAnul 2022: 50.400 RONAnul 2023: 54.399 RONAnul 2024: 45.300 RONAnul 2025: 36.957 RON

Profit net 2025

-807,8% față de 2024

-12.825 RON

2024: 1.812 RON

-20k-10k010k20k2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: -6.976 RONAnul 2017: -3.148 RONAnul 2018: 3.250 RONAnul 2019: -2.853 RONAnul 2020: 1.548 RONAnul 2021: 5.931 RONAnul 2022: 18.612 RONAnul 2023: 19.631 RONAnul 2024: 1.812 RONAnul 2025: -12.825 RON

Evoluție pe ani

  • 2025

    Cifra de afaceri
    37 mii lei
    Profit net
    -13 mii lei
    Angajați
    1
  • 2024

    Cifra de afaceri
    45 mii lei
    Profit net
    2 mii lei
    Angajați
    1
  • 2023

    Cifra de afaceri
    54 mii lei
    Profit net
    20 mii lei
    Angajați
    1
  • 2022

    Cifra de afaceri
    50 mii lei
    Profit net
    19 mii lei
    Angajați
    1
  • 2021

    Cifra de afaceri
    35 mii lei
    Profit net
    6 mii lei
    Angajați
    1
  • 2020

    Cifra de afaceri
    29 mii lei
    Profit net
    2 mii lei
    Angajați
    1
  • 2019

    Cifra de afaceri
    23 mii lei
    Profit net
    -3 mii lei
    Angajați
    1
  • 2018

    Cifra de afaceri
    19 mii lei
    Profit net
    3 mii lei
    Angajați
    1
  • 2017

    Cifra de afaceri
    9 mii lei
    Profit net
    -3 mii lei
    Angajați
    1
  • 2016

    Cifra de afaceri
    3 mii lei
    Profit net
    -7 mii lei
    Angajați
    1

Analiză

Indicatori financiari 2025

Marjă netăSlab
-35%Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

Firma a pierdut 34,7 lei la fiecare 100 de lei vânzări.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăBun
6,04Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 6,04 ori datoriile.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareBun
7,7%Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

7,7% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2011

    Încetarea înregistrării în scopuri de TVA

  2. 2008

    Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  3. Cel mai mare profit net din istoric

  4. 2001

    Înregistrarea în scopuri de TVA

  5. Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Olt cu nr. J28/20/2001, sub denumirea INSTALCONS-SIG SRL.

În cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre INSTALCONS-SIG S.R.L.

Este INSTALCONS-SIG S.R.L. activă?

Da. INSTALCONS-SIG S.R.L. figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Care este cifra de afaceri a INSTALCONS-SIG S.R.L.?

Cifra de afaceri a INSTALCONS-SIG S.R.L. în 2025 a fost de 36.957 lei, în scădere cu 18% față de 2024.

Ce profit a avut INSTALCONS-SIG S.R.L. în 2025?

În 2025, INSTALCONS-SIG S.R.L. a înregistrat o pierdere netă de 12.825 lei.

Ce activitate are INSTALCONS-SIG S.R.L.?

Activitatea principală a INSTALCONS-SIG S.R.L. este Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat (CAEN 4322).

Unde are sediul INSTALCONS-SIG S.R.L.?

INSTALCONS-SIG S.R.L. are sediul social la adresa Int. Buzești Nr. 12, Bl. C 2, Sc. 1, Et. 2, Ap. 18, Mun. Caracal, Jud. Olt, 235200.

INSTALCONS-SIG S.R.L. este plătitoare de TVA?

Nu. INSTALCONS-SIG S.R.L. nu este înregistrată în scopuri de TVA.

INSTALCONS-SIG S.R.L. are datorii la ANAF?

Nu. INSTALCONS-SIG S.R.L. nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre INSTALCONS-SIG S.R.L.

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].