ActivăSRL

INSTALAŢII STRADALE SOCIETATE CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ

MIRCEŞTI Nr. 96, Com. Peretu, Jud. Teleorman, 147240

CAEN 3600: Captarea, tratarea și distribuția apei

CUI
42523161
Reg. Com.
J2020000202349
Înființată
21 mai 2020
Vechime
6 ani, 4 luni
Cifra de afaceri 2025
328 mii lei
Profit net 2025
5 mii lei

Situație fiscală (ANAF)

  • Activă fiscal
  • Neplătitoare de TVA
  • Înscrisă în RO e-Factura
  • Nu figurează cu datorii la ANAF

Stare la Registrul Comerțului

  • funcțiune

Ultimul status ANAF: INREGISTRAT din data 21.05.2020

Rezumat

Pe scurt

INSTALAȚII STRADALE SOCIETATE CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ (CUI 42523161) este o societate cu răspundere limitată activă din comuna Peretu, județul Teleorman, înființată în 2020. Activitatea principală este Captarea, tratarea și distribuția apei (CAEN 3600).

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 327.500 lei (+191% față de 2024) și un profit net de 5.454 lei, fără angajați declarați.

Nu este înregistrată în scopuri de TVA, dar este înregistrată în RO e-Factura.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
42523161
Nr. Reg. Com.
J2020000202349
EUID
ROONRC.J2020000202349
Cod CAEN principal
3600 - Captarea, tratarea și distribuția apei
Data înființării
21 mai 2020
Vechime
6 ani, 4 luni
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
MIRCEŞTI Nr. 96, Com. Peretu, Jud. Teleorman, 147240

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (1)
  • ALMĂJ••• SO••• IO•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2021 - 2025, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2025

+191,1% față de 2024

327.500 RON

2024: 112.500 RON

0100k200k300k400k20212022202320242025Anul 2021: 36.995 RONAnul 2022: 0 RONAnul 2023: 0 RONAnul 2024: 112.500 RONAnul 2025: 327.500 RON

Profit net 2025

+37,1% față de 2024

5.454 RON

2024: 3.979 RON

-2k02k4k6k20212022202320242025Anul 2021: -1.086 RONAnul 2022: -348 RONAnul 2023: 0 RONAnul 2024: 3.979 RONAnul 2025: 5.454 RON

Evoluție pe ani

  • 2025

    Cifra de afaceri
    328 mii lei
    Profit net
    5 mii lei
    Angajați
    -
  • 2024

    Cifra de afaceri
    113 mii lei
    Profit net
    4 mii lei
    Angajați
    -
  • 2023

    Cifra de afaceri
    -
    Profit net
    0 lei
    Angajați
    -
  • 2022

    Cifra de afaceri
    -
    Profit net
    -348 lei
    Angajați
    -
  • 2021

    Cifra de afaceri
    37 mii lei
    Profit net
    -1 mii lei
    Angajați
    -

Analiză

Indicatori financiari 2025

Marjă netăAtenție
1,7%Față de anul anterior: în scădere
202120242025

Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 1,7 lei profit net.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăBun
3,80Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 3,80 ori datoriile.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareBun
26%Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

26% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2025

    Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  2. Cel mai mare profit net din istoric

  3. 2024

    Înscrierea în Registrul RO e-Factura

  4. 2020

    Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Teleorman cu nr. J34/202/2020.

În cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre INSTALAŢII STRADALE SOCIETATE CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ

Este INSTALAȚII STRADALE SOCIETATE CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ activă?

Da. INSTALAȚII STRADALE SOCIETATE CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Care este cifra de afaceri a INSTALAȚII STRADALE SOCIETATE CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ?

Cifra de afaceri a INSTALAȚII STRADALE SOCIETATE CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ în 2025 a fost de 327.500 lei, în creștere cu 191% față de 2024.

Ce profit a avut INSTALAȚII STRADALE SOCIETATE CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ în 2025?

În 2025, INSTALAȚII STRADALE SOCIETATE CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ a înregistrat un profit net de 5.454 lei.

Ce activitate are INSTALAȚII STRADALE SOCIETATE CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ?

Activitatea principală a INSTALAȚII STRADALE SOCIETATE CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ este Captarea, tratarea și distribuția apei (CAEN 3600).

Unde are sediul INSTALAȚII STRADALE SOCIETATE CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ?

INSTALAȚII STRADALE SOCIETATE CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ are sediul social la adresa MIRCEȘTI Nr. 96, Com. Peretu, Jud. Teleorman, 147240.

INSTALAȚII STRADALE SOCIETATE CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ este plătitoare de TVA?

Nu. INSTALAȚII STRADALE SOCIETATE CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ nu este înregistrată în scopuri de TVA.

INSTALAȚII STRADALE SOCIETATE CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ are datorii la ANAF?

Nu. INSTALAȚII STRADALE SOCIETATE CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre INSTALAŢII STRADALE SOCIETATE CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].