ActivăSRL

INSPIRATIQUE S.R.L.

Str. Năsăud Nr. 22, Ap. 130, Mun. Cluj-Napoca, Jud. Cluj, 400610

CAEN 7311: Activități ale agențiilor de publicitate

CUI
36072245
Reg. Com.
J2016001923121
Înființată
12 mai 2016
Vechime
10 ani, 5 luni
Cifra de afaceri 2025
717 mii lei
Profit net 2025
-64 mii lei
Angajați 2025
2

Situație fiscală (ANAF)

  • Activă fiscal
  • Plătitoare de TVA
  • Nu figurează cu datorii la ANAF

Stare la Registrul Comerțului

  • funcțiune

Ultimul status ANAF: INREGISTRAT din data 12.05.2016

Rezumat

Pe scurt

INSPIRATIQUE S.R.L. (CUI 36072245) este o societate cu răspundere limitată activă din Cluj-Napoca, județul Cluj, înființată în 2016. Activitatea principală este Activități ale agențiilor de publicitate (CAEN 7311).

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 716.694 lei (-30% față de 2024) și o pierdere netă de 64.273 lei, cu 2 angajați.

Este înregistrată în scopuri de TVA.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
36072245
Nr. Reg. Com.
J2016001923121
EUID
ROONRC.J2016001923121
Cod CAEN principal
7311 - Activități ale agențiilor de publicitate
Data înființării
12 mai 2016
Vechime
10 ani, 5 luni
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Str. Năsăud Nr. 22, Ap. 130, Mun. Cluj-Napoca, Jud. Cluj, 400610

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (1)
  • COST••• E•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2016 - 2025, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2025

-30,1% față de 2024

716.694 RON

2024: 1.025.717 RON

0500k1 mil2 mil2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 32.979 RONAnul 2017: 73.120 RONAnul 2018: 144.926 RONAnul 2019: 413.772 RONAnul 2020: 511.463 RONAnul 2021: 1.148.991 RONAnul 2022: 1.255.531 RONAnul 2023: 1.403.351 RONAnul 2024: 1.025.717 RONAnul 2025: 716.694 RON

Profit net 2025

+63,2% față de 2024

-64.273 RON

2024: -174.455 RON

-200k0200k400k600k2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 5.382 RONAnul 2017: 3.834 RONAnul 2018: 33.591 RONAnul 2019: 103.946 RONAnul 2020: 134.789 RONAnul 2021: 469.040 RONAnul 2022: 205.665 RONAnul 2023: 235.759 RONAnul 2024: -174.455 RONAnul 2025: -64.273 RON

Evoluție pe ani

  • 2025

    Cifra de afaceri
    717 mii lei
    Profit net
    -64 mii lei
    Angajați
    2
  • 2024

    Cifra de afaceri
    1,0 mil. lei
    Profit net
    -174 mii lei
    Angajați
    7
  • 2023

    Cifra de afaceri
    1,4 mil. lei
    Profit net
    236 mii lei
    Angajați
    7
  • 2022

    Cifra de afaceri
    1,3 mil. lei
    Profit net
    206 mii lei
    Angajați
    6
  • 2021

    Cifra de afaceri
    1,1 mil. lei
    Profit net
    469 mii lei
    Angajați
    5
  • 2020

    Cifra de afaceri
    511 mii lei
    Profit net
    135 mii lei
    Angajați
    2
  • 2019

    Cifra de afaceri
    414 mii lei
    Profit net
    104 mii lei
    Angajați
    2
  • 2018

    Cifra de afaceri
    145 mii lei
    Profit net
    34 mii lei
    Angajați
    1
  • 2017

    Cifra de afaceri
    73 mii lei
    Profit net
    4 mii lei
    Angajați
    -
  • 2016

    Cifra de afaceri
    33 mii lei
    Profit net
    5 mii lei
    Angajați
    -

Analiză

Indicatori financiari 2025

Marjă netăSlab
-9%Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

Firma a pierdut 9 lei la fiecare 100 de lei vânzări.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăAtenție
1,32Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 1,32 ori datoriile.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareAtenție
69%Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

69% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2023

    Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  2. 2022

    Schimbarea denumirii

    INSPIRATIQUE SRL-D → INSPIRATIQUE S.R.L.

  3. Stare încheiată la ONRC: Pierdere, la data de 31.12.2019, a calității de microîntreprindere aparținând întreprinzătorului debutant

  4. 2021

    Cel mai mare profit net din istoric

  5. 2020

    Înregistrarea în scopuri de TVA

  6. Stare nouă la ONRC: Pierdere, la data de 31.12.2019, a calității de microîntreprindere aparținând întreprinzătorului debutant

Vezi toată cronologia (1 eveniment în plus, 2016 - 2016)
  1. 2016

    Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Cluj cu nr. J12/1923/2016.

În cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului și dosarele în instanță pe ani. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre INSPIRATIQUE S.R.L.

Este INSPIRATIQUE S.R.L. activă?

Da. INSPIRATIQUE S.R.L. figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Care este cifra de afaceri a INSPIRATIQUE S.R.L.?

Cifra de afaceri a INSPIRATIQUE S.R.L. în 2025 a fost de 716.694 lei, în scădere cu 30% față de 2024.

Ce profit a avut INSPIRATIQUE S.R.L. în 2025?

În 2025, INSPIRATIQUE S.R.L. a înregistrat o pierdere netă de 64.273 lei.

Ce activitate are INSPIRATIQUE S.R.L.?

Activitatea principală a INSPIRATIQUE S.R.L. este Activități ale agențiilor de publicitate (CAEN 7311).

Unde are sediul INSPIRATIQUE S.R.L.?

INSPIRATIQUE S.R.L. are sediul social la adresa Str. Năsăud Nr. 22, Ap. 130, Mun. Cluj-Napoca, Jud. Cluj, 400610.

INSPIRATIQUE S.R.L. este plătitoare de TVA?

Da. INSPIRATIQUE S.R.L. este înregistrată în scopuri de TVA.

INSPIRATIQUE S.R.L. are datorii la ANAF?

Nu. INSPIRATIQUE S.R.L. nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre INSPIRATIQUE S.R.L.

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].