ActivăSRL

INSIDE OUTSIDE S.R.L.

Aleea Muscel Nr. 21, Et. 4, Ap. 11, Mun. Cluj-Napoca, Jud. Cluj, 400076

CAEN 7111: Activități de arhitectură

CUI
44908784
Reg. Com.
J12/4422/2021
Înființată
15 septembrie 2021
Vechime
5 ani
Cifra de afaceri 2024
209 mii lei
Profit net 2024
140 mii lei
Angajați 2024
0

Situație fiscală (ANAF)

  • Activă fiscal
  • Neplătitoare de TVA
  • Înscrisă în RO e-Factura
  • Nu figurează cu datorii la ANAF

Stare la Registrul Comerțului

  • funcțiune

Ultimul status ANAF: INREGISTRAT din data 15.09.2021

Rezumat

Pe scurt

INSIDE OUTSIDE S.R.L. (CUI 44908784) este o societate cu răspundere limitată activă din Cluj-Napoca, județul Cluj, înființată în 2021. Activitatea principală este Activități de arhitectură (CAEN 7111).

În 2024 a raportat o cifră de afaceri de 209.109 lei (+8.544% față de 2023) și un profit net de 140.273 lei, fără angajați declarați.

Nu este înregistrată în scopuri de TVA, dar este înregistrată în RO e-Factura.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
44908784
Nr. Reg. Com.
J12/4422/2021
EUID
ROONRC.J12/4422/2021
Cod CAEN principal
7111 - Activități de arhitectură
Data înființării
15 septembrie 2021
Vechime
5 ani
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Aleea Muscel Nr. 21, Et. 4, Ap. 11, Mun. Cluj-Napoca, Jud. Cluj, 400076

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (1)
  • V••• KL••• LUMIN•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2021 - 2024, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2024

+8544,4% față de 2023

209.109 RON

2023: 2.419 RON

0100k200k300k2021202220232024Anul 2021: 500 RONAnul 2022: 112.769 RONAnul 2023: 2.419 RONAnul 2024: 209.109 RON

Profit net 2024

+847,8% față de 2023

140.273 RON

2023: -18.757 RON

-50k050k100k150k2021202220232024Anul 2021: 256 RONAnul 2022: 95.353 RONAnul 2023: -18.757 RONAnul 2024: 140.273 RON

Evoluție pe ani

  • 2024

    Cifra de afaceri
    209 mii lei
    Profit net
    140 mii lei
    Angajați
    0
  • 2023

    Cifra de afaceri
    2 mii lei
    Profit net
    -19 mii lei
    Angajați
    0
  • 2022

    Cifra de afaceri
    113 mii lei
    Profit net
    95 mii lei
    Angajați
    0
  • 2021

    Cifra de afaceri
    500 lei
    Profit net
    256 lei
    Angajați
    0

Analiză

Indicatori financiari 2024

Marjă netăBun
67%Față de anul anterior: în creștere
2021202220232024

Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 67,1 lei profit net.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăBun
2,25Față de anul anterior: în scădere
202120222024

Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 2,25 ori datoriile.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareBun
44%Față de anul anterior: în creștere
2021202220232024

44% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2024

    Înscrierea în Registrul RO e-Factura

  2. Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  3. Cel mai mare profit net din istoric

  4. 2021

    Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Cluj cu nr. J12/4422/2021.

În cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre INSIDE OUTSIDE S.R.L.

Este INSIDE OUTSIDE S.R.L. activă?

Da. INSIDE OUTSIDE S.R.L. figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Care este cifra de afaceri a INSIDE OUTSIDE S.R.L.?

Cifra de afaceri a INSIDE OUTSIDE S.R.L. în 2024 a fost de 209.109 lei, în creștere cu 8.544% față de 2023.

Ce profit a avut INSIDE OUTSIDE S.R.L. în 2024?

În 2024, INSIDE OUTSIDE S.R.L. a înregistrat un profit net de 140.273 lei.

Ce activitate are INSIDE OUTSIDE S.R.L.?

Activitatea principală a INSIDE OUTSIDE S.R.L. este Activități de arhitectură (CAEN 7111).

Unde are sediul INSIDE OUTSIDE S.R.L.?

INSIDE OUTSIDE S.R.L. are sediul social la adresa Aleea Muscel Nr. 21, Et. 4, Ap. 11, Mun. Cluj-Napoca, Jud. Cluj, 400076.

INSIDE OUTSIDE S.R.L. este plătitoare de TVA?

Nu. INSIDE OUTSIDE S.R.L. nu este înregistrată în scopuri de TVA.

INSIDE OUTSIDE S.R.L. are datorii la ANAF?

Nu. INSIDE OUTSIDE S.R.L. nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre INSIDE OUTSIDE S.R.L.

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].