RadiatăSRL

INSEN SOLUTIONS SRL

CHINTENI Nr. 125C, Sat Chinteni Com. Chinteni, Jud. Cluj, 407205

CAEN 4741: Comerț cu amănuntul al calculatoarelor, unităților periferice și software-ului in magazine specializate

CUI
28202808
Reg. Com.
J12/652/2011
Înființată
18 martie 2011
Vechime
15 ani, 6 luni
Cifra de afaceri 2024
896 lei
Profit net 2024
-11 mii lei
Angajați 2024
1

Stare la Registrul Comerțului

  • radiată

Ultimul status ANAF: RADIERE din data 04.12.2025

Rezumat

Pe scurt

INSEN SOLUTIONS SRL (CUI 28202808) a fost o societate cu răspundere limitată din comuna Chinteni, județul Cluj, înființată în 2011 și radiată în 2025. Activitatea principală era Comerț cu amănuntul al calculatoarelor, unităților periferice și software-ului in magazine specializate (CAEN 4741).

Ultimul bilanț, din 2024, arată o cifră de afaceri de 896 lei (+993% față de 2023) și o pierdere netă de 10.737 lei, cu 1 angajat.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
28202808
Nr. Reg. Com.
J12/652/2011
EUID
ROONRC.J12/652/2011
Cod CAEN principal
4741 - Comerț cu amănuntul al calculatoarelor, unităților periferice și software-ului in magazine specializate
Data înființării
18 martie 2011
Vechime
15 ani, 6 luni
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
CHINTENI Nr. 125C, Sat Chinteni Com. Chinteni, Jud. Cluj, 407205

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (1)
  • MOLDO••• COR••• MA•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2015 - 2024, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2024

+992,7% față de 2023

896 RON

2023: 82 RON

025k50k75k100k2015201620172018201920202021202220232024Anul 2015: 42.376 RONAnul 2016: 90.216 RONAnul 2017: 83.949 RONAnul 2018: 7.769 RONAnul 2019: 8.000 RONAnul 2020: 0 RONAnul 2021: 13.841 RONAnul 2022: 7.915 RONAnul 2023: 82 RONAnul 2024: 896 RON

Profit net 2024

-137,2% față de 2023

-10.737 RON

2023: 28.851 RON

-40k-20k020k40k2015201620172018201920202021202220232024Anul 2015: 1 RONAnul 2016: 34.713 RONAnul 2017: -18.845 RONAnul 2018: 935 RONAnul 2019: 364 RONAnul 2020: -10.654 RONAnul 2021: -28.490 RONAnul 2022: -12.771 RONAnul 2023: 28.851 RONAnul 2024: -10.737 RON

Evoluție pe ani

  • 2024

    Cifra de afaceri
    896 lei
    Profit net
    -11 mii lei
    Angajați
    1
  • 2023

    Cifra de afaceri
    82 lei
    Profit net
    29 mii lei
    Angajați
    0
  • 2022

    Cifra de afaceri
    8 mii lei
    Profit net
    -13 mii lei
    Angajați
    1
  • 2021

    Cifra de afaceri
    14 mii lei
    Profit net
    -28 mii lei
    Angajați
    1
  • 2020

    Cifra de afaceri
    -
    Profit net
    -11 mii lei
    Angajați
    1
  • 2019

    Cifra de afaceri
    8 mii lei
    Profit net
    364 lei
    Angajați
    1
  • 2018

    Cifra de afaceri
    8 mii lei
    Profit net
    935 lei
    Angajați
    1
  • 2017

    Cifra de afaceri
    84 mii lei
    Profit net
    -19 mii lei
    Angajați
    1
  • 2016

    Cifra de afaceri
    90 mii lei
    Profit net
    35 mii lei
    Angajați
    1
  • 2015

    Cifra de afaceri
    42 mii lei
    Profit net
    1 lei
    Angajați
    -

Analiză

Indicatori financiari 2024

Marjă netăSlab
-1.198%Față de anul anterior: în scădere
2021202220232024

Firma a pierdut 1.198,3 lei la fiecare 100 de lei vânzări.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăSlab
0,10Față de anul anterior: în scădere
20202021202220232024

Activele circulante acoperă doar 10% din datorii.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareSlab
965%Față de anul anterior: în creștere
20202021202220232024

965% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2025

    Anularea înregistrării în scopuri de TVA

  2. Stare încheiată la ONRC: Dizolvare

  3. Radierea din Registrul Comerțului

  4. Stare nouă la ONRC: Dizolvare

  5. Stare încheiată la ONRC: Dizolvare

  6. 2024

    Stare nouă la ONRC: Dizolvare

Vezi toată cronologia (5 evenimente în plus, 2011 - 2024)
  1. 2024

    Stare încheiată la ONRC: Funcțiune

  2. 2012

    Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  3. Cel mai mare profit net din istoric

  4. 2011

    Înregistrarea în scopuri de TVA

  5. Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Cluj cu nr. J12/652/2011.

În cronologia completă vezi și adresele complete (1 schimbare) și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre INSEN SOLUTIONS SRL

Este INSEN SOLUTIONS SRL activă?

Nu. INSEN SOLUTIONS SRL a fost radiată din Registrul Comerțului în 2025.

Care este cifra de afaceri a INSEN SOLUTIONS SRL?

Cifra de afaceri a INSEN SOLUTIONS SRL în 2024 a fost de 896 lei, în creștere cu 993% față de 2023.

Ce profit a avut INSEN SOLUTIONS SRL în 2024?

În 2024, INSEN SOLUTIONS SRL a înregistrat o pierdere netă de 10.737 lei.

Câți angajați avea INSEN SOLUTIONS SRL?

Conform bilanțului pe 2024, INSEN SOLUTIONS SRL a avut în medie 1 angajat.

Ce activitate avea INSEN SOLUTIONS SRL?

Activitatea principală a INSEN SOLUTIONS SRL era Comerț cu amănuntul al calculatoarelor, unităților periferice și software-ului in magazine specializate (CAEN 4741).

Unde avea sediul INSEN SOLUTIONS SRL?

INSEN SOLUTIONS SRL avea sediul social la adresa CHINTENI Nr. 125C, Sat Chinteni Com. Chinteni, Jud. Cluj, 407205.

INSEN SOLUTIONS SRL are datorii la ANAF?

Nu. INSEN SOLUTIONS SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre INSEN SOLUTIONS SRL

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].