Marjă netă
BunDin fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 50 de lei profit net.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
INSAN-RO SRL (CUI 6652313) a fost o societate cu răspundere limitată din Brașov, înființată în 1994 și radiată în 2022. Activitatea principală era Activități de asistență medicală specializată (CAEN 8622).
Ultimul bilanț, din 2021, arată o cifră de afaceri de 30.532 lei (+134% față de 2020) și un profit net de 15.272 lei, cu 1 angajat.
| An | Valoare |
|---|---|
| 2012 | 71.784 lei |
| 2013 | 77.991 lei |
| 2014 | 46.552 lei |
| 2015 | 22.275 lei |
| 2016 | 25.316 lei |
| 2017 | 16.202 lei |
| 2018 | 18.874 lei |
| 2019 | 19.814 lei |
| 2020 | 13.049 lei |
| 2021 | 30.532 lei |
| Indicator | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 30.532 | 13.049 | 19.814 | 18.874 | 16.202 | 25.316 | 22.275 | 46.552 | 77.991 | 71.784 |
| Profit net | 15.272 | 2.760 | 7.304 | 6.435 | 3.969 | 3.994 | 1 | 2.815 | 39.284 | 52.334 |
| Număr mediu de angajați | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | - | 1 | - | 1 |
| Active imobilizate | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Active circulante | 15.610 | 7.995 | 21.331 | 18.205 | 8.124 | 4.801 | 40.726 | 33.998 | 78.214 | 45.097 |
| Stocuri | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Creanțe | - | - | - | - | - | - | - | - | - | 1.113 |
| Datorii | 138 | 7.795 | 21.131 | 18.205 | 7.924 | 607 | 4.331 | 2.603 | 884 | 1.051 |
| Capitaluri proprii | 15.472 | 200 | 200 | 0 | 200 | 4.194 | 36.395 | 31.395 | 77.330 | 44.046 |
Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 50 de lei profit net.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 113,12 ori datoriile.
Verde ≥ 1,5, roșu sub 1
0,9% din activele firmei sunt finanțate din datorii.
Verde ≤ 60%, roșu peste 80%
Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.
Firma este radiată din 03.08.2022. Starea fiscală curentă nu se mai aplică.
Numărul dosarelor, instanța, obiectul, calitatea procesuală și termenele, pentru orice firmă.
Creează cont gratuitFirmele în care apar aceleași persoane și firmele înregistrate la aceeași adresă.
Creează cont gratuitPoziția după cifra de afaceri, la nivel național și în județ, între firmele cu același cod CAEN.
Creează cont gratuitÎn cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.
Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu apr-iul 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.
Nu. INSAN-RO SRL a fost radiată din Registrul Comerțului în 2022.
Cifra de afaceri a INSAN-RO SRL în 2021 a fost de 30.532 lei, în creștere cu 134% față de 2020.
În 2021, INSAN-RO SRL a înregistrat un profit net de 15.272 lei.
Conform bilanțului pe 2021, INSAN-RO SRL a avut în medie 1 angajat (față de 1 angajat în 2020).
Activitatea principală a INSAN-RO SRL era Activități de asistență medicală specializată (CAEN 8622).
INSAN-RO SRL avea sediul social la adresa Str. CICOAREI Nr. 8A, Ap. CAM.12, Municipiul Brașov, Jud. Brașov, 500188.
Nu. INSAN-RO SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.
Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.
Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].