ActivăSRL

INOX MAX SRL

Str. Caracal Nr. 17, Mun. Cluj-Napoca, Jud. Cluj, 400276

CAEN 2511: Fabricarea de construcții metalice și părți componente ale structurilor metalice

CUI
26847646
Reg. Com.
J12/702/2010
Înființată
29 aprilie 2010
Vechime
16 ani, 5 luni
Cifra de afaceri 2025
431 mii lei
Profit net 2025
65 mii lei
Angajați 2025
3

Situație fiscală (ANAF)

  • Activă fiscal
  • Plătitoare de TVA
  • Înscrisă în RO e-Factura
  • Nu figurează cu datorii la ANAF

Stare la Registrul Comerțului

  • funcțiune

Ultimul status ANAF: INREGISTRAT din data 29.04.2010

Rezumat

Pe scurt

INOX MAX SRL (CUI 26847646) este o societate cu răspundere limitată activă din Cluj-Napoca, județul Cluj, înființată în 2010. Activitatea principală este Fabricarea de construcții metalice și părți componente ale structurilor metalice (CAEN 2511).

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 430.963 lei (+23% față de 2024) și un profit net de 65.343 lei, cu 3 angajați.

Este înregistrată în scopuri de TVA și în sistemul RO e-Factura.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
26847646
Nr. Reg. Com.
J12/702/2010
EUID
ROONRC.J2010000702129
Cod CAEN principal
2511 - Fabricarea de construcții metalice și părți componente ale structurilor metalice
Data înființării
29 aprilie 2010
Vechime
16 ani, 5 luni
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Str. Caracal Nr. 17, Mun. Cluj-Napoca, Jud. Cluj, 400276

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (1)
  • 0264••••••
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (2)
  • MOL••• I•••
  • SZAK••• IOV••• AUGUS•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2016 - 2025, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2025

+23,3% față de 2024

430.963 RON

2024: 349.461 RON

0200k400k600k2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 334.282 RONAnul 2017: 307.578 RONAnul 2018: 463.942 RONAnul 2019: 459.657 RONAnul 2020: 412.992 RONAnul 2021: 474.818 RONAnul 2022: 479.869 RONAnul 2023: 379.091 RONAnul 2024: 349.461 RONAnul 2025: 430.963 RON

Profit net 2025

+252,3% față de 2024

65.343 RON

2024: 18.550 RON

-100k-50k050k100k150k2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 20.490 RONAnul 2017: -2.983 RONAnul 2018: 112.779 RONAnul 2019: -56.900 RONAnul 2020: 57.384 RONAnul 2021: 47.698 RONAnul 2022: 112.952 RONAnul 2023: -1.317 RONAnul 2024: 18.550 RONAnul 2025: 65.343 RON

Evoluție pe ani

  • 2025

    Cifra de afaceri
    431 mii lei
    Profit net
    65 mii lei
    Angajați
    3
  • 2024

    Cifra de afaceri
    349 mii lei
    Profit net
    19 mii lei
    Angajați
    4
  • 2023

    Cifra de afaceri
    379 mii lei
    Profit net
    -1 mii lei
    Angajați
    4
  • 2022

    Cifra de afaceri
    480 mii lei
    Profit net
    113 mii lei
    Angajați
    4
  • 2021

    Cifra de afaceri
    475 mii lei
    Profit net
    48 mii lei
    Angajați
    6
  • 2020

    Cifra de afaceri
    413 mii lei
    Profit net
    57 mii lei
    Angajați
    6
  • 2019

    Cifra de afaceri
    460 mii lei
    Profit net
    -57 mii lei
    Angajați
    6
  • 2018

    Cifra de afaceri
    464 mii lei
    Profit net
    113 mii lei
    Angajați
    6
  • 2017

    Cifra de afaceri
    308 mii lei
    Profit net
    -3 mii lei
    Angajați
    6
  • 2016

    Cifra de afaceri
    334 mii lei
    Profit net
    20 mii lei
    Angajați
    6

Analiză

Indicatori financiari 2025

Marjă netăBun
15%Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 15,2 lei profit net.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăBun
2,42Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 2,42 ori datoriile.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareBun
40%Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

40% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2024

    Înscrierea în Registrul RO e-Factura

  2. 2022

    Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  3. Cel mai mare profit net din istoric

  4. 2017

    Înregistrarea în scopuri de TVA

  5. Reactivată ca contribuabil de ANAF

  6. Declarată contribuabil inactiv de ANAF

Vezi toată cronologia (1 eveniment în plus, 2010 - 2010)
  1. 2010

    Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Cluj cu nr. J12/702/2010.

În cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre INOX MAX SRL

Este INOX MAX SRL activă?

Da. INOX MAX SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Care este cifra de afaceri a INOX MAX SRL?

Cifra de afaceri a INOX MAX SRL în 2025 a fost de 430.963 lei, în creștere cu 23% față de 2024.

Ce profit a avut INOX MAX SRL în 2025?

În 2025, INOX MAX SRL a înregistrat un profit net de 65.343 lei.

Ce activitate are INOX MAX SRL?

Activitatea principală a INOX MAX SRL este Fabricarea de construcții metalice și părți componente ale structurilor metalice (CAEN 2511).

Unde are sediul INOX MAX SRL?

INOX MAX SRL are sediul social la adresa Str. Caracal Nr. 17, Mun. Cluj-Napoca, Jud. Cluj, 400276.

INOX MAX SRL este plătitoare de TVA?

Da. INOX MAX SRL este înregistrată în scopuri de TVA și în sistemul RO e-Factura.

INOX MAX SRL are datorii la ANAF?

Nu. INOX MAX SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre INOX MAX SRL

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].