ActivăSRL

INORI SRL

Str. Plopilor Nr. 57-62, Et. Parter, Mun. Cluj-Napoca, Jud. Cluj

CAEN 5611: Restaurante

CUI
35871589
Reg. Com.
J12/1295/2016
Înființată
28 martie 2016
Vechime
10 ani, 6 luni
Cifra de afaceri 2025
4,3 mil. lei
Profit net 2025
-109 mii lei
Angajați 2025
29

Situație fiscală (ANAF)

  • Activă fiscal
  • Plătitoare de TVA
  • Înscrisă în RO e-Factura
  • Nu figurează cu datorii la ANAF

Stare la Registrul Comerțului

  • funcțiune

Ultimul status ANAF: INREGISTRAT din data 28.03.2016

Rezumat

Pe scurt

INORI SRL (CUI 35871589) este o societate cu răspundere limitată activă din Cluj-Napoca, județul Cluj, înființată în 2016. Activitatea principală este Restaurante (CAEN 5611).

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 4,33 mil. lei (-9,7% față de 2024) și o pierdere netă de 108.588 lei, cu 29 de angajați.

Este înregistrată în scopuri de TVA și în sistemul RO e-Factura.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
35871589
Nr. Reg. Com.
J12/1295/2016
EUID
ROONRC.J2016001295123
Cod CAEN principal
5611 - Restaurante
Data înființării
28 martie 2016
Vechime
10 ani, 6 luni
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Str. Plopilor Nr. 57-62, Et. Parter, Mun. Cluj-Napoca, Jud. Cluj

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (2)
  • MARC••• A•••
  • MARC••• PATRI••• MA•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2016 - 2025, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2025

-9,7% față de 2024

4.332.244 RON

2024: 4.795.150 RON

02 mil4 mil6 mil2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 1.269.444 RONAnul 2017: 2.515.098 RONAnul 2018: 3.383.865 RONAnul 2019: 3.098.042 RONAnul 2020: 1.549.138 RONAnul 2021: 2.282.458 RONAnul 2022: 4.015.294 RONAnul 2023: 4.734.452 RONAnul 2024: 4.795.150 RONAnul 2025: 4.332.244 RON

Profit net 2025

-141,5% față de 2024

-108.588 RON

2024: 261.853 RON

-2 mil-1 mil01 mil2 mil2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 154.676 RONAnul 2017: 128.946 RONAnul 2018: -1.430.706 RONAnul 2019: -542.395 RONAnul 2020: 1.698.452 RONAnul 2021: 320.795 RONAnul 2022: 451.108 RONAnul 2023: 785.281 RONAnul 2024: 261.853 RONAnul 2025: -108.588 RON

Evoluție pe ani

  • 2025

    Cifra de afaceri
    4,3 mil. lei
    Profit net
    -109 mii lei
    Angajați
    29
  • 2024

    Cifra de afaceri
    4,8 mil. lei
    Profit net
    262 mii lei
    Angajați
    27
  • 2023

    Cifra de afaceri
    4,7 mil. lei
    Profit net
    785 mii lei
    Angajați
    24
  • 2022

    Cifra de afaceri
    4,0 mil. lei
    Profit net
    451 mii lei
    Angajați
    20
  • 2021

    Cifra de afaceri
    2,3 mil. lei
    Profit net
    321 mii lei
    Angajați
    20
  • 2020

    Cifra de afaceri
    1,5 mil. lei
    Profit net
    1,7 mil. lei
    Angajați
    29
  • 2019

    Cifra de afaceri
    3,1 mil. lei
    Profit net
    -542 mii lei
    Angajați
    48
  • 2018

    Cifra de afaceri
    3,4 mil. lei
    Profit net
    -1,4 mil. lei
    Angajați
    38
  • 2017

    Cifra de afaceri
    2,5 mil. lei
    Profit net
    129 mii lei
    Angajați
    26
  • 2016

    Cifra de afaceri
    1,3 mil. lei
    Profit net
    155 mii lei
    Angajați
    17

Analiză

Indicatori financiari 2025

Marjă netăSlab
-2,5%Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

Firma a pierdut 2,5 lei la fiecare 100 de lei vânzări.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăBun
1,58Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 1,58 ori datoriile.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareBun
50%Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

50% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2025

    Înscrierea în Registrul RO e-Factura

  2. 2024

    Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  3. 2020

    Cel mai mare profit net din istoric

  4. 2016

    Înregistrarea în scopuri de TVA

  5. Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Cluj cu nr. J12/1295/2016.

În cronologia completă vezi și adresele complete (1 schimbare), evoluția cifrei de afaceri și a profitului și dosarele în instanță pe ani. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre INORI SRL

Este INORI SRL activă?

Da. INORI SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Care este cifra de afaceri a INORI SRL?

Cifra de afaceri a INORI SRL în 2025 a fost de 4.332.244 lei (4,33 mil. lei), în scădere cu 9,7% față de 2024.

Ce profit a avut INORI SRL în 2025?

În 2025, INORI SRL a înregistrat o pierdere netă de 108.588 lei.

Ce activitate are INORI SRL?

Activitatea principală a INORI SRL este Restaurante (CAEN 5611).

Unde are sediul INORI SRL?

INORI SRL are sediul social la adresa Str. Plopilor Nr. 57-62, Et. Parter, Mun. Cluj-Napoca, Jud. Cluj.

INORI SRL este plătitoare de TVA?

Da. INORI SRL este înregistrată în scopuri de TVA și în sistemul RO e-Factura.

INORI SRL are datorii la ANAF?

Nu. INORI SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre INORI SRL

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].