ActivăSRL

INNS CONSTRUCT SRL

Str. Hebe Nr. 31, Et. 1, Ap. 2, Mun. Timişoara, Jud. Timiş, 300500

CAEN 4100: Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale

CUI
17215292
Reg. Com.
J2005000399350
Înființată
9 februarie 2005
Vechime
21 de ani, 8 luni
Cifra de afaceri 2025
220 mii lei
Profit net 2025
70 mii lei
Angajați 2025
1

Situație fiscală (ANAF)

  • Activă fiscal
  • Plătitoare de TVA
  • Nu figurează cu datorii la ANAF

Stare la Registrul Comerțului

  • funcțiune

Ultimul status ANAF: INREGISTRAT din data 09.02.2005

Rezumat

Pe scurt

INNS CONSTRUCT SRL (CUI 17215292) este o societate cu răspundere limitată activă din Timișoara, județul Timiș, înființată în 2005. Activitatea principală este Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale (CAEN 4100).

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 219.901 lei (-46% față de 2024) și un profit net de 69.940 lei, cu 1 angajat.

Este înregistrată în scopuri de TVA.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
17215292
Nr. Reg. Com.
J2005000399350
EUID
ROONRC.J2005000399350
Cod CAEN principal
4100 - Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
Data înființării
9 februarie 2005
Vechime
21 de ani, 8 luni
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Str. Hebe Nr. 31, Et. 1, Ap. 2, Mun. Timişoara, Jud. Timiş, 300500

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (1)
  • MIC••• FLO••• AND•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2016 - 2025, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2025

-45,7% față de 2024

219.901 RON

2024: 405.085 RON

0200k400k600k2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 87.478 RONAnul 2017: 157.294 RONAnul 2018: 146.103 RONAnul 2019: 164.039 RONAnul 2020: 260.963 RONAnul 2021: 214.634 RONAnul 2022: 48.594 RONAnul 2023: 162.050 RONAnul 2024: 405.085 RONAnul 2025: 219.901 RON

Profit net 2025

-26,3% față de 2024

69.940 RON

2024: 94.932 RON

-100k-50k050k100k2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 2.944 RONAnul 2017: 14.437 RONAnul 2018: 7.504 RONAnul 2019: 1.688 RONAnul 2020: 3.527 RONAnul 2021: 1.567 RONAnul 2022: -84.272 RONAnul 2023: 2.753 RONAnul 2024: 94.932 RONAnul 2025: 69.940 RON

Evoluție pe ani

  • 2025

    Cifra de afaceri
    220 mii lei
    Profit net
    70 mii lei
    Angajați
    1
  • 2024

    Cifra de afaceri
    405 mii lei
    Profit net
    95 mii lei
    Angajați
    3
  • 2023

    Cifra de afaceri
    162 mii lei
    Profit net
    3 mii lei
    Angajați
    1
  • 2022

    Cifra de afaceri
    49 mii lei
    Profit net
    -84 mii lei
    Angajați
    3
  • 2021

    Cifra de afaceri
    215 mii lei
    Profit net
    2 mii lei
    Angajați
    3
  • 2020

    Cifra de afaceri
    261 mii lei
    Profit net
    4 mii lei
    Angajați
    2
  • 2019

    Cifra de afaceri
    164 mii lei
    Profit net
    2 mii lei
    Angajați
    2
  • 2018

    Cifra de afaceri
    146 mii lei
    Profit net
    8 mii lei
    Angajați
    3
  • 2017

    Cifra de afaceri
    157 mii lei
    Profit net
    14 mii lei
    Angajați
    3
  • 2016

    Cifra de afaceri
    87 mii lei
    Profit net
    3 mii lei
    Angajați
    4

Analiză

Indicatori financiari 2025

Marjă netăBun
32%Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 31,8 lei profit net.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăBun
2,63Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 2,63 ori datoriile.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareBun
26%Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

26% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2014

    Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  2. Cel mai mare profit net din istoric

  3. 2005

    Înregistrarea în scopuri de TVA

  4. Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Timiș cu nr. J35/399/2005, sub denumirea INN'S CONSTRUCT SRL.

În cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre INNS CONSTRUCT SRL

Este INNS CONSTRUCT SRL activă?

Da. INNS CONSTRUCT SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Care este cifra de afaceri a INNS CONSTRUCT SRL?

Cifra de afaceri a INNS CONSTRUCT SRL în 2025 a fost de 219.901 lei, în scădere cu 46% față de 2024.

Ce profit a avut INNS CONSTRUCT SRL în 2025?

În 2025, INNS CONSTRUCT SRL a înregistrat un profit net de 69.940 lei.

Ce activitate are INNS CONSTRUCT SRL?

Activitatea principală a INNS CONSTRUCT SRL este Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale (CAEN 4100).

Unde are sediul INNS CONSTRUCT SRL?

INNS CONSTRUCT SRL are sediul social la adresa Str. Hebe Nr. 31, Et. 1, Ap. 2, Mun. Timișoara, Jud. Timiș, 300500.

INNS CONSTRUCT SRL este plătitoare de TVA?

Da. INNS CONSTRUCT SRL este înregistrată în scopuri de TVA.

INNS CONSTRUCT SRL are datorii la ANAF?

Nu. INNS CONSTRUCT SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre INNS CONSTRUCT SRL

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].