Marjă netă
BunDin fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 22,1 lei profit net.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
INMED SRL (CUI 8511957) este o societate cu răspundere limitată activă din Loc. Ianca, Oraș Ianca, județul Brăila, înființată în 1996. Activitatea principală este Activități de asistență medicală generală (CAEN 8621).
În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 29.725 lei (-7,1% față de 2024) și un profit net de 6.563 lei, fără angajați declarați.
Nu este înregistrată în scopuri de TVA.
| An | Valoare |
|---|---|
| 2016 | 22.865 lei |
| 2017 | 20.766 lei |
| 2018 | 22.914 lei |
| 2019 | 25.000 lei |
| 2020 | 28.909 lei |
| 2021 | 28.973 lei |
| 2022 | 34.591 lei |
| 2023 | 40.801 lei |
| 2024 | 31.994 lei |
| 2025 | 29.725 lei |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 29.725 | 31.994 | 40.801 | 34.591 | 28.973 | 28.909 | 25.000 | 22.914 | 20.766 | 22.865 |
| Profit net | 6.563 | 1.013 | 7.709 | 14.141 | 526 | -12.773 | 8.982 | 9.211 | 4.789 | 6.501 |
| Număr mediu de angajați | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Active imobilizate | 13.658 | 17.025 | 16.675 | 20.326 | 23.977 | 16.404 | 3.124 | - | - | - |
| Active circulante | 52.087 | 46.920 | 46.415 | 42.055 | 28.228 | 30.275 | 34.248 | 28.398 | 19.156 | 17.383 |
| Stocuri | 43.038 | 40.212 | 37.548 | 38.968 | 26.099 | 20.322 | 11.713 | 11.491 | 10.304 | 10.684 |
| Creanțe | - | 304 | 191 | 104 | 334 | 121 | - | - | - | - |
| Datorii | 26.859 | 26.626 | 26.784 | 33.784 | 27.750 | 22.750 | 670 | 678 | 647 | 3.662 |
| Capitaluri proprii | 38.886 | 37.319 | 36.306 | 28.597 | 24.455 | 23.929 | 36.702 | 27.720 | 18.509 | 13.721 |
Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 22,1 lei profit net.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 1,94 ori datoriile.
Verde ≥ 1,5, roșu sub 1
41% din activele firmei sunt finanțate din datorii.
Verde ≤ 60%, roșu peste 80%
Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.
Numărul dosarelor, instanța, obiectul, calitatea procesuală și termenele, pentru orice firmă.
Creează cont gratuitFirmele în care apar aceleași persoane și firmele înregistrate la aceeași adresă.
Creează cont gratuitPoziția după cifra de afaceri, la nivel național și în județ, între firmele cu același cod CAEN.
Creează cont gratuitÎn cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.
Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu apr-iul 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.
Da. INMED SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.
Cifra de afaceri a INMED SRL în 2025 a fost de 29.725 lei, în scădere cu 7,1% față de 2024.
În 2025, INMED SRL a înregistrat un profit net de 6.563 lei.
Activitatea principală a INMED SRL este Activități de asistență medicală generală (CAEN 8621).
INMED SRL are sediul social la adresa Calea BRĂILEI, Bl. B3, Sc. 2, Et. 1, Ap. 11, Loc. Ianca, Oraș Ianca, Jud. Brăila, 6072.
Nu. INMED SRL nu este înregistrată în scopuri de TVA.
Nu. INMED SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.
Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.
Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].