ActivăSRL

INK DESIGN SOLUTION SRL

Str. Suceava Nr. 12, Mun. Cluj-Napoca, Jud. Cluj, 400219

CAEN 7311: Activități ale agențiilor de publicitate

CUI
25725012
Reg. Com.
J2009001366124
Înființată
30 iunie 2009
Vechime
17 ani, 3 luni
Cifra de afaceri 2025
7,2 mil. lei
Profit net 2025
1,4 mil. lei
Angajați 2025
9

Situație fiscală (ANAF)

  • Activă fiscal
  • Plătitoare de TVA
  • Nu figurează cu datorii la ANAF

Stare la Registrul Comerțului

  • funcțiune

Ultimul status ANAF: INREGISTRAT din data 30.06.2009

Rezumat

Pe scurt

INK DESIGN SOLUTION SRL (CUI 25725012) este o societate cu răspundere limitată activă din Cluj-Napoca, județul Cluj, înființată în 2009. Activitatea principală este Activități ale agențiilor de publicitate (CAEN 7311).

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 7,22 mil. lei (+21% față de 2024) și un profit net de 1,36 mil. lei, cu 9 angajați.

Este înregistrată în scopuri de TVA.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
25725012
Nr. Reg. Com.
J2009001366124
EUID
ROONRC.J2009001366124
Cod CAEN principal
7311 - Activități ale agențiilor de publicitate
Data înființării
30 iunie 2009
Vechime
17 ani, 3 luni
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Str. Suceava Nr. 12, Mun. Cluj-Napoca, Jud. Cluj, 400219

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (1)
  • ra••@••••.ro
Website (0)
-
Persoane (1)
  • ROT••• HE••• RAL••• BIA•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2016 - 2025, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2025

+20,6% față de 2024

7.217.230 RON

2024: 5.982.765 RON

02 mil4 mil6 mil8 mil2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 2.205.999 RONAnul 2017: 2.792.117 RONAnul 2018: 3.400.923 RONAnul 2019: 4.023.644 RONAnul 2020: 2.735.137 RONAnul 2021: 4.797.490 RONAnul 2022: 6.367.495 RONAnul 2023: 6.606.937 RONAnul 2024: 5.982.765 RONAnul 2025: 7.217.230 RON

Profit net 2025

+50,6% față de 2024

1.359.463 RON

2024: 902.669 RON

0500k1 mil2 mil2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 266.920 RONAnul 2017: 347.181 RONAnul 2018: 618.987 RONAnul 2019: 776.844 RONAnul 2020: 479.835 RONAnul 2021: 1.134.080 RONAnul 2022: 1.181.051 RONAnul 2023: 1.396.645 RONAnul 2024: 902.669 RONAnul 2025: 1.359.463 RON

Evoluție pe ani

  • 2025

    Cifra de afaceri
    7,2 mil. lei
    Profit net
    1,4 mil. lei
    Angajați
    9
  • 2024

    Cifra de afaceri
    6,0 mil. lei
    Profit net
    903 mii lei
    Angajați
    8
  • 2023

    Cifra de afaceri
    6,6 mil. lei
    Profit net
    1,4 mil. lei
    Angajați
    8
  • 2022

    Cifra de afaceri
    6,4 mil. lei
    Profit net
    1,2 mil. lei
    Angajați
    7
  • 2021

    Cifra de afaceri
    4,8 mil. lei
    Profit net
    1,1 mil. lei
    Angajați
    6
  • 2020

    Cifra de afaceri
    2,7 mil. lei
    Profit net
    480 mii lei
    Angajați
    5
  • 2019

    Cifra de afaceri
    4,0 mil. lei
    Profit net
    777 mii lei
    Angajați
    7
  • 2018

    Cifra de afaceri
    3,4 mil. lei
    Profit net
    619 mii lei
    Angajați
    7
  • 2017

    Cifra de afaceri
    2,8 mil. lei
    Profit net
    347 mii lei
    Angajați
    7
  • 2016

    Cifra de afaceri
    2,2 mil. lei
    Profit net
    267 mii lei
    Angajați
    4

Analiză

Indicatori financiari 2025

Marjă netăBun
19%Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 18,8 lei profit net.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăAtenție
1,27Față de anul anterior: stabil
20212022202320242025

Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 1,27 ori datoriile.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareAtenție
60%Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

60% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2025

    Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  2. 2023

    Cel mai mare profit net din istoric

  3. 2010

    Înregistrarea în scopuri de TVA

  4. 2009

    Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Cluj cu nr. J12/1366/2009.

În cronologia completă vezi și adresele complete (1 schimbare) și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre INK DESIGN SOLUTION SRL

Este INK DESIGN SOLUTION SRL activă?

Da. INK DESIGN SOLUTION SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Care este cifra de afaceri a INK DESIGN SOLUTION SRL?

Cifra de afaceri a INK DESIGN SOLUTION SRL în 2025 a fost de 7.217.230 lei (7,22 mil. lei), în creștere cu 21% față de 2024.

Ce profit a avut INK DESIGN SOLUTION SRL în 2025?

În 2025, INK DESIGN SOLUTION SRL a înregistrat un profit net de 1,36 mil. lei (1.359.463 lei).

Ce activitate are INK DESIGN SOLUTION SRL?

Activitatea principală a INK DESIGN SOLUTION SRL este Activități ale agențiilor de publicitate (CAEN 7311).

Unde are sediul INK DESIGN SOLUTION SRL?

INK DESIGN SOLUTION SRL are sediul social la adresa Str. Suceava Nr. 12, Mun. Cluj-Napoca, Jud. Cluj, 400219.

INK DESIGN SOLUTION SRL este plătitoare de TVA?

Da. INK DESIGN SOLUTION SRL este înregistrată în scopuri de TVA.

INK DESIGN SOLUTION SRL are datorii la ANAF?

Nu. INK DESIGN SOLUTION SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre INK DESIGN SOLUTION SRL

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].