ActivăSRL

INIS CONT OFFICE S.R.L.

Cal. Mănăştur Nr. 85, Ap. 85, Mun. Cluj-Napoca, Jud. Cluj, 400372

CAEN 7830: Servicii de furnizare și management a forței de muncă

CUI
46956990
Reg. Com.
J12/6211/2022
Înființată
4 octombrie 2022
Vechime
4 ani
Cifra de afaceri 2025
290 mii lei
Profit net 2025
208 mii lei
Angajați 2025
1

Situație fiscală (ANAF)

  • Activă fiscal
  • Neplătitoare de TVA
  • Nu figurează cu datorii la ANAF

Stare la Registrul Comerțului

  • funcțiune

Ultimul status ANAF: INREGISTRAT din data 04.10.2022

Rezumat

Pe scurt

INIS CONT OFFICE S.R.L. (CUI 46956990) este o societate cu răspundere limitată activă din Cluj-Napoca, județul Cluj, înființată în 2022. Activitatea principală este Servicii de furnizare și management a forței de muncă (CAEN 7830).

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 290.430 lei (+31% față de 2024) și un profit net de 208.219 lei, cu 1 angajat.

Nu este înregistrată în scopuri de TVA.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
46956990
Nr. Reg. Com.
J12/6211/2022
EUID
ROONRC.J12/6211/2022
Cod CAEN principal
7830 - Servicii de furnizare și management a forței de muncă
Data înființării
4 octombrie 2022
Vechime
4 ani
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Cal. Mănăştur Nr. 85, Ap. 85, Mun. Cluj-Napoca, Jud. Cluj, 400372

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (1)
  • NISTOR••• ••• •••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2022 - 2025, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2025

+31,3% față de 2024

290.430 RON

2024: 221.220 RON

0100k200k300k2022202320242025Anul 2022: 99.930 RONAnul 2023: 251.550 RONAnul 2024: 221.220 RONAnul 2025: 290.430 RON

Profit net 2025

+28,7% față de 2024

208.219 RON

2024: 161.825 RON

0100k200k300k2022202320242025Anul 2022: 96.780 RONAnul 2023: 147.463 RONAnul 2024: 161.825 RONAnul 2025: 208.219 RON

Evoluție pe ani

  • 2025

    Cifra de afaceri
    290 mii lei
    Profit net
    208 mii lei
    Angajați
    1
  • 2024

    Cifra de afaceri
    221 mii lei
    Profit net
    162 mii lei
    Angajați
    1
  • 2023

    Cifra de afaceri
    252 mii lei
    Profit net
    147 mii lei
    Angajați
    1
  • 2022

    Cifra de afaceri
    100 mii lei
    Profit net
    97 mii lei
    Angajați
    1

Analiză

Indicatori financiari 2025

Marjă netăBun
72%Față de anul anterior: stabil
2022202320242025

Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 71,7 lei profit net.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăBun
6,04Față de anul anterior: în scădere
2022202320242025

Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 6,04 ori datoriile.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareBun
17%Față de anul anterior: în creștere
2022202320242025

17% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2025

    Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  2. Cel mai mare profit net din istoric

  3. 2022

    Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Cluj cu nr. J12/6211/2022.

În cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre INIS CONT OFFICE S.R.L.

Este INIS CONT OFFICE S.R.L. activă?

Da. INIS CONT OFFICE S.R.L. figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Care este cifra de afaceri a INIS CONT OFFICE S.R.L.?

Cifra de afaceri a INIS CONT OFFICE S.R.L. în 2025 a fost de 290.430 lei, în creștere cu 31% față de 2024.

Ce profit a avut INIS CONT OFFICE S.R.L. în 2025?

În 2025, INIS CONT OFFICE S.R.L. a înregistrat un profit net de 208.219 lei.

Ce activitate are INIS CONT OFFICE S.R.L.?

Activitatea principală a INIS CONT OFFICE S.R.L. este Servicii de furnizare și management a forței de muncă (CAEN 7830).

Unde are sediul INIS CONT OFFICE S.R.L.?

INIS CONT OFFICE S.R.L. are sediul social la adresa Cal. Mănăștur Nr. 85, Ap. 85, Mun. Cluj-Napoca, Jud. Cluj, 400372.

INIS CONT OFFICE S.R.L. este plătitoare de TVA?

Nu. INIS CONT OFFICE S.R.L. nu este înregistrată în scopuri de TVA.

INIS CONT OFFICE S.R.L. are datorii la ANAF?

Nu. INIS CONT OFFICE S.R.L. nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre INIS CONT OFFICE S.R.L.

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].