Marjă netă
SlabFirma a pierdut 9,8 lei la fiecare 100 de lei vânzări.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
INGRID CONF SRL (CUI 16317626) a fost o societate cu răspundere limitată din Roman, județul Neamț, înființată în 2004 și radiată în 2021. Activitatea principală era Fabricarea altor articole de îmbrăcăminte (exclusiv lenjeria de corp) (CAEN 1413).
Ultimul bilanț, din 2020, arată o cifră de afaceri de 292.791 lei (-74% față de 2019) și o pierdere netă de 28.619 lei, cu 1 angajat.
| An | Valoare |
|---|---|
| 2011 | 2.418.010 lei |
| 2012 | 2.461.265 lei |
| 2013 | 2.687.607 lei |
| 2014 | 2.973.803 lei |
| 2015 | 3.133.882 lei |
| 2016 | 2.708.147 lei |
| 2017 | 2.269.001 lei |
| 2018 | 1.457.541 lei |
| 2019 | 1.145.690 lei |
| 2020 | 292.791 lei |
| Indicator | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 292.791 | 1.145.690 | 1.457.541 | 2.269.001 | 2.708.147 | 3.133.882 | 2.973.803 | 2.687.607 | 2.461.265 | 2.418.010 |
| Profit net | -28.619 | -39.518 | -113.677 | 288.671 | 413.891 | 467.657 | 477.472 | 352.451 | 364.848 | 117.681 |
| Număr mediu de angajați | 1 | 18 | 32 | 58 | 78 | 82 | 79 | 83 | 85 | 76 |
| Active imobilizate | 0 | 38.441 | 120.246 | 241.383 | 172.929 | 203.395 | 282.877 | 330.970 | 402.985 | 282.891 |
| Active circulante | 638.711 | 1.126.901 | 1.216.088 | 1.330.374 | 1.236.342 | 2.998.544 | 2.588.626 | 1.955.302 | 1.792.826 | 1.425.969 |
| Stocuri | 0 | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Creanțe | 637.292 | 1.043.620 | 1.213.161 | 1.217.171 | 1.175.274 | 2.249.351 | 2.227.363 | 1.924.816 | 249.979 | 291.423 |
| Datorii | 39.493 | 451.274 | 586.894 | 609.756 | 818.660 | 592.409 | 727.253 | 621.256 | 883.993 | 758.693 |
| Capitaluri proprii | 599.218 | 627.836 | 667.354 | 781.031 | 592.360 | 2.612.596 | 2.144.939 | 1.667.466 | 1.315.015 | 950.167 |
Firma a pierdut 9,8 lei la fiecare 100 de lei vânzări.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 16,17 ori datoriile.
Verde ≥ 1,5, roșu sub 1
6,2% din activele firmei sunt finanțate din datorii.
Verde ≤ 60%, roșu peste 80%
Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.
Firma este radiată. Starea fiscală curentă nu se mai aplică.
Numărul dosarelor, instanța, obiectul, calitatea procesuală și termenele, pentru orice firmă.
Creează cont gratuitFirmele în care apar aceleași persoane și firmele înregistrate la aceeași adresă.
Creează cont gratuitPoziția după cifra de afaceri, la nivel național și în județ, între firmele cu același cod CAEN.
Creează cont gratuitÎn cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.
Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu apr-iul 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.
Nu. INGRID CONF SRL a fost radiată din Registrul Comerțului în 2021.
Cifra de afaceri a INGRID CONF SRL în 2020 a fost de 292.791 lei, în scădere cu 74% față de 2019.
În 2020, INGRID CONF SRL a înregistrat o pierdere netă de 28.619 lei.
Conform bilanțului pe 2020, INGRID CONF SRL a avut în medie 1 angajat (față de 18 angajați în 2019).
Activitatea principală a INGRID CONF SRL era Fabricarea altor articole de îmbrăcăminte (exclusiv lenjeria de corp) (CAEN 1413).
INGRID CONF SRL avea sediul social la adresa Str. STEFAN CEL MARE Nr. 268, Municipiul Roman, Jud. Neamț, 5550.
Nu. INGRID CONF SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.
Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.
Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].