ActivăSRL

INGREDIENTE CRAP SRL

Str. Carpaţilor Nr. 60, Mun. Braşov, Jud. Braşov, 500269

CAEN 1092: Fabricarea preparatelor pentru hrana animalelor de companie

CUI
35346954
Reg. Com.
J2015002074083
Înființată
21 decembrie 2015
Vechime
10 ani, 9 luni
Cifra de afaceri 2025
731 mii lei
Profit net 2025
174 mii lei
Angajați 2025
1

Situație fiscală (ANAF)

  • Activă fiscal
  • Plătitoare de TVA
  • Nu figurează cu datorii la ANAF

Stare la Registrul Comerțului

  • funcțiune

Ultimul status ANAF: INREGISTRAT din data 21.12.2015

Rezumat

Pe scurt

INGREDIENTE CRAP SRL (CUI 35346954) este o societate cu răspundere limitată activă din Brașov, înființată în 2015. Activitatea principală este Fabricarea preparatelor pentru hrana animalelor de companie (CAEN 1092).

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 731.155 lei (+48% față de 2024) și un profit net de 173.618 lei, cu 1 angajat.

Este înregistrată în scopuri de TVA.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
35346954
Nr. Reg. Com.
J2015002074083
EUID
ROONRC.J2015002074083
Cod CAEN principal
1092 - Fabricarea preparatelor pentru hrana animalelor de companie
Data înființării
21 decembrie 2015
Vechime
10 ani, 9 luni
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Str. Carpaţilor Nr. 60, Mun. Braşov, Jud. Braşov, 500269

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (1)
  • BUH••• SO•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2015 - 2025, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2025

+48,1% față de 2024

731.155 RON

2024: 493.634 RON

0200k400k600k800k2015201620182019202020212022202320242025Anul 2015: 969 RONAnul 2016: 12.515 RONAnul 2018: 9.176 RONAnul 2019: 30.700 RONAnul 2020: 103.603 RONAnul 2021: 202.539 RONAnul 2022: 205.561 RONAnul 2023: 362.126 RONAnul 2024: 493.634 RONAnul 2025: 731.155 RON

Profit net 2025

+256,9% față de 2024

173.618 RON

2024: 48.646 RON

-100k0100k200k2015201620182019202020212022202320242025Anul 2015: 0 RONAnul 2016: -5.727 RONAnul 2018: -38.952 RONAnul 2019: -11.688 RONAnul 2020: 62.649 RONAnul 2021: 129.177 RONAnul 2022: 41.428 RONAnul 2023: -48.548 RONAnul 2024: 48.646 RONAnul 2025: 173.618 RON

Evoluție pe ani

  • 2025

    Cifra de afaceri
    731 mii lei
    Profit net
    174 mii lei
    Angajați
    1
  • 2024

    Cifra de afaceri
    494 mii lei
    Profit net
    49 mii lei
    Angajați
    1
  • 2023

    Cifra de afaceri
    362 mii lei
    Profit net
    -49 mii lei
    Angajați
    1
  • 2022

    Cifra de afaceri
    206 mii lei
    Profit net
    41 mii lei
    Angajați
    1
  • 2021

    Cifra de afaceri
    203 mii lei
    Profit net
    129 mii lei
    Angajați
    0
  • 2020

    Cifra de afaceri
    104 mii lei
    Profit net
    63 mii lei
    Angajați
    0
  • 2019

    Cifra de afaceri
    31 mii lei
    Profit net
    -12 mii lei
    Angajați
    -
  • 2018

    Cifra de afaceri
    9 mii lei
    Profit net
    -39 mii lei
    Angajați
    -
  • 2016

    Cifra de afaceri
    13 mii lei
    Profit net
    -6 mii lei
    Angajați
    -
  • 2015

    Cifra de afaceri
    969 lei
    Profit net
    0 lei
    Angajați
    -

Analiză

Indicatori financiari 2025

Marjă netăBun
24%Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 23,7 lei profit net.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăAtenție
1,43Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 1,43 ori datoriile.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareBun
42%Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

42% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2025

    Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  2. Cel mai mare profit net din istoric

  3. 2023

    Înregistrarea în scopuri de TVA

  4. 2015

    Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Brașov cu nr. J8/2074/2015.

În cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre INGREDIENTE CRAP SRL

Este INGREDIENTE CRAP SRL activă?

Da. INGREDIENTE CRAP SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Care este cifra de afaceri a INGREDIENTE CRAP SRL?

Cifra de afaceri a INGREDIENTE CRAP SRL în 2025 a fost de 731.155 lei, în creștere cu 48% față de 2024.

Ce profit a avut INGREDIENTE CRAP SRL în 2025?

În 2025, INGREDIENTE CRAP SRL a înregistrat un profit net de 173.618 lei.

Ce activitate are INGREDIENTE CRAP SRL?

Activitatea principală a INGREDIENTE CRAP SRL este Fabricarea preparatelor pentru hrana animalelor de companie (CAEN 1092).

Unde are sediul INGREDIENTE CRAP SRL?

INGREDIENTE CRAP SRL are sediul social la adresa Str. Carpaților Nr. 60, Mun. Brașov, Jud. Brașov, 500269.

INGREDIENTE CRAP SRL este plătitoare de TVA?

Da. INGREDIENTE CRAP SRL este înregistrată în scopuri de TVA.

INGREDIENTE CRAP SRL are datorii la ANAF?

Nu. INGREDIENTE CRAP SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre INGREDIENTE CRAP SRL

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].