ActivăSRL

ING SELENE SRL

Str. Alexandru Macedonski Nr. 38, Ap. 2, Mun. Cluj-Napoca, Jud. Cluj

CAEN 8121: Activități generale de curățenie a clădirilor

CUI
25109608
Reg. Com.
J2009000296125
Înființată
11 februarie 2009
Vechime
17 ani, 8 luni
Cifra de afaceri 2025
240 mii lei
Profit net 2025
90 mii lei
Angajați 2025
2

Situație fiscală (ANAF)

  • Activă fiscal
  • Neplătitoare de TVA
  • Nu figurează cu datorii la ANAF

Stare la Registrul Comerțului

  • funcțiune

Ultimul status ANAF: INREGISTRAT din data 11.02.2009

Rezumat

Pe scurt

ING SELENE SRL (CUI 25109608) este o societate cu răspundere limitată activă din Cluj-Napoca, județul Cluj, înființată în 2009. Activitatea principală este Activități generale de curățenie a clădirilor (CAEN 8121).

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 240.441 lei (+1,4% față de 2024) și un profit net de 89.747 lei, cu 2 angajați.

Nu este înregistrată în scopuri de TVA.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
25109608
Nr. Reg. Com.
J2009000296125
EUID
ROONRC.J2009000296125
Cod CAEN principal
8121 - Activități generale de curățenie a clădirilor
Data înființării
11 februarie 2009
Vechime
17 ani, 8 luni
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Str. Alexandru Macedonski Nr. 38, Ap. 2, Mun. Cluj-Napoca, Jud. Cluj

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (2)
  • SZAC••• CRIST••• STE•••
  • SZAC••• VASIL••• LĂCRĂMIO•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2016 - 2025, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2025

+1,4% față de 2024

240.441 RON

2024: 237.092 RON

0100k200k300k2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 219.457 RONAnul 2017: 182.832 RONAnul 2018: 192.940 RONAnul 2019: 181.944 RONAnul 2020: 185.270 RONAnul 2021: 181.224 RONAnul 2022: 185.911 RONAnul 2023: 242.336 RONAnul 2024: 237.092 RONAnul 2025: 240.441 RON

Profit net 2025

+10,2% față de 2024

89.747 RON

2024: 81.456 RON

050k100k150k2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 100.098 RONAnul 2017: 74.993 RONAnul 2018: 126.233 RONAnul 2019: 59.205 RONAnul 2020: 65.309 RONAnul 2021: 67.600 RONAnul 2022: 81.203 RONAnul 2023: 125.305 RONAnul 2024: 81.456 RONAnul 2025: 89.747 RON

Evoluție pe ani

  • 2025

    Cifra de afaceri
    240 mii lei
    Profit net
    90 mii lei
    Angajați
    2
  • 2024

    Cifra de afaceri
    237 mii lei
    Profit net
    81 mii lei
    Angajați
    1
  • 2023

    Cifra de afaceri
    242 mii lei
    Profit net
    125 mii lei
    Angajați
    3
  • 2022

    Cifra de afaceri
    186 mii lei
    Profit net
    81 mii lei
    Angajați
    3
  • 2021

    Cifra de afaceri
    181 mii lei
    Profit net
    68 mii lei
    Angajați
    3
  • 2020

    Cifra de afaceri
    185 mii lei
    Profit net
    65 mii lei
    Angajați
    4
  • 2019

    Cifra de afaceri
    182 mii lei
    Profit net
    59 mii lei
    Angajați
    4
  • 2018

    Cifra de afaceri
    193 mii lei
    Profit net
    126 mii lei
    Angajați
    2
  • 2017

    Cifra de afaceri
    183 mii lei
    Profit net
    75 mii lei
    Angajați
    3
  • 2016

    Cifra de afaceri
    219 mii lei
    Profit net
    100 mii lei
    Angajați
    4

Analiză

Indicatori financiari 2025

Marjă netăBun
37%Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 37,3 lei profit net.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăSlab
0,65Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

Activele circulante acoperă doar 65% din datorii.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareAtenție
65%Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

65% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2023

    Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  2. 2018

    Cel mai mare profit net din istoric

  3. 2009

    Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Cluj cu nr. J12/296/2009.

În cronologia completă vezi și adresele complete (2 schimbări) și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre ING SELENE SRL

Este ING SELENE SRL activă?

Da. ING SELENE SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Care este cifra de afaceri a ING SELENE SRL?

Cifra de afaceri a ING SELENE SRL în 2025 a fost de 240.441 lei, în creștere cu 1,4% față de 2024.

Ce profit a avut ING SELENE SRL în 2025?

În 2025, ING SELENE SRL a înregistrat un profit net de 89.747 lei.

Ce activitate are ING SELENE SRL?

Activitatea principală a ING SELENE SRL este Activități generale de curățenie a clădirilor (CAEN 8121).

Unde are sediul ING SELENE SRL?

ING SELENE SRL are sediul social la adresa Str. Alexandru Macedonski Nr. 38, Ap. 2, Mun. Cluj-Napoca, Jud. Cluj.

ING SELENE SRL este plătitoare de TVA?

Nu. ING SELENE SRL nu este înregistrată în scopuri de TVA.

ING SELENE SRL are datorii la ANAF?

Nu. ING SELENE SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre ING SELENE SRL

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].