ING HUBS B.V. AMSTERDAM - SUCURSALA BUCUREȘTI Funcțiune Plătitor TVA N/A

Înființată 06.09.2017
VICTORIEI Nr. 174, CLADIREA C2-CORP B SI NR.176, Bucureşti Sectorul 1, Jud. Bucureşti, 10097 6210, Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)

Prezentare

Pe scurt

ING HUBS B.V. AMSTERDAM - SUCURSALA BUCUREȘTI (CUI 38183029) este o firmă activă din București (sectorul 1), înființată în 2017. Activitatea principală este Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client) (CAEN 6210).

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 975 mil. lei (+17% față de 2024) și un profit net de 65 mil. lei, cu 2.031 de angajați.

Este înregistrată în scopuri de TVA.

Cifra de afaceri 2025
975 millei
+17,4%, față de 2024
Profit net 2025
65 millei
+25,6%, față de 2024
Angajați 2025
2.031
+14,7%, față de 2024
Marjă netă
6,7%
Capital social
14,1 millei
Vechime
9ani

Evoluție financiară

Ministerul Finanțelor, 2018-2025
Cifra de afaceri
AnValoare
2018158.671.748 lei
2019249.127.899 lei
2020329.884.806 lei
2021432.352.541 lei
2022558.952.762 lei
2023694.188.968 lei
2024830.559.751 lei
2025974.724.024 lei

Indicatori din bilanț

lei
Indicatori din bilanț pe ani, în lei
Indicator20252024202320222021202020192018
Cifra de afaceri974.724.024830.559.751694.188.968558.952.762432.352.541329.884.806249.127.899158.671.748
Profit net65.005.05351.767.20441.131.55030.670.67024.924.71519.728.83512.854.3774.358.803
Număr mediu de angajați2.0311.7701.5251.2921.089865715540
Active imobilizate36.597.34842.024.87848.117.12550.762.65844.643.94111.531.8317.424.0047.098.513
Active circulante365.828.949286.887.755257.301.747186.778.577134.865.951122.026.77396.084.14470.900.141
Stocuri------25.40651.931
Creanțe71.750.44274.938.35271.160.46579.611.61227.892.947-30.861.81015.046.16928.976.690
Datorii153.968.932142.440.203136.037.067115.715.82388.340.50367.023.85942.320.10729.839.168
Capitaluri proprii247.010.795181.774.253165.539.464124.308.46993.342.39867.963.47461.972.34048.423.367
Ultimul bilanț: 2025. Valori din situațiile financiare anuale depuse.

Indicatori financiari 2025

Marjă netă

Bun
6,7% Față de anul anterior: în creștere

Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 6,7 lei profit net.

Verde ≥ 5%, roșu sub 0

Lichiditate curentă

Bun
2,38 Față de anul anterior: în creștere

Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 2,38 ori datoriile.

Verde ≥ 1,5, roșu sub 1

Grad de îndatorare

Bun
37% Față de anul anterior: în scădere

37% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60%, roșu peste 80%

  • Lichiditate rapidă
  • Solvabilitate
  • Zile încasare creanțe
  • Zile de stoc
  • CA per angajat
  • Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Stare fiscală și juridică

ANAF, actualizat 30.09.2026
Înregistrat în scopuri de TVA Da
RO e-Factura Neînregistrat
Inactiv fiscal Nu
Obligații restante la ANAF Nu figurează lista contribuabililor datornici
TVA la încasare Cu cont gratuit
Split TVA Cu cont gratuit
Stare la Registrul Comerțului Funcțiune
Ultimul status ANAFINREGISTRAT din data 06.09.2017

Identificare și contact

ONRC, ANAF

Date de identificare

CUI / CIF
38183029
Nr. Reg. Com.
J2017015394400
EUID
ROONRC.J2017015394400
Cod CAEN principal
6210, Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)
Data înființării
6 septembrie 2017
Vechime
9 ani, 2 luni
Formă juridică
N/A
Capital social
14,1 mil lei (bilanț 2019)
Adresă sediu
VICTORIEI Nr. 174, CLADIREA C2-CORP B SI NR.176, Bucureşti Sectorul 1, Jud. Bucureşti, 10097
Domiciliu fiscal
Cal. Victoriei Nr. 174, CLADIREA C2-CORP B SI NR.176, Sector 1 Mun. Bucureşti, Jud. Bucureşti, 10097

Date de contact

parțial ascunse
Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-

Administratori și reprezentanți

0

Registrul nu are reprezentanți pentru această firmă.

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică. Vezi complet

Dosare în instanță

portal.just.ro
Dosarele sunt disponibile cu cont

Numărul dosarelor, instanța, obiectul, calitatea procesuală și termenele, pentru orice firmă.

Creează cont gratuit

Relații și clasament

ONRC, Ministerul Finanțelor

Firme legate și la aceeași adresă

Vezi rețeaua firmei

Firmele în care apar aceleași persoane și firmele înregistrate la aceeași adresă.

Creează cont gratuit

Clasament în domeniu și județ

Locul firmei în clasament

Poziția după cifra de afaceri, la nivel național și în județ, între firmele cu același cod CAEN.

Creează cont gratuit

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor
2025
  1. Cea mai mare cifră de afaceri din istoric Bilanțuri
  2. Cel mai mare profit net din istoric Bilanțuri
2022
  1. Schimbarea denumirii ING BUSINESS SHARED SERVICES B.V. AMSTERDAM - SUCURSALA BUCUREȘTI → ING HUBS B.V. AMSTERDAM - SUCURSALA BUCUREȘTI ONRC
2018
  1. Înregistrarea în scopuri de TVA ANAF
2017
  1. Înființarea firmei Înmatriculată în București cu nr. J40/15394/2017. ONRC

În cronologia completă vezi și adresele complete (3 schimbări) și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu apr-iul 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Întrebări frecvente despre ING HUBS B.V. AMSTERDAM - SUCURSALA BUCUREȘTI

Este ING HUBS B.V. AMSTERDAM - SUCURSALA BUCUREȘTI activă?

Da. ING HUBS B.V. AMSTERDAM - SUCURSALA BUCUREȘTI figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Care este cifra de afaceri a ING HUBS B.V. AMSTERDAM - SUCURSALA BUCUREȘTI?

Cifra de afaceri a ING HUBS B.V. AMSTERDAM - SUCURSALA BUCUREȘTI în 2025 a fost de 974.724.024 lei (975 mil. lei), în creștere cu 17% față de 2024.

Ce profit a avut ING HUBS B.V. AMSTERDAM - SUCURSALA BUCUREȘTI în 2025?

În 2025, ING HUBS B.V. AMSTERDAM - SUCURSALA BUCUREȘTI a înregistrat un profit net de 65 mil. lei (65.005.053 lei).

Ce activitate are ING HUBS B.V. AMSTERDAM - SUCURSALA BUCUREȘTI?

Activitatea principală a ING HUBS B.V. AMSTERDAM - SUCURSALA BUCUREȘTI este Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client) (CAEN 6210).

Unde are sediul ING HUBS B.V. AMSTERDAM - SUCURSALA BUCUREȘTI?

ING HUBS B.V. AMSTERDAM - SUCURSALA BUCUREȘTI are sediul social la adresa VICTORIEI Nr. 174, CLADIREA C2-CORP B SI NR.176, București Sectorul 1, Jud. București, 10097.

ING HUBS B.V. AMSTERDAM - SUCURSALA BUCUREȘTI este plătitoare de TVA?

Da. ING HUBS B.V. AMSTERDAM - SUCURSALA BUCUREȘTI este înregistrată în scopuri de TVA.

ING HUBS B.V. AMSTERDAM - SUCURSALA BUCUREȘTI are datorii la ANAF?

Nu. ING HUBS B.V. AMSTERDAM - SUCURSALA BUCUREȘTI nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre ING HUBS B.V. AMSTERDAM - SUCURSALA BUCUREȘTI

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].