Marjă netă
SlabFirma a pierdut 11,4 lei la fiecare 100 de lei vânzări.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
INFRALAB SRL (CUI 17750597) este o societate cu răspundere limitată activă din Oradea, județul Bihor, înființată în 2005. Activitatea principală este Activități de testări și analize tehnice (CAEN 7120).
În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 593.789 lei (-32% față de 2024) și o pierdere netă de 67.744 lei, cu 4 angajați.
Este înregistrată în scopuri de TVA.
| An | Valoare |
|---|---|
| 2016 | 547.849 lei |
| 2017 | 452.172 lei |
| 2018 | 406.573 lei |
| 2019 | 496.755 lei |
| 2020 | 921.963 lei |
| 2021 | 710.213 lei |
| 2022 | 567.705 lei |
| 2023 | 657.225 lei |
| 2024 | 879.100 lei |
| 2025 | 593.789 lei |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 593.789 | 879.100 | 657.225 | 567.705 | 710.213 | 921.963 | 496.755 | 406.573 | 452.172 | 547.849 |
| Profit net | -67.744 | 215.396 | 202.386 | 4.571 | 19.817 | 393.643 | 41.602 | 281 | 28.376 | 149.720 |
| Număr mediu de angajați | 4 | 5 | 4 | 4 | 4 | 4 | 4 | 4 | 4 | 4 |
| Active imobilizate | 178.178 | 202.785 | 107.246 | 65.319 | 119.865 | 146.834 | 217.925 | 306.227 | 132.510 | 165.120 |
| Active circulante | 266.968 | 402.322 | 374.809 | 265.657 | 345.372 | 579.644 | 294.581 | 185.869 | 161.531 | 236.837 |
| Stocuri | - | 6.112 | 30.225 | - | - | - | 615 | 256 | 5.511 | 16.809 |
| Creanțe | 164.743 | 263.918 | 204.081 | 162.248 | 103.522 | 344.278 | 208.837 | 115.307 | 118.712 | 201.267 |
| Datorii | 210.976 | 278.559 | 130.660 | 105.968 | 134.480 | 180.097 | 290.324 | 312.456 | 113.516 | 249.808 |
| Capitaluri proprii | 235.459 | 327.203 | 350.943 | 223.015 | 328.970 | 545.995 | 220.379 | 178.777 | 178.496 | 150.120 |
Firma a pierdut 11,4 lei la fiecare 100 de lei vânzări.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 1,27 ori datoriile.
Verde ≥ 1,5, roșu sub 1
47% din activele firmei sunt finanțate din datorii.
Verde ≤ 60%, roșu peste 80%
Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.
Numărul dosarelor, instanța, obiectul, calitatea procesuală și termenele, pentru orice firmă.
Creează cont gratuitFirmele în care apar aceleași persoane și firmele înregistrate la aceeași adresă.
Creează cont gratuitPoziția după cifra de afaceri, la nivel național și în județ, între firmele cu același cod CAEN.
Creează cont gratuitÎn cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.
Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu apr-iul 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.
Da. INFRALAB SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.
Cifra de afaceri a INFRALAB SRL în 2025 a fost de 593.789 lei, în scădere cu 32% față de 2024.
În 2025, INFRALAB SRL a înregistrat o pierdere netă de 67.744 lei.
Activitatea principală a INFRALAB SRL este Activități de testări și analize tehnice (CAEN 7120).
INFRALAB SRL are sediul social la adresa Str. UZINELOR Nr. 4, BIROUL 2, Municipiul Oradea, Jud. Bihor.
Da. INFRALAB SRL este înregistrată în scopuri de TVA.
Nu. INFRALAB SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.
Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.
Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].