ActivăSRL

INFINITY STYLE SRL

Str. Orizontului Nr. 11BIS, Mun. Bacău, Jud. Bacău

CAEN 5611: Restaurante

CUI
24654215
Reg. Com.
J2008001893049
Înființată
24 octombrie 2008
Vechime
17 ani, 11 luni
Cifra de afaceri 2025
65 mii lei
Profit net 2025
1 mii lei

Situație fiscală (ANAF)

  • Activă fiscal
  • Neplătitoare de TVA
  • Nu figurează cu datorii la ANAF

Stare la Registrul Comerțului

  • funcțiune

Ultimul status ANAF: INREGISTRAT din data 24.10.2008

Rezumat

Pe scurt

INFINITY STYLE SRL (CUI 24654215) este o societate cu răspundere limitată activă din Bacău, înființată în 2008. Activitatea principală este Restaurante (CAEN 5611).

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 64.831 lei (+12% față de 2024) și un profit net de 1.011 lei, fără angajați declarați.

Nu este înregistrată în scopuri de TVA.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
24654215
Nr. Reg. Com.
J2008001893049
EUID
ROONRC.J2008001893049
Cod CAEN principal
5611 - Restaurante
Data înființării
24 octombrie 2008
Vechime
17 ani, 11 luni
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Str. Orizontului Nr. 11BIS, Mun. Bacău, Jud. Bacău

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (1)
  • VASILA••• GABRI•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2016 - 2025, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2025

+12,4% față de 2024

64.831 RON

2024: 57.698 RON

020k40k60k80k2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 62.191 RONAnul 2017: 54.146 RONAnul 2018: 48.174 RONAnul 2019: 67.027 RONAnul 2020: 40.994 RONAnul 2021: 46.712 RONAnul 2022: 61.279 RONAnul 2023: 68.247 RONAnul 2024: 57.698 RONAnul 2025: 64.831 RON

Profit net 2025

-85,2% față de 2024

1.011 RON

2024: 6.826 RON

-40k-20k020k40k2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 5.556 RONAnul 2017: -38.956 RONAnul 2018: 6.950 RONAnul 2019: 19.727 RONAnul 2020: 13.567 RONAnul 2021: 13.957 RONAnul 2022: 22.967 RONAnul 2023: 19.124 RONAnul 2024: 6.826 RONAnul 2025: 1.011 RON

Evoluție pe ani

  • 2025

    Cifra de afaceri
    65 mii lei
    Profit net
    1 mii lei
    Angajați
    -
  • 2024

    Cifra de afaceri
    58 mii lei
    Profit net
    7 mii lei
    Angajați
    -
  • 2023

    Cifra de afaceri
    68 mii lei
    Profit net
    19 mii lei
    Angajați
    -
  • 2022

    Cifra de afaceri
    61 mii lei
    Profit net
    23 mii lei
    Angajați
    -
  • 2021

    Cifra de afaceri
    47 mii lei
    Profit net
    14 mii lei
    Angajați
    -
  • 2020

    Cifra de afaceri
    41 mii lei
    Profit net
    14 mii lei
    Angajați
    -
  • 2019

    Cifra de afaceri
    67 mii lei
    Profit net
    20 mii lei
    Angajați
    -
  • 2018

    Cifra de afaceri
    48 mii lei
    Profit net
    7 mii lei
    Angajați
    1
  • 2017

    Cifra de afaceri
    54 mii lei
    Profit net
    -39 mii lei
    Angajați
    2
  • 2016

    Cifra de afaceri
    62 mii lei
    Profit net
    6 mii lei
    Angajați
    2

Analiză

Indicatori financiari 2025

Marjă netăAtenție
1,6%Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 1,6 lei profit net.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăBun
8,82Față de anul anterior: în scădere
2021202320242025

Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 8,82 ori datoriile.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareBun
11%Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

11% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2023

    Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  2. 2022

    Cel mai mare profit net din istoric

  3. 2008

    Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Bacău cu nr. J4/1893/2008.

În cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre INFINITY STYLE SRL

Este INFINITY STYLE SRL activă?

Da. INFINITY STYLE SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Care este cifra de afaceri a INFINITY STYLE SRL?

Cifra de afaceri a INFINITY STYLE SRL în 2025 a fost de 64.831 lei, în creștere cu 12% față de 2024.

Ce profit a avut INFINITY STYLE SRL în 2025?

În 2025, INFINITY STYLE SRL a înregistrat un profit net de 1.011 lei.

Ce activitate are INFINITY STYLE SRL?

Activitatea principală a INFINITY STYLE SRL este Restaurante (CAEN 5611).

Unde are sediul INFINITY STYLE SRL?

INFINITY STYLE SRL are sediul social la adresa Str. Orizontului Nr. 11BIS, Mun. Bacău, Jud. Bacău.

INFINITY STYLE SRL este plătitoare de TVA?

Nu. INFINITY STYLE SRL nu este înregistrată în scopuri de TVA.

INFINITY STYLE SRL are datorii la ANAF?

Nu. INFINITY STYLE SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre INFINITY STYLE SRL

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].