RadiatăSRL

INFINITY SOFTWARE SRL

Str. Mioriţei Nr. 15, Sc. D, Et. 3, Ap. 10, Mun. Bacău, Jud. Bacău, 600185

CAEN 6209: Alte activități de servicii privind tehnologia informației

CUI
24505264
Reg. Com.
J04/1716/2008
Înființată
23 septembrie 2008
Vechime
18 ani
Cifra de afaceri 2019
4 mii lei
Profit net 2019
4 mii lei

Stare la Registrul Comerțului

  • radiată

Ultimul status ANAF: RADIERE din data 02.10.2020

Rezumat

Pe scurt

INFINITY SOFTWARE SRL (CUI 24505264) a fost o societate cu răspundere limitată din Bacău, înființată în 2008 și radiată în 2020. Activitatea principală era Alte activități de servicii privind tehnologia informației (CAEN 6209).

Ultimul bilanț, din 2019, arată o cifră de afaceri de 4.000 lei și un profit net de 3.847 lei, fără angajați declarați.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
24505264
Nr. Reg. Com.
J04/1716/2008
EUID
ROONRC.J04/1716/2008
Cod CAEN principal
6209 - Alte activități de servicii privind tehnologia informației
Data înființării
23 septembrie 2008
Vechime
18 ani
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Str. Mioriţei Nr. 15, Sc. D, Et. 3, Ap. 10, Mun. Bacău, Jud. Bacău, 600185

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (1)
  • FAGHI••• R••• MI•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2009 - 2019, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2019

-50,7% față de 2017

4.000 RON

2017: 8.110 RON

050k100k150k2009201020112012201320142015201620172019Anul 2009: 18.800 RONAnul 2010: 43.600 RONAnul 2011: 81.343 RONAnul 2012: 108.651 RONAnul 2013: 74.951 RONAnul 2014: 35.720 RONAnul 2015: 20.058 RONAnul 2016: 16.981 RONAnul 2017: 8.110 RONAnul 2019: 4.000 RON

Profit net 2019

+1572,6% față de 2017

3.847 RON

2017: 230 RON

020k40k60k2009201020112012201320142015201620172019Anul 2009: 1.018 RONAnul 2010: 7.879 RONAnul 2011: 58.869 RONAnul 2012: 56.539 RONAnul 2013: 28.331 RONAnul 2014: 1.911 RONAnul 2015: 0 RONAnul 2016: 6.725 RONAnul 2017: 230 RONAnul 2019: 3.847 RON

Evoluție pe ani

  • 2019

    Cifra de afaceri
    4 mii lei
    Profit net
    4 mii lei
    Angajați
    -
  • 2017

    Cifra de afaceri
    8 mii lei
    Profit net
    230 lei
    Angajați
    0
  • 2016

    Cifra de afaceri
    17 mii lei
    Profit net
    7 mii lei
    Angajați
    0
  • 2015

    Cifra de afaceri
    20 mii lei
    Profit net
    0 lei
    Angajați
    -
  • 2014

    Cifra de afaceri
    36 mii lei
    Profit net
    2 mii lei
    Angajați
    1
  • 2013

    Cifra de afaceri
    75 mii lei
    Profit net
    28 mii lei
    Angajați
    1
  • 2012

    Cifra de afaceri
    109 mii lei
    Profit net
    57 mii lei
    Angajați
    1
  • 2011

    Cifra de afaceri
    81 mii lei
    Profit net
    59 mii lei
    Angajați
    2
  • 2010

    Cifra de afaceri
    44 mii lei
    Profit net
    8 mii lei
    Angajați
    1
  • 2009

    Cifra de afaceri
    19 mii lei
    Profit net
    1 mii lei
    Angajați
    2

Analiză

Indicatori financiari 2019

Marjă netăBun
96%Față de anul anterior: în creștere
20142015201620172019

Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 96,2 lei profit net.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăBun
17,64Față de anul anterior: în creștere
20142015201620172019

Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 17,64 ori datoriile.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareBun
5,7%Față de anul anterior: în scădere
20142015201620172019

5,7% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2020

    Stări încheiate la ONRC

    Dizolvare; Certificat de înmatriculare preschimbat.

  2. Radierea din Registrul Comerțului

  3. Stare nouă la ONRC: Dizolvare

  4. Stare încheiată la ONRC: Funcțiune

  5. 2012

    Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  6. 2011

    Cel mai mare profit net din istoric

Vezi toată cronologia (1 eveniment în plus, 2008 - 2008)
  1. 2008

    Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Bacău cu nr. J4/1716/2008.

În cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre INFINITY SOFTWARE SRL

Este INFINITY SOFTWARE SRL activă?

Nu. INFINITY SOFTWARE SRL a fost radiată din Registrul Comerțului în 2020.

Care este cifra de afaceri a INFINITY SOFTWARE SRL?

Cifra de afaceri a INFINITY SOFTWARE SRL în 2019 a fost de 4.000 lei.

Ce profit a avut INFINITY SOFTWARE SRL în 2019?

În 2019, INFINITY SOFTWARE SRL a înregistrat un profit net de 3.847 lei.

Ce activitate avea INFINITY SOFTWARE SRL?

Activitatea principală a INFINITY SOFTWARE SRL era Alte activități de servicii privind tehnologia informației (CAEN 6209).

Unde avea sediul INFINITY SOFTWARE SRL?

INFINITY SOFTWARE SRL avea sediul social la adresa Str. Mioriței Nr. 15, Sc. D, Et. 3, Ap. 10, Mun. Bacău, Jud. Bacău, 600185.

INFINITY SOFTWARE SRL are datorii la ANAF?

Nu. INFINITY SOFTWARE SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre INFINITY SOFTWARE SRL

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].