ActivăSRL

INFINITY COMPROD SRL

G FELEACU Nr. 196 K1, Sat Feleacu Com. Feleacu, Jud. Cluj, 407270

CAEN 4941: Transporturi rutiere de mărfuri

CUI
26724201
Reg. Com.
J12/520/2010
Înființată
30 martie 2010
Vechime
16 ani, 6 luni
Cifra de afaceri 2025
579 mii lei
Profit net 2025
429 lei
Angajați 2025
2

Situație fiscală (ANAF)

  • Activă fiscal
  • Plătitoare de TVA
  • Nu figurează cu datorii la ANAF

Stare la Registrul Comerțului

  • funcțiune

Ultimul status ANAF: INREGISTRAT din data 30.03.2010

Rezumat

Pe scurt

INFINITY COMPROD SRL (CUI 26724201) este o societate cu răspundere limitată activă din comuna Feleacu, județul Cluj, înființată în 2010. Activitatea principală este Transporturi rutiere de mărfuri (CAEN 4941).

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 578.939 lei (+23% față de 2024) și un profit net de 429 lei, cu 2 angajați.

Este înregistrată în scopuri de TVA.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
26724201
Nr. Reg. Com.
J12/520/2010
EUID
ROONRC.J2010000520127
Cod CAEN principal
4941 - Transporturi rutiere de mărfuri
Data înființării
30 martie 2010
Vechime
16 ani, 6 luni
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
G FELEACU Nr. 196 K1, Sat Feleacu Com. Feleacu, Jud. Cluj, 407270

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (1)
  • 0740••••••
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (1)
  • HU••• BARTAL••• COR••• IR•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2016 - 2025, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2025

+23,1% față de 2024

578.939 RON

2024: 470.363 RON

01 mil2 mil3 mil4 mil2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 830.405 RONAnul 2017: 797.449 RONAnul 2018: 811.957 RONAnul 2019: 636.517 RONAnul 2020: 679.691 RONAnul 2021: 835.431 RONAnul 2022: 3.823.357 RONAnul 2023: 638.508 RONAnul 2024: 470.363 RONAnul 2025: 578.939 RON

Profit net 2025

-97,0% față de 2024

429 RON

2024: 14.335 RON

-100k0100k200k2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 36.574 RONAnul 2017: -46.901 RONAnul 2018: -36.012 RONAnul 2019: -31.682 RONAnul 2020: 171.317 RONAnul 2021: 766 RONAnul 2022: 40.044 RONAnul 2023: -55.352 RONAnul 2024: 14.335 RONAnul 2025: 429 RON

Evoluție pe ani

  • 2025

    Cifra de afaceri
    579 mii lei
    Profit net
    429 lei
    Angajați
    2
  • 2024

    Cifra de afaceri
    470 mii lei
    Profit net
    14 mii lei
    Angajați
    2
  • 2023

    Cifra de afaceri
    639 mii lei
    Profit net
    -55 mii lei
    Angajați
    3
  • 2022

    Cifra de afaceri
    3,8 mil. lei
    Profit net
    40 mii lei
    Angajați
    4
  • 2021

    Cifra de afaceri
    835 mii lei
    Profit net
    766 lei
    Angajați
    4
  • 2020

    Cifra de afaceri
    680 mii lei
    Profit net
    171 mii lei
    Angajați
    4
  • 2019

    Cifra de afaceri
    637 mii lei
    Profit net
    -32 mii lei
    Angajați
    4
  • 2018

    Cifra de afaceri
    812 mii lei
    Profit net
    -36 mii lei
    Angajați
    5
  • 2017

    Cifra de afaceri
    797 mii lei
    Profit net
    -47 mii lei
    Angajați
    4
  • 2016

    Cifra de afaceri
    830 mii lei
    Profit net
    37 mii lei
    Angajați
    3

Analiză

Indicatori financiari 2025

Marjă netăAtenție
0,1%Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 0,1 lei profit net.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăSlab
0,72Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

Activele circulante acoperă doar 72% din datorii.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareSlab
100%Față de anul anterior: stabil
20212022202320242025

100% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2022

    Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  2. 2020

    Cel mai mare profit net din istoric

  3. 2010

    Înregistrarea în scopuri de TVA

  4. Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Cluj cu nr. J12/520/2010.

În cronologia completă vezi și adresele complete (1 schimbare) și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre INFINITY COMPROD SRL

Este INFINITY COMPROD SRL activă?

Da. INFINITY COMPROD SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Care este cifra de afaceri a INFINITY COMPROD SRL?

Cifra de afaceri a INFINITY COMPROD SRL în 2025 a fost de 578.939 lei, în creștere cu 23% față de 2024.

Ce profit a avut INFINITY COMPROD SRL în 2025?

În 2025, INFINITY COMPROD SRL a înregistrat un profit net de 429 lei.

Ce activitate are INFINITY COMPROD SRL?

Activitatea principală a INFINITY COMPROD SRL este Transporturi rutiere de mărfuri (CAEN 4941).

Unde are sediul INFINITY COMPROD SRL?

INFINITY COMPROD SRL are sediul social la adresa G FELEACU Nr. 196 K1, Sat Feleacu Com. Feleacu, Jud. Cluj, 407270.

INFINITY COMPROD SRL este plătitoare de TVA?

Da. INFINITY COMPROD SRL este înregistrată în scopuri de TVA.

INFINITY COMPROD SRL are datorii la ANAF?

Nu. INFINITY COMPROD SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre INFINITY COMPROD SRL

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].