Marjă netă
De urmăritDin fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 0,4 lei profit net.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
INDUTRANS VGV SRL (CUI 17844969) este o societate cu răspundere limitată activă din satul Zăpodeni, Comuna Zăpodeni, județul Vaslui, înființată în 2005. Activitatea principală este Transporturi rutiere de mărfuri (CAEN 4941).
În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 515.324 lei (+40% față de 2024) și un profit net de 2.231 lei, cu 1 angajat.
Este înregistrată în scopuri de TVA și în sistemul RO e-Factura.
| An | Valoare |
|---|---|
| 2016 | 229.992 lei |
| 2017 | 286.728 lei |
| 2018 | 259.953 lei |
| 2019 | 349.438 lei |
| 2020 | 362.363 lei |
| 2021 | 356.021 lei |
| 2022 | 452.481 lei |
| 2023 | 436.923 lei |
| 2024 | 368.755 lei |
| 2025 | 515.324 lei |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 515.324 | 368.755 | 436.923 | 452.481 | 356.021 | 362.363 | 349.438 | 259.953 | 286.728 | 229.992 |
| Profit net | 2.231 | 548 | 597 | 24.187 | 25.666 | 59.308 | 19.010 | 2.303 | 2.133 | 430 |
| Număr mediu de angajați | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Active imobilizate | 129.603 | 241.509 | 340.275 | 471.060 | 478.038 | 485.016 | 485.017 | 437.595 | 32 | 12.379 |
| Active circulante | 85.116 | 75.034 | 83.637 | 108.065 | 119.240 | 131.859 | 151.479 | 145.428 | 126.302 | 105.616 |
| Stocuri | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Creanțe | 26.437 | 2.380 | 39.286 | 62.788 | 76.573 | 85.386 | 131.479 | 118.542 | 91.451 | 47.195 |
| Datorii | 40.381 | 119.436 | 227.354 | 383.163 | 425.503 | 470.766 | 549.696 | 515.233 | 60.847 | 54.641 |
| Capitaluri proprii | 174.338 | 197.107 | 196.558 | 195.962 | 171.775 | 146.109 | 86.800 | 67.790 | 65.487 | 63.354 |
Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 0,4 lei profit net.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 2,11 ori datoriile.
Verde ≥ 1,5, roșu sub 1
19% din activele firmei sunt finanțate din datorii.
Verde ≤ 60%, roșu peste 80%
Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.
Numărul dosarelor, instanța, obiectul, calitatea procesuală și termenele, pentru orice firmă.
Creează cont gratuitFirmele în care apar aceleași persoane și firmele înregistrate la aceeași adresă.
Creează cont gratuitPoziția după cifra de afaceri, la nivel național și în județ, între firmele cu același cod CAEN.
Creează cont gratuitÎn cronologia completă vezi și adresele complete (2 schimbări) și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.
Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu apr-iul 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.
Da. INDUTRANS VGV SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.
Cifra de afaceri a INDUTRANS VGV SRL în 2025 a fost de 515.324 lei, în creștere cu 40% față de 2024.
În 2025, INDUTRANS VGV SRL a înregistrat un profit net de 2.231 lei.
Activitatea principală a INDUTRANS VGV SRL este Transporturi rutiere de mărfuri (CAEN 4941).
INDUTRANS VGV SRL are sediul social la adresa ZĂPODENI Nr. 8, str. Paul Potorac, Sat Zăpodeni, Comuna Zăpodeni, Jud. Vaslui.
Da. INDUTRANS VGV SRL este înregistrată în scopuri de TVA și în sistemul RO e-Factura.
Nu. INDUTRANS VGV SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.
Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.
Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].