Marjă netă
SlabFirma a pierdut 8,3 lei la fiecare 100 de lei vânzări.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
INDOOR CONSTRUCT TRANSILVANIA SRL (CUI 33676433) este o societate cu răspundere limitată activă din Târgu Mureș, județul Mureș, înființată în 2014. Activitatea principală este Restaurante (CAEN 5610).
În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 5,51 mil. lei (-10% față de 2024) și o pierdere netă de 455.220 lei, cu 39 de angajați.
Este înregistrată în scopuri de TVA.
| An | Valoare |
|---|---|
| 2016 | 3.227.524 lei |
| 2017 | 4.276.156 lei |
| 2018 | 4.876.219 lei |
| 2019 | 7.245.975 lei |
| 2020 | 4.547.018 lei |
| 2021 | 6.790.630 lei |
| 2022 | 7.012.027 lei |
| 2023 | 6.597.683 lei |
| 2024 | 6.129.594 lei |
| 2025 | 5.505.438 lei |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 5.505.438 | 6.129.594 | 6.597.683 | 7.012.027 | 6.790.630 | 4.547.018 | 7.245.975 | 4.876.219 | 4.276.156 | 3.227.524 |
| Profit net | -455.220 | 59.779 | 895.098 | 865.951 | 1.689.040 | 268.185 | 582.656 | 2.998 | 114.259 | 226.458 |
| Număr mediu de angajați | 39 | 43 | 40 | 46 | 40 | 51 | 59 | 59 | 40 | 28 |
| Active imobilizate | 2.539.912 | 2.767.691 | 1.882.880 | 1.408.891 | 393.493 | 612.250 | 834.503 | 853.851 | 560.151 | 379.486 |
| Active circulante | 1.056.048 | 1.063.540 | 1.213.813 | 1.737.678 | 2.263.765 | 2.882.726 | 1.679.979 | 1.234.203 | 948.679 | 656.414 |
| Stocuri | 312.882 | 318.632 | 317.385 | 276.896 | 256.544 | 225.442 | 314.919 | 399.694 | 325.664 | 136.992 |
| Creanțe | 724.519 | 730.883 | 847.808 | 799.145 | 1.465.842 | 796.801 | 764.849 | 658.067 | 572.987 | 476.967 |
| Datorii | 2.403.626 | 2.211.768 | 1.274.838 | 2.027.548 | 1.083.922 | 2.439.659 | 1.626.362 | 1.782.590 | 1.213.857 | 795.062 |
| Capitaluri proprii | 1.401.288 | 1.856.508 | 2.014.119 | 1.119.021 | 1.573.336 | 1.073.317 | 888.120 | 305.464 | 302.466 | 240.838 |
Firma a pierdut 8,3 lei la fiecare 100 de lei vânzări.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
Activele circulante acoperă doar 44% din datorii.
Verde ≥ 1,5, roșu sub 1
63% din activele firmei sunt finanțate din datorii.
Verde ≤ 60%, roșu peste 80%
Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.
Numărul dosarelor, instanța, obiectul, calitatea procesuală și termenele, pentru orice firmă.
Creează cont gratuitFirmele în care apar aceleași persoane și firmele înregistrate la aceeași adresă.
Creează cont gratuitPoziția după cifra de afaceri, la nivel național și în județ, între firmele cu același cod CAEN.
Creează cont gratuitÎn cronologia completă vezi și adresele complete (1 schimbare) și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.
Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu apr-iul 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.
Da. INDOOR CONSTRUCT TRANSILVANIA SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.
Cifra de afaceri a INDOOR CONSTRUCT TRANSILVANIA SRL în 2025 a fost de 5.505.438 lei (5,51 mil. lei), în scădere cu 10% față de 2024.
În 2025, INDOOR CONSTRUCT TRANSILVANIA SRL a înregistrat o pierdere netă de 455.220 lei.
Activitatea principală a INDOOR CONSTRUCT TRANSILVANIA SRL este Restaurante (CAEN 5610).
INDOOR CONSTRUCT TRANSILVANIA SRL are sediul social la adresa Budai Nagy Antal Nr. 18, Corp C2 si C3, Municipiul Târgu Mureș, Jud. Mureș, 540004.
Da. INDOOR CONSTRUCT TRANSILVANIA SRL este înregistrată în scopuri de TVA.
Nu. INDOOR CONSTRUCT TRANSILVANIA SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.
Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.
Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].