INDIRA TASTE SRL Funcțiune e-Factura SRL

Înființată 07.07.2015
UNIRII Nr. 140, PARTER, VILA C, Comuna Baloteşti, Jud. Ilfov, 77015 4791, Intermedieri în comerțul cu amănuntul nespecializat

Prezentare

Pe scurt

INDIRA TASTE SRL (CUI 34744560) este o societate cu răspundere limitată activă din Comuna Balotești, județul Ilfov, înființată în 2015. Activitatea principală este Intermedieri în comerțul cu amănuntul nespecializat (CAEN 4791).

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 103.881 lei (+21% față de 2024) și un profit net de 13.746 lei, cu 1 angajat.

Nu este înregistrată în scopuri de TVA, dar este înregistrată în RO e-Factura.

Cifra de afaceri 2025
103,9 miilei
+20,8%, față de 2024
Profit net 2025
13,7 miilei
+122,7%, față de 2024
Angajați 2025
1
0,0%, față de 2024
Marjă netă
13,2%
Capital social
200lei
Vechime
11ani

Evoluție financiară

Ministerul Finanțelor, 2016-2025
Cifra de afaceri
AnValoare
201632.794 lei
201752.733 lei
201839.848 lei
2019158.701 lei
2020104.623 lei
202162.356 lei
202251.708 lei
202387.397 lei
202486.017 lei
2025103.881 lei

Indicatori din bilanț

lei
Indicatori din bilanț pe ani, în lei
Indicator2025202420232022202120202019201820172016
Cifra de afaceri103.88186.01787.39751.70862.356104.623158.70139.84852.73332.794
Profit net13.7466.17225.83722.381-3.466-12.05290.82622.79721.09613.588
Număr mediu de angajați1111111111
Active imobilizate7.08312.08317.083----143-83
Active circulante104.00986.85573.085108.44287.195162.294101.82854.09630.89912.760
Stocuri----------
Creanțe5235233.880--23.9554.5601.7713.3766.040
Datorii1.3442.6988167331.88573.5181.3522.2361.7734.823
Capitaluri proprii109.98696.24090.068107.70985.32888.794100.84752.02129.1848.088
Ultimul bilanț: 2025. Valori din situațiile financiare anuale depuse.

Indicatori financiari 2025

Marjă netă

Bun
13% Față de anul anterior: în creștere

Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 13,2 lei profit net.

Verde ≥ 5%, roșu sub 0

Lichiditate curentă

Bun
77,39 Față de anul anterior: în creștere

Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 77,39 ori datoriile.

Verde ≥ 1,5, roșu sub 1

Grad de îndatorare

Bun
1,2% Față de anul anterior: în scădere

1,2% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60%, roșu peste 80%

  • Lichiditate rapidă
  • Solvabilitate
  • Zile încasare creanțe
  • Zile de stoc
  • CA per angajat
  • Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Stare fiscală și juridică

ANAF, actualizat 30.09.2026
Înregistrat în scopuri de TVA Nu
RO e-Factura Înregistrat
Inactiv fiscal Nu
Obligații restante la ANAF Nu figurează lista contribuabililor datornici
TVA la încasare Cu cont gratuit
Split TVA Cu cont gratuit
Stare la Registrul Comerțului Funcțiune
Ultimul status ANAFINREGISTRAT din data 07.07.2015

Identificare și contact

ONRC, ANAF

Date de identificare

CUI / CIF
34744560
Nr. Reg. Com.
J2015002317230
EUID
ROONRC.J2015002317230
Cod CAEN principal
4791, Intermedieri în comerțul cu amănuntul nespecializat
Data înființării
7 iulie 2015
Vechime
11 ani, 4 luni
Formă juridică
SRL
Capital social
200 lei (bilanț 2025)
Adresă sediu
UNIRII Nr. 140, PARTER, VILA C, Comuna Baloteşti, Jud. Ilfov, 77015
Domiciliu fiscal
Şos UNIRII Nr. 140, PARTER. VILA C, Com. Baloteşti, Jud. Ilfov, 77015

Date de contact

parțial ascunse
Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-

Administratori și reprezentanți

1
  • SA••• ••• MA•••Administrator, România
Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică. Vezi complet

Dosare în instanță

portal.just.ro
Dosarele sunt disponibile cu cont

Numărul dosarelor, instanța, obiectul, calitatea procesuală și termenele, pentru orice firmă.

Creează cont gratuit

Relații și clasament

ONRC, Ministerul Finanțelor

Firme legate și la aceeași adresă

Vezi rețeaua firmei

Firmele în care apar aceleași persoane și firmele înregistrate la aceeași adresă.

Creează cont gratuit

Clasament în domeniu și județ

Locul firmei în clasament

Poziția după cifra de afaceri, la nivel național și în județ, între firmele cu același cod CAEN.

Creează cont gratuit

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor
2024
  1. Înscrierea în Registrul RO e-Factura ANAF
2019
  1. Cea mai mare cifră de afaceri din istoric Bilanțuri
  2. Cel mai mare profit net din istoric Bilanțuri
2015
  1. Înființarea firmei Înmatriculată în județul Ilfov cu nr. J23/2317/2015. ONRC

În cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu apr-iul 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Întrebări frecvente despre INDIRA TASTE SRL

Este INDIRA TASTE SRL activă?

Da. INDIRA TASTE SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Care este cifra de afaceri a INDIRA TASTE SRL?

Cifra de afaceri a INDIRA TASTE SRL în 2025 a fost de 103.881 lei, în creștere cu 21% față de 2024.

Ce profit a avut INDIRA TASTE SRL în 2025?

În 2025, INDIRA TASTE SRL a înregistrat un profit net de 13.746 lei.

Ce activitate are INDIRA TASTE SRL?

Activitatea principală a INDIRA TASTE SRL este Intermedieri în comerțul cu amănuntul nespecializat (CAEN 4791).

Unde are sediul INDIRA TASTE SRL?

INDIRA TASTE SRL are sediul social la adresa UNIRII Nr. 140, PARTER, VILA C, Comuna Balotești, Jud. Ilfov, 77015.

INDIRA TASTE SRL este plătitoare de TVA?

Nu. INDIRA TASTE SRL nu este înregistrată în scopuri de TVA.

INDIRA TASTE SRL are datorii la ANAF?

Nu. INDIRA TASTE SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre INDIRA TASTE SRL

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].